"ЗОРЯ": Золотницький, Волотьок, Галустов, Грицина (Фокін), Ярмолич, Тарасенко, Беліченко (Зуєнко), Малишенко, Карачун (Коробченко), Кистень (Ярошенко), Гусейнов.
"ВОРСКЛА": Моргун, Ходирєв, Кривенко, Дейнеко, Лукаш, Юданов, Матюха, Богданець, Кислов, Резнік (Китайко), Прокопиненко.
СУДДІ: А. Литвиненко (м. Київ), М. Железнов, В. Совенко (обидва м. Суми).
ГОЛИ: Карачун (51, 63 - з одинадцятиметрового, 85).
У ТРЬОХ матчах підряд "Зоря" по-справжньому порадувала своїх прихильників. І якщо результат гри з "Кременем" сприймався в глибині душі, як щасливий збіг обставин, то наступний поєдинок з "Нафтовиком" ворошиловградці виграли більш ніж впевнено.
І от зустріч з полтавською "Ворсклою" - командою в другій лізі досить авторитетною. Що цей авторитет не "дутий", а справжній, полтавчани переконливо довели під час звітного матчу.
Хай не вводить в оману болільників, які не були присутні на стадіоні "Авангард" 9 серпня, великий рахунок. Гра довгий час була рівною і дуже важкою для "Зорі". "Ворсклі" вдалося з самого початку нав'язати свій план на матч. Полтавчани побудували кілька ліній оборони, в яких в'язли всі атаки господарів. При нагоді ж гості кілька разів небезпечно контратакували. На 30-й хвилині вони могли й повести у рахунку, коли три полтавські футболісти розіграли дотепну комбінацію. але невдало пробив по воротах Прокопиненко.
У першому таймі, як кажуть, стопроцентну можливість забити гол "Зоря" отримала на 45-й хвилині. Гусейнов бив головою (красиво, у падінні) у порожні ворота, але влучив у штангу.
Голи "посипалися" у другій половині гри. Всі їх забив Віктор Карачун. Причому забивав на будь-який смак. Спочатку він, здійснивши футбольний слалом між захисними порядків гостей і вийшовши з штрафного майданчика... назад, сильним ударом у дальній від воротаря кут відкрив рахунок. Потім забив м'яч з пенальті, призначений за зніс у штрафному майданчику Гусейнова. Одинадцятиметровий Віктор пробив теж красиво - з паузою, не дуже сильно, але надзвичайно точно.
Третій гол Віктора був взагалі для футбольних гурманів.
При рахунку 2:0 "Зоря" дещо знизила темп. Помітивши, що полтавчани не змирилися з перебігом подій і шукають шляхи до воріт Золотницького, господарі неначе надавали їм право це робити. Але при першій же можливості гостро контратакували. В якісь моменти гості мали значну територіальну перевагу. І капітан "Ворскли" Моргун виходив далеко від своїх воріт. Одного разу він відбив м'яч, відбігши за штрафний майданчик метрів на десять.
І от за п'ять хвилин до кінця матчу В. Карачун, одержавши пас у центральному колі, раптом пробив по воротах. М'яч по дузі пролетів над воротарем полтавчан. Той зумів лише провести його поглядом і у розпачі розвести руками - м'яч плавно опустився під планку воріт.
ЕКСПРЕС-ІНТЕРВ'Ю ПІСЛЯ МАТЧУ
В. КАРАЧУН: Звичайно, приємно забивати три голи в одному матчі. Судячи по реакції глядачів, найбільше сподобався третій. Мені він теж запам'ятається, бо такі голи рідкість. Відверто,і ситуації для цього виникають вкрай рідко. Звичайно такі удари наносять всесвітньо відомі зірки з величезним ігровим досвідом, їх намагаєшся проаналізувати, "прокрутити" в голові кілька разів - раптом згодиться. Як бачите, згодилося.
Я помітив, що Моргун почав часто виходити з воріт, ще за півгодини до кінця матчу. Одного разу я було ледве не рішився на такий удар, але трохи прогавив момент. А ось на 85-й хвилині майнула думка "А раптом...". Постарався виконати технічно все правильно.
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

"ЗАРЯ" - "ВОРСКЛА" - 3:0
В очередном туре чемпиона страны среди команд второй лиги ворошиловградская "Заря" принимала на своем поле полтавскую "Ворсклу".
Хозяева поля выступали в таком составе: Золотницкий, Волотек, Грицина, Ярмолич, Тарасенко, Галустов, Беличенко, Малышенко, Карачун, Кистень, Гусейнов.
Основные события развернулись во втором тайме. Уже через шесть минут после его начала Карачун обыграл несколько защитников, сильно и точно пробил по воротам.
После первого гола хозяева поля активизировали игру во всех линиях. Активно стали действовать нападение и полузащита . Так, проход Гусейнова в штрафную площадку гостей был прерван недозволенным приемом. Карачун четко реализовал пенальти.
А за пять минут до окончания встречи третий раз в этом матче отличился Карачун. Вратарь "Ворсклы" допустил тактическую ошибку. Он вышел из ворот далеко вперед. Центрфорвард "Зари" заметил эту оплошность голкипера и пробил издалека. На табло стало 3:0.
С таким результатом и завершился этот матч.
За три тура, проведённых на своем поле, ворошиловградцы забили в ворота соперников 10 мячей, а в свои не пропустили ни одного. Они взяли 100 процентов очков - 6 из 6. Хороший показатель. Результативней стали действовать все линии команды.
Сейчас "Заре" предстоят игры на выезде. И хочется верить, что она не прервет серию побед.
("Ворошиловградская правда).

