ЗАТЯГНУЛОСЯ!
"ЗОРЯ" - "АВАНГАРД" (Ровно) 1:1
ЯК ПРАВИЛО, пресу і болільників докоряють за те, що вони дуже вже ревниво ставляться до "своєї" команди, вбачаючи її невдачі у суддівстві. несприятливих погодних умовах, травмах гравців і т. д. тільки не у прорахунках самого колективу.
Думається, що цього року ні до місцевих журналістів, ні до ворошиловградських болільників таких претензій бути не може. Ледве не з самого початку сезону і ті, й інші висловлювали невдоволення рівнем гри "Зорі". Останнім часом - це невдоволення переросло в справжню тривогу. Поступово команда на наших очах перетворюється з найвірогіднішого претендента на вихід у першу лігу, в ординарного постачальника очків. І не тільки лідерам, а й аутсайдерам.
Це ще раз підтвердив черговий матч другого кола, який відбувся 15 липня на стадіоні "Авангард". "Зоря" знову не змогла виграти. І якщо перед цим вона зустрічалася з "Волинню" - лідером зони - і якісь виправдання можна було знайти, то ровенський "Авангард" "плентається" в кінці турнірної таблиці. Але "Зоря" знову не змогла утримати перевагу в один гол. (Його забив на 49-й хвилині Малишенко). Та й могла взагалі програти. Двічі господарів, рятував Золотницький, відбиваючи м'яч у, здавалося, безвихідних ситуаціях. Але проти удару Коліщука на 84-й хвилині і він був безсилий. В цьому матчі "Зоря" показала, якщо можна так висловитись, як не треба грати.
Абсолютна байдужість гравців (крім, мабуть, Карачуна), примітивна тактика, ніякого руху на полі. Про такий матч самі футболісти придумали дотепний вислів; "грати в стоячку". Саме так грали ворошиловградці в суботу, 15 липня.
Словом, ситуація в колективі склалася досить дивна. Маючи сильний склад гравців, титулованих тренерів, врешті-решт госпрозрахунковий футбольний клуб, команда грає, як посередній новачок другої ліги.
Тут щось не так. І якщо ми хочемо мати справжній колектив, спроможний вирішувати високі завдання, в цій ситуації треба розібратись футбольній громадськості. І не чекати, поки команда "розвалиться", або трапиться якась НП, а вже зараз. Бо може статися так, що наступного року ми не побачимо "Зорю" і в другій лізі, не те, що в першій.
Наша команда виступала в такому складі: Золотницький, Волотьок, Зуєнко, Лук'янчук, Тарасенко, Галустов, ФокІн, Малишенко, Карачун, Кистень, Ярошенко.
Тепер "Зоря" проведе три гри на виїзді: з "Поділлям" (Хмельницький), "Нивою" (Вінниця) та "Спартаком" (Житомир). І судячи з того, як вона грає в гостях, команда знову повернеться додому з не дуже важким очковим вантажем.
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

И опять ничья
В очередном туре чемпиона страны среди команд второй лиги ворошиловградская "Заря" принимала на своем поле ровенский "Авангард". Основные события развернулись во втором тайме. На 49-й минуте Карачун переадресовал мяч Малышенко и последний сильно и точно пробил по воротам гостей. 1:0 - в счёте повела "Заря".
Однако хозяевам не удалось удержать победу. Футболисты "Авангарда" установили равновесие - 1:1. С таким результатом и завершился этот поединок.
Игроки "Зари" продемонстрировали безволие, безразличие к судьбе встречи.
("Ворошиловградская правда).

"ПОДАРУВАЛИ" ОЧКО АУТСАЙДЕРУ
Ворошиловградська "Зоря", яка має добрий склад досвідчених гравців і титулованих тренерів, продовжує шокувати своїх шанувальників. Якщо останні ще могли зрозуміти нічию (1:1) з одноособовим лідером шостої зони - луцькою "Волинню", то нічим не можна виправдати беззубу гру на своєму полі з ровенським "Авангардом" - одним з аутсайдерів, який займає 26-е місце в турнірній таблиці, тобто передостаннє.
Цей матч у рамках 30-го туру проходив на стадіоні "Авангард" 15 липня. Але в пік літа пік спортивной форми "Зорі" був явно не на висоті. Ровенський "Авангард" почувався на ворошиловградському "Авангарді" навіть краще, ніж удома. В рідних стінах ровенчани, нагадаємо, поступилися ворошиловградцям у матчі першого кола з рахунком 1:3.
На протязі всього першого тайму ворошиловградці діяли мляво, ніби відбували якусь повинність. Складалося враження, що вони ждуть - не діждуться свистка на перерву, щоб відпочити. Дійсно, було жарко, температура повітря трималася на позначці під тридцять градусів. Але ж сонце припікало обох суперників однаково. І, що цікаво, в багатьох епізодах гості діяли динамічніше, гостріше. Досить сказати, що в двох випадках тільки майстерність воротаря С. Золотницького врятувала команду від голів.
Після перерви, одержавши, очевидно, "накачку" від тренерів, "Зоря" зразу включила підвищені швидкості. Вже на 46-й хвилині міг відзначитися О. Малишенко, але з трьох метрів пробив вище воріт. А через три хвилини він же, завершуючи чергову атаку, красивим ударом з льоту під планку відкрив рахунок - 1:0.
Після цього ще хвилин п'ятнадцять "Зоря" діяла енергійно. Добрі можливості збільшити рахунок мали О. Кистень і Ю. Ярошенко, однак не скористалися ними. І тут господарі поля знову стали не схожі на себе, віддали ініціативу "Авангарду", гадаючи, що збережуть мінімальну перевагу "малою кров'ю". Тож ровенчани, яким нічого було втрачати, активізувалися і в одній з контратак, за шість хвилин до фінального свистка, зрівняли рахунок: гол забив М. Коліщук. Так "Зоря" віддала очко аутсайдеру і тепер з 35 очками знаходиться на п'ятому місці. А в лідери вийшла з 40 очками тернопільська "Нива".
Наступні три матчі "Зоря" проведе на виїзді - з "Поділлям", вінницькою "Нивою" і "Поліссям".
("Прапор перемоги" Ворошиловград).
Рейтинг@Mail.ru