Вторая подряд победа
В первом круге футболисты "Зари" и львовских "Карпат" поделили очки - 1:1. Как сложится поединок в Луганске?
Матч "Зари" и "Карпат" начался без разведки. Наши земляки использовали проходы по флангам, часто атаковали. И на 14-й минуте Гусейнов сделал прострельную передачу на вратарскую площадку гостей, и Севидов в падении направил мяч в сетку ворот. 1:0 - в счёте повела "Заря".
Весь первый тайм игровая инициатива и территориальное преимущество были на стороне луганчан. Футболисты "Зари" действовали расчетливо, чаще атаковали и имели еще несколько возможностей увеличить счет. Но удары форвардов были неточны, а в отдельных эпизодах на высоте положения оказывался вратарь гостей.
В начале второго тайма вновь хорошо сыграл тандем Гусейнов - Севидов. Последний получив мяч, рванулся во вратарскую площадку, и голкиперу "Карпат" ничего на оставалось делать, как остановить нашего форварда недозволенным приемом. Арбитр назначил пенальти. Вратарь угадал направление удара Беличенко.
Упущенная возможность увеличить счет в какой-то мере повлияла на действия "Зари" во второй тайме. Гости завладели инициативой. Они довольно настойчиво штурмовали ворота Золотницкого. Но "Заря" защищалась всей командой. До окончания матча счет не изменился. "Заря" победила - 1:0 и записала в свой актив два очка.
("Луганская правда").

"ЗОРЯ" - "КАРПАТИ" 1:0
23 вересня. Стадіон "Авангард": "Зоря" (Луганськ) - "Карпати" (Львів) 1:0. 4000 глядачів. Температура +22С.
"ЗОРЯ": Золотницький, Волотьок, Фокін, Ярмолич, Тарасенко, Бєдний, Беліченко (Курбатський, 89), Малишенко, Севідов, Гусейнов, Андрощук (Коробченко, 75).
ГОЛИ: Севідов (14).
Попереджено Гула та Тарасенка.
Беліченко не реалізував пенальті.
Якщо б ту перевагу, що мала "Зоря" в першому таймі, реалізувати у голи, рахунок матчу був би хокейним. Випереджаючи гостей, луганчани раз по раз створювали гострі ситуації біля воріт. Гол Севідова з чудової подачі Гусейнова був лише епізодом того стрімкого наступу. Мали відзначитися двічі Гусейнов, ще двічі Севідов, Малишенко, Беліченко. Ярмолич. Але... чудово діяв голкіпер львів'ян Лайзан. Врешті-решт, об його майстерність розбивалися стрімкі та небезпечні атаки луганчан.
У другому таймі ініціатива начебто перейшла до "Карпат". Але це лише здавалося, бо контратаки "Зорі" були небезпечнішими, ніж навальний штурм львів'ян. Судіть самі. 46-а хвилина, збивають Севідова. Беліченко б'є пенальті і знов блискуче грає воротар гостей. Через дві хвилини він же "бере" удар Малишенка. Голкіпер, що розігрався, не "дозволив" забити гола Андрощуку, Гусейнову, Севідову, які мали стопроцентні можливості добитися успіху.
Слід відзначити не досить суворе суддівство арбітра з Волгограда Новощьонова. Львівський захисник Гула отримав жовту картку лише тоді, як після свистка вдарив двох луганчан. Тож не дивно, що враження від загалом цікавого матчу було спотворено раз по раз виникаючими "конфліктами".
С. ОЛЬГІН ("Молодогвардієць" г. Луганск).

ТАКІ НЕСХОЖІ ТАЙМИ ..
На матч з львівськими "Карпатами" в рамках 34-го туру чемпіонату країни з футболу серед команд західної зони другої ліги луганська "Зоря" вийшла з таким же бойовим настроєм, як і в попередній зустрічі з тернопільською "Нивою". Господарі поля атакували широким фронтом.
Вже на 14-й хвилині, одержавши точний пас від Тімура Гусейнова, Олександр Севидов у падінні головою забив красивий гол - 1:0. Ігрову ініціативу "Зоря" утримувала весь перший тайм. А "Карпати", які за втраченими очками є потенціальним лідером турніру (разом з "Буковиною"), вдавалися тільки до епізодичних контратак.
Зразу ж після перерви луганці знову кинулися на штурм воріт львів'ян. Перериваючи гострий прохід Севидова, захисники "Карпат" в своєму штрафному майданчику збили його з ніг і, звісно, "заробили" 11-метровий штрафний удар. Однак Юрій Бєличенко, який виконував його, просто-таки дав м'який пас воротарю, і останній легко взяв м'яч. До речі, такий "холостий" пенальті вже не перший в нинішньому сезоні, а третій в практиці Ю. Бєличенка - провідного бомбардира "Зорі".
Нереалізований пенальті вніс корективи в гру. "Карпати" стали діяти більш наполегливо й гостро. А луганці тільки й думали про те, щоб зберегти мінімальний переможний рахунок. І таки добилися свого.
Ця перемога вивела "Зорю" з 35 очками на сьоме місце в турнірній таблиці.
34-й тур вивів у одноособові лідери футболістів "Даугави", у яких тепер 41 очко. У "Спартака" й "Буковини" по 39 очок.
Ігри 35-го туру - 29 вересня. Луганська "Зоря" на виїзді зіграє з "Буковиною".
("Прапор перемоги" Луганск).
Рейтинг@Mail.ru