ПЕРШИЙ БАР'ЄР ПОЗАДУ
ВОРОШИЛОВГРАДСЬКА "Зоря" зараз наполегливо шукає оптимальний склад команди. Свою "фірмову" тактику. В якійсь мірі цим завданням відповідав матч 1/64 фіналу розиграшу Кубка СРСР з краснодарською "Кубанню" 2 травня. Тому з одного боку зустріч почав вже більш-менш перевірений стартовий склад (тільки замість Трухана на поле вийшов молодий Зуєнко), з іншого ж - у другому таймі тренери дозволили собі дати можливість відпочити провідним гравцям і перевірити найближчий резерв.
Ось в якому складі виступала "Зоря": Золотницький, Федющенко, Зуєнко, Ярмолич, Волотьок, Гусейнов, Грицина, Малишенко (Кононов), Карачун (Самолюк), Кистень (Свердлов), Ярошенко.
Гол на 39-й хвилині з подачі Гусейнова забив Малишенко. Після заміни ударної трійки гра у нападі господарів, дещо розладилася, але переможний рахунок зберігся до кінця матчу.
"Зоря" вийшла до 1/32 фіналу розиграшу Кубка СРСР.
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

ПОИСК СОСТАВА ПРОДОЛЖАЕТСЯ
Каи видно, матч с краснодарской "Кубанью" в 1/64 финала розыгрыша Кубка СССР наставники ворошиловградской "Зари" рассматривали как очередную возможность проверить взаимосвязь в линиях команды, а также боеспособность резерва. Поэтому на игру "Заря" вышла в таком составе: Золотницкий, Федющенко, Зуенко, Ярмолич, Волотек, Гусейнов, Грицина, Малышенко, Карачун, Кистень.
Единственный гол в ворота "Кубани", который и решил судьбу матча, а значит и выход "Зари" в 1/32 финала розыгрыша Кубка СССР, на 39-й минуте забил Малышенко. Во втором тайме тренеры "Зари" заменили ударную тройку команды - Малышенко, Карачуна, Кистеня. На их место вышли Кононов, Самолюк, Свердлов. После такой перестановки атакующая мощь "Зари" ослабла. Хозяева по существу потеряли игровую инициативу. Но свои ворота сохранили в неприкосновенности.
("Ворошиловградская правда).

Кубкова перемога "Зорі"
Стартував черговий розиграш Кубка з футболу. На першому етапі в боротьбу за почесний кришталевий трофей включилися команди другої і першої ліг. 2 травня вони провели ігри 1/64 фіналу.
Ворошиловградська "Зоря" на своєму полі проводила кубковий поєдинок з представником першої ліги - краснодарською "Кубанню". Цей матч ворошиловградці почали у такому складі: Золотницький, Федющенко, Зуєнко, Ярмолич, Волотьок, Гусейнов, Грицина, Малишенко, Карачун, Кистень, Ярошенко. Хвилин п'ятнадцять гра йшла в розміреному темпі, м'яч в основному метлявся в центрі поля і на підступах до штрафних майданчиків. Одне слово, складалася ситуація, яка веде до мирних нічиїх. Але ж у кубковому поєдинку нічиєї не може бути. І ось, ніби згадавши про це, Олександр Малишенко, завершуючи одну з атак, ледве не відкрив рахунок: м'яч, пройшов поруч з штангою.
Цей епізод зразу вніс пожвавлення в гру. Господарі поля стали діяти більш активно і на 39-й хвилині, скориставшись вивіреним пасом Тімура Гусейнова, Олександр Малишенко вже не упустив свій шанс - 1:0.
Після перерви тренери "Зорі" дали можливість відпочити ударній трійці - Малишенку, Карачуну і Кистеню. Замість них вийшли Кононов, Самолюк і Свердлов. Однак і в такому складі господарі поля мали вигляд досить боєздатного колективу. Всі намагання гостей сквітати рахунок нічого не дали: чітко діяли ворошиловградські захисники на чолі з воротарем Золотницьким.
"Зоря" вийшла в 1/32 фіналу розиграшу Кубка СРСР.
В. ТАЛОВИЙ ("Прапор перемоги" Ворошиловград).