"ЗОРЯ" - "КОЛОС" 2:1
"ЗОРЯ": Золотницький, Федющенко, Трухан, Ярмолич, Тарасенко, Гусейнов, Грицина (Волотьок), Малишенко, Карачун, Кистень,  Ярошенко (Самолюк).
"КОЛОС": Кірієнко, Доній, Топчієв, Улицький, Псоміаді, Литвиненко, Булгаков (Пужаєнко), Ященко, Гімро, Альошин, Молов.
СУДДІ: В. Попович (м. Іршава), А. Бабич, Ю. Ісаєв (обидва м. Запоріжжя).
ГОЛИ: Гусейнов (47 хв.), Карачун (63, з одинадцятиметрового) - у "Зорі"; Альошин (77) - у "Колоса".
В ІГРОВИХ видах спорту існує неписане правило: склад команди, який виграв, не змінювати. Останній свій матч з "Новатором" "Зоря" звела внічию. Але вже в тій зустрічі було зрозуміло, що склад команди, котрий провів тоді другий тайм, на сьогодні оптимальний. Включаючи О. Кистеня, який, на жаль, поки що не вилікував травму. Остаточно закріпилися в основному складі молоді Гусейнов та Грицина.
Це підтвердив і черговий матч "Зорі". В якійсь мірі його можна вважити центральним, якщо не першого кола чемпіонату, то одинадцятого туру безумовно. Адже обидві команди ще минулого сезону виступали у першій лізі, і саме вони вважаються головними претендентами на найвищі місця.
Гра 28 квітня на стадіоні "Авангард" показала, що і ворошиловградці, і нікопольці у принципі цілком можуть виконати поставлені завдання.
Перший тайм пройшов більш-менш у рівній боротьбі (можливо, з невеликою територіальною перевагою "Зорі"), але не дуже цікаво. Обидві команди розуміли, що матч значить немало. Навіть не стільки в очковому, скільки у морально-психологічному плані. Особливе значення останній фактор мав для господарів, у яких явно затягнувся пошук своєї гри.
То ж саме "Зоря" почала другий тайм стрімким наступом і майже відразу досягла успіху. На гостру передачу Карачуна вчасно вийшов Гусейнов і сильним ударом у правий нижній кут воріт відкрив рахунок. Ворошиловградці продовжували наступ, і хоч "Колос" захищався спокійно і грамотно, господарі все частіше
вривалися у штрафний майданчик нікопольців. В одному з епізодів гості не витримують і порушують правила. "Штатний" пенальтіст "Зорі" Малишенко, згадавши, напевно, невдало пробитий одинадцятиметровий у попередній зустрічі, навіть вІдвернувся коли пролунав свисток судді.
Пенальті виконав Карачун - чітко, впевненно.
Після явної помилки захисних порядків "Зорі" (по черзі Федющенка, Трухана, Тарасенко) красивий гол забиває Альошин. Але особливої тривоги він не викликав, бо цього разу було помітно, що "Зоря" перемогу вже не віддасть. Вона не тільки контролювала гру, а і до кінця матчу виглядала активнішою і свіжішою. Принаймні ще двічі навіть мала можливість збільшити рахунок. Обидва рази міг відзначитись все той же Тимур Гусейнов.
Словом, ця перемога над сильним суперником повинна додати впевненості команді перед нелегкими іграми па виїзді у Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороді.
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).
ЕКСПРЕС-ІНТЕРВ'Ю ПІСЛЯ МАТЧУ:
В. ПОПОВИЧ, арбітр зустрічі, суддя республіканської категорії:
Гра сподобалася, особливо другий тайм. Обом командам по силах претендувати на найвищі місця. Що стосується "Зорі", то мені сподобалися О. Кистень (хоча я знаю, що він грав з травмою) і обидва ваші молоді хлопці - Грицина і, особливо, Гусейнов. Загалом склад у "Зорі" непоганий, і я впевнений, що вона зможе в ході чемпіонату значно прибавити. Перш за все це стосується організації гри і більшої відповідальності самих футболістів. Занадто вже багато браку у простих ситуаціях. Проблеми тут, звичайно, є, але їх вирішити цілком можливо.

ПЛЮС ДВА ОЧКА
Очередным соперниуом ворошиловградской "Зари" в играх чемпионата СССР среди команд второй лиги был никопольский "Колос".
Хозяева поля в первом тайме имели игровое и территориальное преимущество, но реализовать его не смогли. Во втором ворошиловградцы сразу же разыграли многоходовую комбинацию. Гусейнов сумел оторваться от опекуна, получил пас, сильно и точно пробил по воротам. 1:0. Это произошло на 47-й минуте. Затем во время одной из атак Ярошенко ворвался с мячом в штрафную площадку. Защитники применили против него недозволенный прием. Пенальти четко реализовал Карачун - 2:0. На 77-й минуте "Колосу" удалось сократить разрыв - 2:1. С таким счетом и завершился этот матч.
("Ворошиловградская правда).

У погоні за лідерами
Серію з трьох домашніх ігр ворошиловградська "Зоря" завершувала поєдинком з нікопольським "Колосом" командою, яка разом з нею ще торік виступала у першій лізі. Цей матч господарі поля проводили в такому складі: Золотницький, Федющенко, Трухан, Ярмолич, Тарасенко, Гусейнов, Грицина (Волотьок), Малишенко, Карачун, Кистень, Ярошенко (Самолюк).
Знаючи добре один одного, суперники без розвідки зразу приступили до активних дій. Однак цій активності не вистачало запального вогника, імпровізації, а помилок допускалося достатньо. Одне слово, завершилися 45 хвилин тайму, а на електротабло сиротливо світилися нулі.
Пожвавішали болільники зразу після перерви, коли на 47-й хвилині з подачі Віктора Карачуна Тімур Гусейнов послав м'яч у сітку воріт "Колоса". Цей гол ніби став сигналом до затяжного штурму воріт нікопольців. Атака за атакою накочувалася на їх штрафний майданчик. Ліквідовуючи один з проривів, захисники гостей збили з ніг Юрія Ярошенка, який в другому таймі був досить помітним, весь час рвався вперед і ось "заробив" пенальті. Арбітр матчу впевнено показав на 11-метрову позначку, і Віктор Карачун відмінним ударом довів рахунок до 2:0. Це сталося на 63-й хвилині зустрічі і тут, як це не раз бувало в попередніх матчах, гравці "Зорі" заспокоїлися і швидко поплатилися за це. На 77-й хвилині захисники "прогавили" прорив нападаючого "Колоса" Олега Альошина і останній не упустив свій шанс.
Вигравши цей матч з рахунком 2:1, "Зоря" з 15 очками вийшла на п'яте місце в турнірній таблиці.
2 травня ворошиловградці на своєму полі зустрінуться з Краснодарською "Кубанню" в 1/64 фіналу Кубка СРСР.