НАЧАЛИ С ПРОИГРЫША
Начались игры второго круга чемпионата страны среди команд западной зоны второй лиги. Луганская "Заря" провела свой первый матч на выезде в Бельцах против местной "Зари".
В первом круге наши земляки довольно уверенно переиграли молдавских футболистов на своем поле. Они забили в ворота соперников три безответных мяча. Однако на этот раз не смогли добиться победы. Хозяева поля, забили в ворота луганчан лишь единственный мяч, который и решил исход поединка.
Сегодня луганская "Заря" встречается в Одессе с местными армейцами. Напомним любителям футбола, что в первом круге наши земляки у себя дома с минимальным счетом 1:0 добились победы.
("Луганская правда").

ГРАЛИ НА ВИЇЗДІ
Після двадцятиденної перерви відновились ігри в чемпіонаті СРСР з футболу серед колективів західної зови другої ліги. Команди вже зіграли по два матчі в рамках другого кола. Луганська "Зоря" обидва поєдинки проводила на виїзді. Спочатку вона зустрілася з своїми одноклубниками міста Бельци. Господарі поля, які в першому колі поступилися перед нашими земляками з рахунком 0:3, тепер взяли реванш. Єдиний гол у ворота гостей забив Юрій Ярошенко, колишній гравець луганської "Зорі", який виступає нині в команді м. Бєльци.
Другий матч другого кола луганська "Зоря" проводила в Одесі проти місцевих армійців, що входять до трійки лідерів західної зони. Одесити мали територіальну й ігрову перевагу, однак луганці надійно оборонялись і гостро контратакували. Зустріч завершилася перемогою гостей - 2:1. Обидва голи у "Зорі" забив Юрій Бєличенко.
Слід сказати, що в матчах на виїзді не брали участі ключові гравці "Зорі" С. Погодін і О. Малишенко. Перший перейшов до донецького "Шахтаря", а другий "страйкував" удома у зв'язку із зволіканням вирішення квартирної проблеми.
Луганська "Зоря" з 22 очками (30 забитих і 25 пропущений голів) займає зараз 12-й рядок турнірної таблиці. Ігри 25-го туру відбудуться 13 серпня. Луганська "Зоря" на своєму полі зустрінеться з брестським "Динамо".
("Прапор перемоги" Луганск).
Рейтинг@Mail.ru