Злива голів з акомпанементом дощу
"ЗОРЯ" - "КРИВБАС" 4:2
"ЗОРЯ": Золотницький, Волотьок, Трухан, Ярмолич, Тарсенко, Гусейнов, Беліченко (Самолюк), Малишенко (Свердлов), Карачун, Кистень, Ярошенко (Грицина).
"КРИВБАС": Чумак, Давиденко, Бакланов, Золотницький, Кошкін, Шевченко, Усатий, Вобликов (Купцов), Лялін (Осипов), Софілканич (Юрченко), Селіхов, (Банков).
ГОЛИ: Гусейнов (9 хв,), Малишенно (15 з 11 -метрового), Карачун (18), Грицина (60) - у "Зорі".
Усатий (34), Софілканич (49) - у "Кривбасу".
У ПОПЕРЕДНІХ матчах "Зорі" надзвичайно важко "давалися" голи. Відчувалося, що потрібні якісь перестановки в команді, нові тактичні ходи. Про це, до речі, говорив у своєму інтерв'ю "Молодогвардійцю" після минулого матчу В. Малигін.
І ось на матч з "Кривбасом" вийшла начебто та ж сама "Зоря", але з дещо незвичною розстановкою сил. Перш за все у стартовому складі з'явився Тимур Гусейнов, який до цього виходив лише на заміни. Уже в першому таймі замінив Ю. Ярошенка ще один молодий гравець команди - вісімнадцятилітній Ю. Грицина. Начебто невеликі зміни, але команда заграла фактично поновому. Вже на 9-й хвилині Т. Гусейнов з подачі Карачуна забиває перший гол. Але наступ "Зорі" не припиняється. Стрімкий прохід Ю. Беліченка переривають недозволеним прийомом у штрафному майданчику. Пенальті чітко реалізовує О. Малишенко. Минуло всього дві з половиною хвилини і Т. Гусейнов повернув "борг" В. Карачуну. Майже через усе поле з флангу на фланг він дав просто таки філігранний пас партнерові - 3:0. Треба віддати належне гостям. Мабуть, лише двічі помилилися в обороні ворошиловградці й обидва рази були покарані голами.
Але молодий Ю. Грицина перекреслив надії кривбасівців, що було з'явилися.
Матч, безумовно, сподобався болільникам. Бо, незважаючи на дрібний, але досить, густий весняний дощ, любителі футболу залишалися на своїх місцях до фінального свистка судді.
Тепер нашій команді належить провести три матчі підряд на виїзді - з "Океаном" (Керч), "Чайкою" (Севастополь) та херсонським "Кристалом".
ЕКСПРЕС-ІНТЕРВ'Ю ПІСЛЯ МАТЧУ.
А. БАЙДАЧНИЙ, головний тренер "Зорі", майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер БРСР:
- Ми розуміли, що атаки у нас не клеються тому, що слабо діє півзахист. О. Кистеню було важко справлятися з організацією гри одному. Тому вимушені були відтягуватись назад нападаючі В. Карачун та О. Малишенко, а це знижувало потенціал атаки.
Ми ризикнули відтягти на допомогу головному диспетчеру О. Малишенка, а місце у нападі довірити Т. Гусейнову. Судячи по грі, "влучили в десятку". Добре вписався в ансамбль і молодий Ю. Грицина.
А загалом, пошуки оптимального складу і тактики гри ми, звичайно, продовжуватимемо. Ось тільки прикро, що одержав травму О. Кистень. Якщо вона серйозна, нам нелегко доведеться у виїзних матчах.
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

УСПЕХ ПРИНОСИТ АТАКА
"ЗАРЯ" - "КРИВБАСС" - 4:2
Уже в первом тайме голы посыпались, как из рога изобилия. Активно действовали средняя линия и нападение "Зари". На 9-й минуте Гусейнов, получив пас, опередил защитников и сильным ударом забил первый гол в ворота "Кривбасса". Через 6 минут гости грубо сыграли против Беличенко в штрафной площадке, и судья назначил пенальти, который четко реализовал Малышенко. Но 18-й минуте матча Карачун забил третий мяч в ворота соперников.
Однако праздновать победу было рано. Во время одной из контратак нападающий "Кривбасса" Усатый сумел протолкнуть мяч в ворота Золотницкого -  3:1. А через четыре минуты после начала второго тайма гостям удалось до минимума сократить разрыв.
Затем игра выровнялась, носила характер позиционной борьбы. Правда, преимущество хозяев в отдельных моментах было значительнее. Замена Ярошенко на Грицину дала положительный результат. Последний на 60-й минуте матча забил четвертый гол в ворота гостей - 4:2. С таким счетом и завершился этот поединок.
("Ворошиловградская правда).

В ПОШУКАХ ОПТИМАЛЬНОГО ВАРІАНТА
Йдучи на матч ворошиловградської "Зорі" з криворізьким "Кривбасом" у рамках шостого туру чемпіонату країни серед колективів другої ліги, болільники футболу насамперед цікавилися, чи зможе їх команда стряхнути з себе наліт академічно правильної, але малорезультативної гри, чи проявить вона свої бійцівські якості у поєдинку з суперником, який на протязі п'яти турів очолює турнірну таблицю?
Зразу скажемо, що їх сподівання оправдалися. Електротабло відлічило лише 18 хвилин ігрового часу, а рахунок був уже 3:0 на користь господарів поля. Думається, що тренерам у цьому матчі вдалося сконструювати модель ефективної взаємодії лінії нападу з напівзахистом. Добре справився з роллю опорного півзахисника досвідчений Олександр Кистень, з ним взаємодіяв Олександр Малишенко, оперативний простір одержали нападаючі Віктор Карачун і Тімур Гусейнов. Останній вперше з'явився в стартовому складі "Зорі", і саме він відкрив рахунок. Скориставшись пасом на вільне місце, 20-річний нападаючий прийняв м'яч на груди, обробив його і хльостким ударом послав у сітку воріт "Кривбаса". Це трапилося вже на 9-й хвилині матчу. Ще через шість хвилин, ліквідовуючи гострий прорив, гості збивають з ніг у штрафному майданчику Юрія Беличенка. Пенальті чітко виконав Олександр Малишенко. Не встигли влягтися приємні хвилювання на трибунах, а Віктор Карачун з подачі Гусейнова забив третій, виключно красивий гол - з льоту.
Але треба сказати й про таке. Захисники "Зорі", очевидно, вирішили, що перемога вже в кишені. Тож дозволили собі розслабитися, затівали єдиноборство з форвардами "Кривбаса" в межах штрафного майданчика і ніби "стіснялися" вибивати м'яч в аут чи за межі воріт. І поплатилися за це. На 34-й хвилині Олександр Усатий сквитав один гол. А після перерви у ворота "Зорі" влетів ще один м'яч. Це трапилося на 49-й хвилині матчу. Стадіон загудів, а кривбасівці знову кидалися в контратаки, бажаючи зрівняти рахунок.
Однак, здійснитися їх задумам завадив 18-річний нападаючий Юрій Грицина, якого тренери випустили на заміну (замість Юрія Ярошенка) перед самою перервою. Молодий форвард активно підключився до штурму воріт суперників і на 60-й хвилині з подачі Олександра Малишенка забив четвертий гол і встановив остаточний результат зустрічі - 4:2.
Залишається лише побажати "Зорі" "так тримати" і надалі, зокрема, в наступних трьох матчах на виїзді - з керченським "Океаном", севастопольською "Чайкою" і херсонським "Кристалом".