"Днепр"- "Заря"- 2:5
В очередном туре чемпионата страны среди команд второй лиги ворошиловградская "3аря" играла на выезде в Черкассах против местного "Днепра".
На этот раз наши земляки, выступающие в таком составе: Золотницкий, Волотек, Грицина, Ярмолич, Тарасенко, Галустов, Беличенко, Малышенко, Карачун, Кистень, Гусейнов, сумели преодолеть фактор чужого поля.
Хотя уже на второй минуте матча сольный проход нападающего "Днепра" Шевченко увенчался успехом 1:0. В счете повели хозяева. Однако забитый гол в дебюте матча не испугал гостей.
На 35-й минуте Галустов пробил по воротам "Днепра" с дальней дистанции. Голкипер отбил мяч, а набежавший Малышенко добил его - 1:1.
А через две минуты отличился Карачун, который заставил хозяев начать игру с центра поля - 2:1. Кстати сказать, центрфорвард "Зари" и в этом поединке стал героем матча, забив в ворота соперников 3 мяча. Это произошло еще дважды - на 49-й в 86-й минутах.
А на 71-й минуте отлично сыграл Гусейнов. Вратарь "Днепра" не смог отразить его сильный и точный удар.
На 76-й минуте ворошиловградцы нарушили правила на своей штрафной площадке, и арбитр назначил пенальти. Смагин четко реализовал его.
Итак, на выезде "Заря" победила с довольно внушительным счетом 5:2 и записала в свой актив два очка.
На этот раз ворошиловградцы действовали уверенно. Они имели не только игровое, но и территориальное преимущество, часто использовали удары с дальних дистанций.
Сейчас "Заря" занимает 4-е место в турнирной таблице.
("Ворошиловградская правда).

РОЗІГРАЛИСЬ ФОРВАРДИ "ЗОРІ"?
Щедрим на голи виявився 37-й тур чемпіонату країни з футболу серед українських колективів другої ліги (шоста зона), ігри якого відбулися 15 серпня. В тринадцяти матчах було забито 40 м'ячів, що є третім результатом сезону по результативності. Після безпрограшної серії (7 перемог і 3 нічиї), яка тривала майже два місяці, спіткнувся одноособовий лідер нинішнього турніру - луцька "Волинь", яка в Полтаві поступилася перед місцевою "Ворсклою" з рахунком 1:2.
Ворошиловградська "Зоря" зустрічалася в Черкасах з "Дніпром". I грали наші земляки з таким завзяттям, ніби хотіли сказати: досить втрачати очки на чужих полях, як це не раз бувало раніше. І хоча ворошиловградці першими пропустили гол (його вже на другій хвилині забив форвард "Дніпра" Шевченко), вони не розгубилися, зуміли перехопити ігрову ініціативу й не упустили її до кінця.
На 31-й хвилині сильний удар ТІмура Гусейнова воротар "Дніпра" парирував, але до м'яча, що відскочив, першим встиг Олександр Малишенко і зрівняв рахунок - 1:1. А через дві хвилини "Зоря" вже вийшла вперед: її чергову атаку успішно завершив Віктор Карачун. Забігаючи наперед, скажемо, що В. Карачун забив у цьому матчі ще два м'ячі (на 49-й і 86-й хвилинах). Тобто здійснив другий підряд хет-трик (перший він продемонстрував у попередньому матчі з полтавською "Ворсклою"). Ще один гол у ворота "Дніпра" забив Тімур Гусейнов. Черкащани пом'якшили гіркоту розгрому, реалізувавши під завісу матчу 11-метровий штрафний удар, призначений у ворота гостей - 2:5.
Тепер "Зоря" стала найрезультативнішою командою в шостій зоні. 20 із 60 забитих голів на рахунку В. Карачуна, 19 провів О. Малишенко.