Рахунок не по грі
 "НИВА" (Вінница) — "ЗОРЯ" (Ворошиловград) —1:1
 Цю зустріч вінничани розпочали у тому ж складі, що й в попередньому матчі, який вони провели відмінно, добившись переконливої перемоги. З перших же хвилин на полі зав’язалася гостра, безкомпромісна боротьба, яка весь час тримала в напрузі і гравців, і глядачів. "Нива" поступово заволоділа ініціативою і великими силами повела планомірний наступ на ворота суперника. На вістрі атак особливо активно діяли Е. Акбаров, П. Касанов, С. Циганков, котрі буквально таранили захист ворошиловградців. Було створено чимало гольових моментів, але м'яч після ударів з близької відстані пролітав над перекладиною або його відбивали на кутовий. Реальною можливістю відкрити рахунок не скористалися С. Шубін, Ю. Фокін, П. Касанов. Перший тайм так і закінчився безрезультатно.
 У такому ж ключі проходила й друга половина зустрічі. Вінничани продовжували плести мереживо комбінацій, нарощуючи міць своїх атак, одна з яких і привела до взяття воріт. Сталося це на 50-ій хвилині матчу. В. Причиненко пройшов по правому флангу, ввірвався у штрафний майданчик "Зорі", де його зупинили недозволеним прийомом. Одинадцятиметровий чітко реалізовує П. Касанов.
 Пропустивши гол, гості не змирилися з поразкою, прагнучи будь-що відігратися. Вони провели кілька небезпечних контратак. В один з гострих моментів вінничани порушують правила у своєму штрафному майданчику, і суддя призначає пенальті. Ворошиловградці - свого шансу, який був чи не єдиним у матчі, не упускають. Після цього господарі поля могли не раз вийти вперед і здобути перемогу, але їхнім ударам бракувало точності.
 Вінницька "Нива" виступала у такому складе М. Леонов, В. Кулаков, В. Причиненко, С. Руденко, А. Мареєв, П. Касанов (В. Муханов), Ю. Фокін, С. Шубін, С. Циганков, Ю. Заєць, Е. Амбаров.
 Наводимо результати інших матчів: "Полісся" — "Маяк" — 3:1, "Поділля" —- "Шахтар" — 4:1, "Нафтовик" — СКА — 2:0, "Кремінь" —— "Суднобудівник" — 1:1, "Дніпро" - "Океан" — 2:1, "Зірка" — "Чайка" — 2:0, "Динамо" — "Кристал" — 0:0, "Буковина" — "Торпедо" — 3:0, "Прикарпаття" -"Новатор" — 2:0, "Закарпаття" — "Колос" — 3:1, "Волинь" — "Нива" Тр. — 1:0. Зустріч між командами "Ворскла" і "Кривбас" перенесено.
 На сьогоднішній день турнірну таблицю впевнено продовжує очолювати "Волинь", яка має у своєму активі 45 очок. Вінницька "Нива" набрала 36 очок і залишилася на сьомому місці. Наступний матч відбудеться 29 липня. Наші земляки прийматимуть павлоградський "Шахтар".
 Я. ВАСИЛЕНКО.
 "Винницкая Правда", 1989г.

"НИВА" (ВІННИЦЯ) — "ЗОРЯ" (ВОРОШИЛОВГРАД) — 1:1
 Ніяк не вдасться нашим землянам набрати стопроцентний очковий запас у домашній серії. Хоча після результативної перемоги над харківським "Маяком" вірилось, що у наступній зустрічі "Нива" не збавить взятих обертів.
 Болільницькі пристрасті та інтерес до звітного матчу підігрівались ще й тим, що у складі гостей чимало іменитих гравців, котрі порівняно недавно демонстрували свою майстерність у колективах вищої ліги.
 Досвідчені гості побудували свою гру на контратаках, уміло стримуючи наступальну активність вінничан, в атакуючих лініях котрих виділялись у першому таймі Фокін, Касанов, Заєць та Циганков.
 Й до перерви "Зорі" вдалося вберегти свої ворота "сухими". Після відпочинку "Нива" знову пішла уперед і її невтомний капітан П. Касанов заставляє капітулювати С. Золотницького. 1:0.
 Забитий м’яч додає сил. І вже через деякий час голкіпер гостей лише чудовим кидком рятує "Зорю" від гарматного удару Циганкова, а слідом парирує м’яч, посланий Касановим.
 Захищаючись, "Зоря" продовжує шукати свого шансу у контратаці. І, врешті, його й знаходить. Це трапилось після того, як захисник "Ниви" А. Мареєв зупинив у своєму штрафному майданчику недозволеним прийомом стрімкий прорив М. Карачуна. Пенальті чітко виконав Олександр Малишенко.
 1:1. Йшла 75-а хвилина гри. Вінничани спробували бодай ще раз вразити ворота С. Золотницького. Але оборона гостей більше помилки не допустила.