"Зоря": Золотницький, Волотьок (Зуєнко), Грицина, Ярмолич, Тарасенко, Галустов, Беліченко (Фокін), Малишенко (Трухан), Карачун (Коробченко), Кистень (Ярошенко), Гусейнов.
Нафтовик": Остапов, А. Єрмак, А. Панков, В. Єрмак, Цисар, Фомін, Попович, Коломієць (Шуршин), Р. Панков, Лень, Бондарь.
Судді: М. Курилко, В. Петров, П. Сагоян (всі м. Харків).
Голи: Гусейнов (45), Ярошенко (53).
Якось довелося читати, що єдина спортивна гра, яку не може прорахувати (маються на увазі всі можливі варіанти) навіть найдосконаліший комп'ютер, - футбол. І в це неважко повірити, якщо порівняти два останні матчі "Зорі" - третього і шостого серпня.
У першому (з "Кременем") ворошиловградці мали не кращий вигляд і виграли з розгромним рахунком - 5:0. У другому - з ахтирським "Нафтовиком" - "Зоря" показала ледве не кращу гру в сезоні, а на табло значилося "всього" 2:0, хоча цифра там могла стояти двозначна. Стара істина, що "коней на переправі не міняють" стосується і футболу. Тому на гру з "Нафтовиком" "Зоря" вийшла в тому складі, що і з "Кременем". Але як не схоже почалася гра.
Вже на першій хвилині гостро атакують ворота Остапова Беліченко і Карачун. На 3-й господарі двічі підряд подають кутовий. І так можна "пройтись" по першому тайму хвилина за хвилиною і називати прізвища лише однієї команди - "Зорі".
Але одне прізвище звучало б все ж частіше за інші. Принаймні п'ять-шість разів міг вразити ворота Тимур Гусейнов. Одного разу помилився сам, двічі рятував гостей воротар. В інших випадках фортуна відверто відверталася від нашого форварда. Але наполегливість своє бере. Саме Гусейнов на останній хвилині першого тайму завершив зусилля команди голом.
Друга половина гри була менш яскравою. Позначилися, звичайно, численні зміни. Тренери "Зорі" проводили їх без особливого ризику, бо, незважаючи на мінімальний рахунок, ігрова перевага у господарів була безперечною. На 53-й хвилині другий м'яч влетів у ворота "Нафтовика". Гол записали на рахунок Ярошенка, хоча розібратись у "авторстві" було досить складно. Ворошиловградець стрімко пройшов по лівому краю і сильно пробив вздовж воріт. Остапов відбив м'яч точно в ногу свого ж захисника.
Як вже говорилося, господарі зробили всі "відпущені" правилами заміни, але загальний малюнок гри практично не змінився. Знову атакувала "Зоря", знову виручав гостей воротар, знову не "таланило" ворошиловградським нападаючим.
ЕКСПРЕС - ІНТЕРВ'Ю ПІСЛЯ МАТЧУ.
А. КУКСОВ, майстер спорту, тренер команди "Зоря":
Наша команда провела один з своїх кращих матчів. Зараз у нас більш-менш стабілізувався основний склад. Є можливість проводити повноцінні заміни. З'явилася впевненість у діях футболістів, підвищився Ігровий настрій. Все це, звичайно, радує. Але ж ви помітили, скільки вірних можливостей ми не використовуємо. А саме цим відзначається класність футболіста. Хоча забиваємо ми все ж таки немало. Але й пропускаємо - теж досить. Ця вада особливо позначається в іграх на виїзді, і тут, в захисті, у нас ще залишаються проблеми.
Головне ж - утримати психологічне піднесення гравців до кінця сезону. Ми ще можемо поборотися за "місце під сонцем". Як кажуть, "надія помирає останньою".
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

"Заря" - "Нефтяник" - 2:0
В очередном туре чемпионата страны среди команд второй лиги шестой украинской зоны ворошиловградская "Заря" принимала на своем поле команду "Нефтяник" из Ахтырки. Хозяева поля уже с первых минут матча имели игровое и территориальное преимущество. Они неоднократно угрожали воротам соперников. Однако на этот раз четко действовал вратарь "Нефтяника" Остапов. И все же под занавес первого тайма нападающему "Зари" Гусейнову удалось открыть счет - 1:0.
А на 53-й минуте матча Ярошенко удвоил результат. 2:0 - с таким счетом победила "Заря". Ворошиловградцы записали в свой актив два очка.
("Ворошиловградская правда).

ГОЛІВ МЕНШЕ, НІЖ МОМЕНТІВ
Українські команди другої ліги (шоста зона) пройшли дві третини дистанції 52-го чемпіонату СРСР з футболу. Минулої неділі відбулися ігри 35-го туру. Ворошиловградська "Зоря" приймала на своєму полі охтирський "Нафтовик".
На цей матч ворошиловградці вийшли у тому ж складі, що й у попередньому поєдинку з кременчуцьким "Кременем": Золотницький, Волотьок, Грицина, Ярмолич, Тарасенко, Галустов, Беличенко, Малишенко, Карачун, Кистень, Гусейнов.
"Зоря" була настроєна по-бойовому. Гості вели гру на рівних хвилин двадцять, а потім ініціатива повністю перейшла на бік ворошиловградців. Атака за атакою накочувалася на ворота "Нафтовика". За останні 25 хвилин першого тайму гострих гольових моментів у штрафному майданчику "Нафтовика" було створено стільки, що їх цілком вистачило б мінімум на п'ять матчів. Але всі ці моменти (не менше десяти!) не були використані. Воротар гостей Г. Остапов творив чудеса: витягував "мертві" м'ячі з "дев'яток", парирував удари з близької відстані, ставав переможцем у єдиноборствах з нападаючими, які виходили один на один з ним.
І лише за кілька секунд до свистка на перерву цей наполегливий штурм нарешті увінчався успіхом: швидкісну комбінацію вдало завершив Тімур Гусейнов.
Після перерви малюнок гри не змінився: господарі поля гостро атакували, гості відчайдушно оборонялися. Юрій Ярошенко, який змінив Олександра Кистеня, на 53-й хвилині прорвався лівим краєм, різко змістився в центр і наніс сильний прицільний удар. Воротар відбив м'яч, але останній влучив у захисника і від нього рикошетом влетів у ворота - 2:0.
Перевага "Зорі" і надалі була значною. Однак рахунок так і не змінився.