"Зоря" - "Кремінь" 5:0
"Зоря": Золотницький, Волотьок, Грицина, Ярмолич (Коробченко), Тарасенко, Галустов, Беліченко (Фокін), Малишенко (Ярошенко), Карачун (Зуєнко), Кистень (Трухан), Гусейнов.
"Кремінь": Мулиндін, Лозинський, Самара, Гусак, Карпонай, Делі, Іванченко, Лінін, Мальованець, Бєлих, Рижко.
Судді: В. П'яних, В. Положенцов, Є. Кликов (всі м. Донецьк).
Голи: Карачун (62 - з одинадцятиметрового, 64), Кистень (71), Гусейнов (77), Волотьок (84).
Попереджено Самару, видалено з поля Карпоная.
Якби після закінчення першого тайму хтось на стадіоні "Авангард" сказав, що "Зоря" виграє з таким великим рахунком, його, безперечно, підняли б на сміх. Бо до перерви господарі діяли настільки невправно, що прихильники команди мріяли, мабуть, хоча б про один гол.
Те, що сталося у другому таймі, довго згадуватимуть футболісти обох команд.
Минуло вже 60 хвилин матчу. На табло залишалися нулі. Гості, мабуть, вирішили, що вони без особливого напруження утримають нічию, і дещо збавили активність. Цей настрій "вловили" господарі і "спалахнули". На 62-й хвилині стрімко вривається у штрафну Волотьок. Його збивають, і Карачун з пенальті відкриває рахунок. Не встигли гості оговтатись, як той же Карачун метрів з 25-ти під гострим кутом забиває другий гол.
І "Кремінь" "розсипався".
Чудова комбінація Гусейнов - Кистень, і третій м'яч влітає у сітку воріт Мулиндіна. У гостей не витримують нерви. Видаляється з поля Карпонай, попереджено Самару. А ворошиловградці стають повними господарями на полі. Гусейнов і Волотьок довершують розгром. П'ять голів протягом 22 хвилин - таке не часто побачиш.
Експрес - інтерв'ю після матчу. В. Галустов, заслужений тренер УРСР, начальник команди "Зоря":
- Ну, що тут сказати. Звичайно, ми задоволені рахунком. А сама гра? Перший тайм на "двійку", другий - на "п'ятірку". Не хочу вдаватися в деталі. Зараз наше завдання зберегти цей піднесений настрій у команди. Хочеться вірити, що такий великий рахунок і зіграє свою роль у психологічному плані. Футболісти повинні заграти з більшим натхненням. Бо саме його нам часто не вистачає Якщо таке станеться, то можна ще поборотися за загальну перемогу.
Ю. БОРИСОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

"Заря" - "Кремень" - 5:0
В очередном туре чемпионата страны среди команд второй лиги ворошиловградская "Заря" принимала на своем поле "Кремень" из Кременчуга. На 62-й минуте матча судья встречи назначил 11-метровый. Карачун четко реализовал пенальти. А через две минуты комбинация Ярошенко - Карачун вновь завершилась взятием ворот гостей. Карачун пробил сильно и точно - 2:0. Удачно на 71-й минуте сыграл Кистень, который обыграл защитников и заставил гостей в третий раз начать с центра поля - 3:0.
Прошло 6 минут, и отличился Гусейнов, забивший четвертый мяч в ворота "Кремня" - 4:0. Под занавес встречи последнюю точку поставил Волотек - 5:0. С таким счетом и завершился этот матч.
("Ворошиловградская правда).

ВИКРЕСАЛИ З "КРЕМЕНЯ" ІСКРИ
Минулого четверга відбулись ігри 34-го туру чемпіонату країни серед команд шостої зони другої ліги. Один з центральних поєдинків проходив у Ворошиловграді, де місцева "Зоря" приймала кременчуцький "Кремінь", дебютанта другої ліги.
Новачок з районного центру Полтавської області виявився з характером і став твердим горішком для багатьох команд. Перед приїздом до Ворошиловграда "Кремінь" з 39 очками займав п'яте місце в турнірній таблиці.
І в матчі з "Зорею" дебютант вів атаки з відкритим забралом. У першому таймі гості, можна сказати, боролися на рівних з господарями поля. Запам'яталися два їх гострі прориви, які не закінчилися голами тільки завдяки майстерності воротаря Сергія Золотницького.
Однак після перерви, додавши в швидкості, ворошиловградці влаштували суворий екзамен дебютанту. На 62-й хвилині гості, ліквідовуючи черговий прорив суперників, збили з ніг у штрафному майданчику Олега Волотька. Пенальті чітко реалізував Віктор Карачун. Він же через дві хвилини гарматним ударом метрів з вісімнадцяти подвоїв рахунок. А далі у ворота "Кременя" голи посипалися, мов з рогу достатку. Блиснувши індивідуальною майстерністю, виходили один на один з воротарем Олександр Кистень (71 хвилина) та Тімур Гусейнов (77 хвилина). I обидва рази успішно. Захисники гостей зовсім розгубилися, і під завісу матчу, скориставшись їх помилкою, Олег Волотьок викресав з "Кременя" останню "іскру" - 5:0. Це перша перемога "Зорі" з таким великим рахунком у нинішньому сезоні.
Слід відзначити, що в цій зустрічі більш чітко діяли захисники господарів поля, серед яких глядачі знову побачили Сергія Ярмолича.
Як і раніше, впевнено лідирує луцька "Волинь" (47 очок). На три очки менше у тернопільської "Ниви" та "Буковини", "Зоря" з 38 очками займає восьме місце.
("Прапор перемоги" Ворошиловград).

У ВІДСУТНІСТЬ ЛІДЕРІВ
 «У Ворошиловграді «Кремінь» був змушений грати у послабленому складі: хворі Копил, Райко, Петренко, травмовані Мурадян та А. Карпонай.
 Досвідчені футболісти «Зорі» досить легко переграли суперників. Про це свідчить «сухий» рахунок матчу — 5:0, на користь ворошиловградців.
 Наступну гру «Кремінь» проведе у Павлограді з «Шахтарем».