А на табло - нулі
Голевих ситуацій, що їх створили футболісти полтавської "Ворскли" біля воріт ворошиловградської "Зорі" протягом перших десяти хвилин другого тайму, іншого разу вистачило б на весь матч. Кульмінаційним моментом натиску господарів поля був пенальті. Правда, на мій погляд, досить суперечливий: у зовсім безпечній для воріт "Зорі" ситуації суддя з Кіровограда І. Горожанкін вгледів порушення правил захисником проти Юрія Рєзніка, який контролював м'яч на самісінькому куті штрафного майданчика. Хоча найекспресивніші прихильники "Ворскли" чекали відплати суперникам, які тим часом тісним кільцем атакували арбітра, все ж посланий з одинадцятиметрової відмітки Ігорем Власенком м'яч, думається, справедливо "розсудив" ситуацію, ставши здобиччю воротаря, майстра спорту Сергія Золотницького.
До речі, п'ять гравців з таким званням грають за "Зорю". Вони помітно організовують ігрові дії команди. У звітному матчі використовували і флангові атаки, і навісні передачі у штрафний майданчик. Гості володіли ініціативою у першому таймі. Однак, зазначимо, надто жорстко, на грані фолу опікали гравців "Ворскли". У динамізм гри втручався суддівський свисток.
А що полтавці? Як і в попередньому кубковому матчі, вони "зловживали" неточними пасами, навіть на своїй половині поля. Вирізнявся комбінаційною грою І. Власенко, та після незабитого пенальті його велике бажання спокутати "гріх" призводило до ігрових огріхів. Іван Шарій, який за 23 хвилини до фінального свистка вийшов на заміну, так і не проявив себе у жодному моменті.
Завтра "Ворскла" зіграє вдома пропущений матч десятого туру з охтирським "Нафтовиком".
О. КУЛИК "Зоря Полтавщини".

Пенальті - ще не гол
"Ворскла" (Полтава) - "Зоря" ( Ворошиловград) - 0:0.
Полтава. 4 червня, стадіон "Колос", 12000 глядачів.
Судді: І. Горожанкін (Кіровоград), Ф. Будаєв (Сімферополь), О. Челишев (Севастополь).
"Ворскла": Моргун, Ходирєв, Кривенко (Кислов, 46 хв.), Прокопиненко, Лукаш, Богданець (Шарій, 67 хв.), Матюха, Юданов, Ротань, Рєзник, Власенко.
"Зоря": Золотницький, Федющенко, Трухан, Ярмолич, Тарасенко, Гусейнов, Фокін (Ярошенко, 46 хв., Волотьок, 75 хв.), Малишенко, Карачун, Кистень, Величко.
Попереджені: Ходирєв, Федющенко, Величко.
Суперниками полтавців у 21-му турі чемпіонату країни була досвідчена ворошиловградська "Зоря". Обидві команди націлювалися на безкомпромісну боротьбу. У гостей своєю активністю вирізнялися Карачун та Величко. У господарів поля нагоду відкриту рахунок мав Власенко, але спортивне щастя було на боці гостей.
На 60-й хвилині в межах штрафного майданчика "Зорі" недозволеним прийомом збивають з ніг Рєзника. Пенальті виконує Власенко, але переграти голкіпера "Зорі" Золотницького йому не вдалося. Отже, бойова нічия - 0:0.
Наступну гру "Ворскла" проведе 7 червня з охтирським "Нафтовиком".
А. СТАРЦЕВ, позаштатний кор. "Комсомольця Полтавщини".
Рейтинг@Mail.ru