ЕСЛИ ХОТЯТ, УМЕЮТ...
В последнем туре первого круга чемпионата страны среди команд второй лиги ворошиловградская "Заря" играла в Ровно против местного "Авангарда". Наши земляки имели игровое и территориальное преимущество, и уже в первом тайме Малышенко и Карачун сумели вывести свою команду вперед. Общий итог встречи 3:1 в лользу "Зари". Победа в туре дала возможность ворошиловградцам с 8-го места переместиться на 7-е.
("Ворошиловградская правда).

ПРОЙДЕНО ЕКВАТОР ЧЕМПІОНАТУ
2 липня українські команди другої ліги (шоста зона) пройшли екватор чемпіонату, зігравши матчі 27-го туру. Під завісу першого кола ворошиловградська "Зоря" зустрічалася в Ровно з місцевим "Авангардом". Бажаючи реабілітувати себе за попередні дві підряд поразки (від тернопільської "Ниви" і луцької "Волині"), ворошиловградці провели цю зустріч зібрано, без грубих помилок в обороні. Напористо діяли Олександр Малишенко і Віктор Карачун. Кожен з них забив по голу у першому таймі. Господарям поля незадовго до свистка на перерву вдалося сквитати один м'яч - 11-метровий штрафний удар реалізував Володимир Новак. Однак у другому таймі гості закріпили свій успіх, забивши ще один м'яч і вигравши матч з рахунком 3:1.
Турнірну таблицю впевнено очолює луцька "Волинь", яка демонструє стабільну гру як вдома, так і на виїзді, має найбільшу кількість перемог, чудову різницю забитих і пропущених голів, більше всіх провела м'ячів у ворота суперників. На жаль, такої стабільності бракує ворошиловградській "Зорі", команді, яка добре укомплектована і основні гравці якої мають досвід виступів у вищій лізі. У футболі є неписане правило: хочеш бути на перших ролях, добивайся в домашніх іграх максимального результату, бери на виїзді хоча б 50 процентів очок. З домашніми матчами у "Зорі" проблем немає: в тринадцяти зустрічах 10 виграшів і 3 нічиї, 28 голів забито і 11 пропущено. А ось на чужих полях очкова арифметика сумна: лише 2 перемоги, 4 нічиї і 7 поразок, 11 м'ячів забито і 18 пропущено. Причому, в п'яти поєдинках на виїзді форварди "Зорі" ні разу не змогли відкрити рахунок м'ячам, у тому числі і в матчах з аутсайдерами.
Перед відкриттям сезону гравці і тренери "Зорі" заявляли, що боротимуться за перше місце в зоні та за вихід до першої ліги. Це питання не знімається з порядку денного і зараз. Адже відрив від одноособового лідера не дуже великий - шість очок. Турнірна доля в руках самих футболіст "Зорі".
Матчі другого кола почнуться 8 липня.
В. ТАЛОВИЙ("Прапор перемоги" Ворошиловград).
Рейтинг@Mail.ru