ХЕТ-ТРИК ВІКТОРА КАРАЧУНА
Минулої середи українські команди другої ліги (шоста зона) провели ігри З6-го туру чемпіонату країни. Ворошиловградська "Зоря" у себе вдома приймала полтавську "Ворсклу".
Цим матчем ворошиловградці завершали мікроцикл з трьох поєдинків на своєму полі і хотіли, звісно, закінчити його так же успішно, як і два попередні - з "Кременем" і "Нафтовиком". Не дивно, що й стартовий склад команди був аналогічний: як говориться, від добра добра не шукають. А склад цей, мабуть, найбільш оптимальний з початку сезону, завдяки йому дотримується необхідна рівновага між лініями нападу і оборони.
Правда, в першому таймі матчу з "Ворсклою" господарі поля не змогли втілити в реальні голи свою ігрову перевагу. Захисники гостей, програючи єдиноборства з нападаючими "Зорі", часом вдавалися до грубих прийомів, вкладали на газон Віктора Карачуна, Тімура Гусейнова, Юрія Беличенка.
Після перерви "Зоря" вдалася до більш активних дій. І приклад товаришам по команді показував центральний нападаючий Віктор Карачун - гравець, який на кожний матч виходить завжди зібрано і відповідально, діє напористо і ефективно, демонструє високу техніку паса, обробки м'яча.
На 51-й хвилині Віктор Карачун, обігравши фінтами двох захисників, змістився в центр і красивим хльостким ударом послав м'яч у сітку воріт "Ворскли" - 1:0. Через 12 хвилин захисники гостей збили з ніг у штрафному майданчику Тімура Гусейнова, який виходив один на один з воротарем, і суддя показав на 11-метрову відмітку. Пенальті чітко реалізував той же Віктор Карачун. А за п'ять хвилин до фінального свистка він забив такий гол, який сміливо можна звати голом сезону. Побачивши, що голкіпер "Ворскли" О. Моргун необережно вийшов за межі воротарського майданчика, нападаючий "Зорі" майже з центру поля пробив сильно, несподівано, і м'яч, описавши параболу, влетів у дев'ятку. Так Віктор Карачун здійснив свій хет-трик, а "Зоря", забивши в останніх трьох матчах десять м'ячів і не пропустивши жодного, наздогнала за результативністю (55 голів) одноособового лідера зони - луцьку "Волинь".
("Прапор перемоги" Ворошиловград).

Хет-трік Карачуна
Лише в першому таймі матчу полтавців із ворошиловградською "Зорею" гра проходила нарівно.
А от другий тайм можна по праву назвати бенефісом майстра спорту Віктора Карачуна. На 51-й хвилині він здійснив сольний прохід у штрафний майданчик "Ворскли" і проти сильного удару нападаючого метрів з 13-ти О. Моргун був безсилим. Другий м'яч В. Карачун провів з пенальті.
За п'ять хвилин до кінця матчу голкіпер "Ворскли" необачно залишив свої ворота, і той же Карачун дальнім "прострілом" з 40 метрів забив третій гол.
А що ж "Ворскла"? У команди було декілька моментів, аби провести принаймні гол престижу. Та нападаючим "Ворскли" не вистачало точності і спритності.
Отже, у трьох виїзних матчах у Павлограді, Харкові і Ворошиловграді "Ворскла" не здобула жодного очка, пропустивши у свої ворота 6 "сухих" м'ячів. Результат не втішний. Тим більше, що наступні ігри полтавці проводять вдома проти команд, які займають верхню частину турнірної таблиці чемпіонату.
А. СТАРЦЕВ "Комсомолець Полтавщини".

Скільки відступати далі?
Як і два попередніх матчі чемпіонату СРСР на виїзді, полтавська "Ворскла" невдало закінчила й третій. Цього разу програла вона у Ворошиловграді "Зорі" з рахунком 0:3. Перший тайм голкіперам обох команд вдалося утримати ворота недоторканими, а після перерви господарі поля при підтримці 5700 глядачів повели справжній штурм воріт "Ворскли". Причому, всі три м'ячі на рахунку В. Карачуна - на 51 - й, 63-й (з пенальті) та 85-й хвилинах, метрів із сорока.
Отже, "нульовий" здобуток після чергового турне. Наступні ігри полтавці проводять вдома за участю лідерів - 15 серпня "Ворскла" приймає "Волинь", 18-го - рівенський "Авангард", а 21-го - тернопільську "Ниву". Втім, прихильники команди надій і сподівань на поліпшення становища не втрачають: можливо, саме в цих матчах у наших гравців з'явиться, нарешті, справжня спортивна злість. Куди ж відступати далі?
Кременчуцький "Кремінь" в зустрічі з "Маяком" задовольнився нульовою нічиєю. Решта матчів 36-го туру закінчилася так: "Торпедо" - "Колос" - 2:1, "Кристал" - "Закарпаття" 4:1, "Чайка" - "Буковина" - 0:0, "Океан" - "Прикарпаття" - 1:0, "Кривбас" - "3ірка" - 1:0, СКА - "Дніпро" - 4:1, "Суднобудівник" - "Динамо" 5:0, "Шахтар" - "Нафтовик" - 1:0, "Нива" (Тр.) - "Поділля" - 0:0, "Волинь" - "Нива" (Вц.) - 2:0, "Авангард" - "Полісся" - 2:1.