ВЫИГРЫШ НА ВЫЕЗДЕ
Свой очередной матч в рамках чемпионата страны среди команд второй лиги западной зоны луганская "Заре" проводила в Калининграде против местной "Балтики". В первом круге наши земляки, принимая на своем поле калининградцев, нанесли им сокрушительное поражение, забив в ворота соперников шесть мячей и пропустив в свои два.
Сумеют ли луганчане и в поединке на выезде вновь продемонстрировать свое преимущество? К радости любителей футбола на этот вопрос мы можем ответить положительно. Наши земляки уверенно начали поединок. Они много атаковали, держали игровую инициативу в своих руках и дважды поразили ворота соперников. Это сделали Волотек и Малышенко.
Таким образом, победив "Балтику" со счетом 2:0, "Заря" записала в свой актив два очка.
("Луганская правда").

ЛІДЕРИ РЕАЛЬНІ Й ПОТЕНЦІАЛЬНІ
Чемпіонат країни з футболу серед команд західної зони другої ліги наближається до завершення. Його учасникам залишилося зіграти в основному по п'ять матчів. Принциповими і безкомпромісними виявилися поєдинки 39-го туру, що пройшли минулого четверга. В них не зафіксовано жодної нічиї. Із 32 голів (більше було забито лише у 35-му турі) господарі поля провели 21 і здобули вісім перемог з десяти можливих.
Серед агресивних гостей виявилися футболісти луганської "Зорі", які в Калініграді зустрічалися з місцевою "Балтикою". Наші земляки весь час володіли ігровою ініціативою, гостро атакували й чітко оборонялися. Матч завершився перемогою "Зорі" з рахунком 2:0. Голи забили Олег Волотьок і Олександр Малишенко. За результативністю "Зоря" вийшла на друге місце: на її рахунку 56 голів.
Тільки на один гол більше у ризької "Даугави", яка у звітному турі перемогла луцьку "Волинь" 4:0.
За читири кроки до фінішу продовжує утримувати одно особове лідерство "Даугава", яка має в своєму активі 48 очок. Відповідно на два і три очка від рижан відстають "Карпати" й "Буковина", але вони мають в запасі відповідно дві і три гри. Чи стануть потенціальні лідери реальними, покажуть матчі на фінішному відрізку чемпіонату...
Матчі 40-го туру відбудуться 21 жовтня. Луганська "Зоря", яка поки що з 42 очками займає сьоме місце в турнірній таблиці, зустрінеться в Ужгороді з місцевою командою "Закарпаття". У неї залишилися тільки теоретичні шанси втрутитися в суперечку лідируючої групи за перше місце, яке дає право наступного сезону виступати в першій лізі.
("Прапор перемоги" Луганск).
Рейтинг@Mail.ru