ДВА ОЧКА НА ВЫЕЗДЕ
Во втором туре 52-го чемпионата страны среди команд второй лиги ворошиловградская "3аря" встречалась в Павлограде с местным "Шахтером". Вот как проходил этот поединок.
Тренерский совет команды выставил на игру тот состав игроков, который выступал дома в первом поединке: Золотницкий, Волотек, Трухан, Ярмолич, Тарасенко, Кобзарев, Беличенко, Малышенко, Карачун, Кистень, Ярошенко. С первых минут встречи наши земляки начали прессинговать по всему полю. И уже на 15-й минуте с подачи Беличенко Кистень послал мяч в ворота хозяев поля 1:0.
А через 10 минут, второй гол. И вновь отличился Кистень. На этот раз точную передачу своему товарищу головой выполнил Малышенко.
Во втором тайме наши земляки могли увеличить счет. Но на завершающей стадии атаки упускали такую возможность. К сожалению, ошибка защиты "Зари" привела к тому, что на 60-й минуте встречи Самойленко сократил разрыв - 2:1. С таким счетом "Заря" и победила, записав в свой актив два очка.
И. АНДРЕЕВ ("Ворошиловградская правда).

"З о р я": ВИГРАШ НА ВИЇЗДІ
Розкручується маховик марафонської дистанції чемпіонату країни серед команд шостої (української) зони, набирає силу, прискорюючи оберти. В другому турі, ігри якого відбулися минулого вівторка в тринадцяти містах республіки, було забито 26 голів - на 8 більше, ніж у першому. З 27 команд лише три поки що не мають очкових втрат. Це чотириразовий чемпіон України криворізький "Кривбас", "Прикарпаття" з Івано-Франківська і ворошиловградська "Зоря". Але якщо перші дві здобули обидві перемоги на своїх полях, то наші земляки чергові два очна взяли на виїзді.
Матч з павлоградським "Шахтарем" на його полі "Зоря" провела з великим піднесенням і в першому таймі диктувала суперникам свої умови гри. Швидкість, помножена на добру техніку, в обробці м'яча, постійне нагнітання напруженості в штрафному майданчику "Шахтаря" принесли свої плоди. На перерву команди пішли при рахунку 2:0 на користь гостей. Обидва голи у відмінному стилі забив напівзахисник "Зорі" Олександр Кистень.
Після перерви гості дещо знизили темп гри, що дало змогу павлоградцям сквитати один гол - 1:2. Ця перемога вивела "Зорю" в групу з трьох лідерів, що набрали 100-процентну кількість очок. Шість команд мають в своєму активі по три очка, у тому числі миколаївський "Суднобудівник", який ворошиловградці прийматимуть у себе вдома 29 березня.
Наводимо результати інших матчів другого туру: СКА (Одеса) - "Авангард" - 0:0, "Суднобудівник" - "Нива" (Тернопіль) - 1:0, "Кривбас" - "Волинь" - 3:2, "Океан" - Нива" (Вінниця) - 3:1, "Чайка" - "Спартак" - 1:1, "Кристал" - "Поділля" - 0:0; "Торпедо" - "Ворскла" - 0:0, "Новатор" - "Кремінь" - 2:1, "Колос" - "Нафтовик" - 1:2, "Закарпаття" - "Зірка" - 2:2, "Буковина" - "Дніпро" - 0:0, "Прикарпаття" - "Динамо" - 1:0.
Третій тур відбудеться 25 березня. В ньому "Зоря" вільна від ігри.