"Полесье" - "Заря" - 3:3
В первом тайме гости - футболисты ворошиловградской "Зари" и хозяева - житомирское "Полесье" - по существу вели позиционную борьбу. Хотя наши земляки начали матч довольно активно, однако житомирцы сумели стабилизировать игру.
Все основные события матча развернулись во втором тайме. Уже в его начале ворошиловградцы на левом крае разыграли быструю комбинацию и Карачун заставил хозяев начать игру с центра поля - 0:1. Он же отличился и через две минуты, забив второй гол в ворота хозяев.
Затем картина резко изменилась. На этот раз инициативу взяли в свои руки житомирцы. Они также провели две быстрые атаки, и за 4 минуты нападающий "Полесья" Шишков забил в ворота "Зари" два мяча, установив равновесие - 2:2. На 70-й минуте матча отличился Лукашенко - 3:2.
И только за 8 минут до окончания встречи комбинация Карачун - Гусейнов завершилась сильным и точным ударом последнего по воротам хозяев. Счет стал 3:3.
Итак, сегодня в активе "Зари" 48 очков.
("Ворошиловградская правда).

ЦЬОГО РАЗУ НІЧИЯ
Ворошиловградська "Зоря" минулого четверга завершила серію з чотирьох поєдинків на виїзді. В Житомирі вона зіграла з місцевим "Поліссям" матч, пропущений з 33-го туру чемпіонату.
На початку матчу житомиряни особливу увагу приділяли насамперед обороні. І все ж, як не прикривали захисники "Полісся" головного нині бомбардира "Зорі" Віктора Карачуна, останній, невтомно демонструючи постійну націленість на ворота суперників, протягом першого тайму зумів відзначитися двічі. На рахунку Віктора вже є 24 забитих м'ячі - на п'ять більше, ніж в Олександра Малишенка.
Після перерви господарі поля активізувалися і на 54-й та 56-й хвилинах забили два м'ячі - 2:2, а потім і повели в рахунку - 3:2. Однак ворошиловградці не розгубилися і кінцівку зустрічі вони провели активно. На 82-й хвилині успішно завершив атакуючу комбінацію Тимур Гусейнов. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию - 3:3.
"Зоря" має тепер в своєму активі 48 очок.,четверте місце в турнірній таблиці.
28 серпня - ігри 40-го туру. Наші земляки прийматимуть одного з лідерів - чернівецьку "Буковину".