ЧИ ДОЧЕКАЄМОСЬ "СХОДУ"
"ЗОРЯ" - "ВОЛИНЬ" - 1:1
"Зоря": Золотницький, Волотьок, Фокін, Гусейнов, Тарасенко, Галустов, Беліченио, Малишенко, Карачун, Кистень, Ярошенко.
"Волинь": Бурч, Поліщук (Козак), Антонюк, Федюков, Польний, Дикий (Мозолюк), Самошкін (Шухман), Федецький, Слука, Зайберліньш (Філонюк).
Судді: А. Полов (м. Київ), М. Курилко, І. Подушкін (обидва - м. Харків).
Голи: Карачун (з 11-метрового, 32 хв.), Бурч (з 11-метрового, 40 хв.).
Відразу пробачаюся перед читачами за газетний "штамп". Тобто, якщо "Зоря", то повинен бути і "схід". Але в даному випадку хотілося дати саме такий заголовок, бо ми не просто чекаємо набраних командою очків, а саме "сходу".
Тобто виходу у першу лігу. Якщо вірити у слова керівників "Зорі", то плани колективу досить солідні: через два-три роки бути у вищій лізі. Але, судячи з гри, це не плани, в звичайні обіцянки, яким ніколи не збутися.
"Волинь" - лідер шостої зони. Звичайно, ображати гостей не тільки не варто, але й не зовсім пристойно. Але, думається, що команді, яка ставить собі за мету вищу лігу, "переляк" перед лідером аж ніяк не личить.
А саме "переляканою" виглядала "Зоря" у середу, 12 липня. Начебто і був запал, але дуже вже дозований, начебто з озиранням назад. Було враження, що ворошиловградці хотіли не стільки виграти, скільки не програти. Врешті-решт, це їм вдалося. Але, думається, з такими "темпами" далеко не поїдеш. Волиняни офіційно були гостями, але практично диктували свої умови. Обидва голи забиті з пенальті. Наскільки вони правомірні, судити не глядачам. Але особисто мені здалося, що гол на останній хвилині гості забили "чисто", хоч його і не зарахували.
Словом, гра у "Зорі" таки і не проглядається. Обіцянки залишаються обіцянками. І сьогодні тільки ті, хто не буває на стадіоні, можуть плекати надії на "схід" "Зорі". Ті ж, хто дивиться її виступи, не може не бити "в набат".
Команда не "проглядається". І, мабуть, ворошиловградському футболу, який знає "зіркові" часи, не до лиця сподіватись на "пришельців" чи то з Марса чи з Мінська. "Варяги" ще нікого не рятували, крім себе самих.
ЕКСПРЕС - ІНТЕРВ'Ю ПІСЛЯ МАТЧУ.
Ю. Колесников, майстер слорту:
- Мені важко коментувати гру, бо ще у минулому році виступав за "Зорю". I все ж скажу, що команда виглядає не так, як хотілося. "Волинь" зіграла так, як їй і бажалося, "Зоря" ж підкорилася нав'язаній їй тактиці.
При такій грі високе завдання не вирішити. Фраза "Ось колись було" вважається смішною. Можливо, посміються і наді мною, але "моя" команда вдома вигравала майже завжди, і не у "Волині", а у команд з соліднішою репутацією. Якщо ми звикнемо до того, що "Зоря" команда другорядна, - нам ніколи не вийти не високий рівень. Переконаний, що тільки при високій меті можна чогось досягнути.
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

НІЧИЯ З ЛІДЕРОМ
11 і 12 липня відбулися 12 матчів 29-го туру чемпіонату українських команд другої ліги (шоста зона). Центральний з них, безумовно, проходив у Ворошиловграді, де місцева "Зоря" приймала лідера зони - луцьку "Волинь".
Наші земляки останнім часом виступають нестабільно, за принципом маятника, тримаються в тіні за спинами основних претендентів на перше місце. Тренери виставили на гру кращий склад (Золотницький, Волотьок, Фокін, Гусейнов, Тарасенко, Галустов, Беличенко, Малишенко, Карачун, Кистень, Ярошенко), який виступав усі 90 хвилин без заміни.
Матч проходив більш як у 30-градусну спеку. З перших секунд піднялася "температуру" і в обох штрафних майданчиках. Вже на першій хвилині господарів поля врятувала від гола штанга. Потім ініціатива перейшла до "Зорі". На 32-й хвилині гості в своєму штрафному майданчику збили з ніг Юрія Ярошенка - і Віктор Карачун чітко реалізував 11-метровий штрафний удар.
Через вісім хвилин арбітр матчу А. Попов (Київ) призначив ще один пенальті, але вже у ворота ворошиловградців. Функцію пенальтиста взявся виконати... воротар гостей Михайло Бурч і зробив це досить вправно - 1:1.
Після цього гра стала ще більш жорсткою. Минала хвилина за хвилиною, але "Зоря", створюючи гострі моменти біля воріт "Волині", ніяк не могла реалізувати їх у голи. Цифри 1:1 так і не змінилися на електротабло.
"Зоря" з 34 очками опустилася на сьоме місце в турнірній таблиці. Завтра, 15 липня вона гратиме вдома з "Авангардом".
("Прапор перемоги" Ворошиловград).
Рейтинг@Mail.ru