С ПЕРЕМЕННЫМ УСПЕХОМ
"ДИНАМО" - "ЗАРЯ" - 2:3
На пятой минуте хозяева поля - динамовцы из Белой Церкви - нарушили правила в своей штрафной площадке, и судья матча назначил пенальти. Центрфорвард "Зари" Карачун четко его реализовал - 0:1. Однако через 15 минут нападающий хозяев Мартыненко сравнял результат - 1:1.
И все же игровой инициативой уже владели ворошиловградцы. На 26-й минуте матча Грицина в районе штрафной площадки завладел мячом. Последовал сильный и точный удар в "девятку" и вратарь "Динамо" Цыткин был бессилен что-либо сделать - 1:2. С таким счетом и завершился первый тайм.
Начало второго принесло успех хозяевам. Они сыграли более четко, и тот же Мартыненко вновь установил равновесие - 2:2. Однако гости под занавес встречи проявили свой бойцовский характер. И на этот раз снова отличился Карачун, который забил последний мяч - 2:3. Это произошло на 75-й минуте.
("Ворошиловградская правда).

ОСЬ ТАК БИ РАНІШЕ
Звіт про матч ворошиловградської "Зорі" з "Кременем" наша газета дала під заголовком "Зоря" спалахнула?" Той матч, 3 серпня, команда виграла з рахунком 5:0. Тепер можна сказати, що запитальний знак у заголовку був зайвий, більше підійшов би окличний. Бо ось вже шість матчів підряд ворошиловградці не знають поразок. В тому числі і на виїзді, що особливо радує.
Після перемоги над черкаським "Дніпром" (5:2) і нічисї з кіровоградською "Зіркою" (1:1), "Зоря" знову здобула два очка, взявши гору 21 серпня над динамівцями Білої Церкви.
Гості відкрили рахунок вже на 5-й хвилині. Карачун реалізував пенальті. На двадцятій динамівці відігралися. Але через шість хвилин "Зоря" знову виходить вперед. Красень-гол у "дев'ятку" забиває Грицина. В другому таймі, на 51-й хвилині, динамівці знову зрівнюють рахунок. І все ж ворошиловградці краще настроїлися на матч. На 75-й хвилині переможний гол проводить Карачун - 3:2. Це був 23 гол Віктора Карачуна. Він впевнено вийшов на позиції кращого бомбардира команди.
Сьогодні "Зоря" грає пропущений матч з житомирським "Поліссям". Хочеться, звичайно, щоб і його ворошиловградці провели успішно. Тоді їх сподівання на високе місце стануть реальністю.
("Молодогварцієць" Ворошиловград).

НЕ ЗНАЄ ВТОМИ КАРАЧУН...
Українські команди другої ліги (шоста зона) минулого понеділка провели ігри 39-го туру чемпіонату країни. Ще одне очко втратив одноособовий лідер - луцька "Волинь", яка в Охтирці не змогла зламати опір місцевого "Нафтовика" - 0:0. І тепер з нею зрівнялась чернівецька "Буковина", яка у себе вдома виграла у криворізького "Кривбасу" - 2:0.
Ворошиловградська "Зоря" зустрічалася на виїзді з білоцерківським "Динамо". Гості почали матч активно. І вже на 5-й хвилині, перериваючи одну з їх гострих атак, захисники господарів поля порушили правила в своєму штрафному майданчику. Пенальті чітко реалізував Віктор Карачун.
На 20-й хвилині нападаючий "Динамо" І. Мартиненко зрівняв рахунок - 1:1. Але нічийний результат протримався рівно шість хвилин: красивим ударом в дев'ятку Юрій Грицина знову вивів "Зорю" вперед - 2:1.
Після перерви, на 51-й хвилині, наполегливий форвард "Динамо" І. Мартиненко вдруге не упустив свого шансу - 2:2. Зрівнявши рахунок, динамівці пішли в глуху оборону, надіючись зберегти хоча б очко. Однак ворошиловградці зуміли зламати захисні редути. На 75-й хвилині вдруге відзначився Віктор Карачун, який поставив крапку в цьому матчі, забивши з гри невідпорний гол - 3:2. Треба сказати про постійну націленість на ворота суперників В. Карачуна: в останніх матчах він не залишає поле без забитого м'яча. На його рахунку вже два хет-трика. Завидна стабільність у Віктора.