"ЗОРЯ" - "ЗАКАРПАТТЯ" 3:1
"Зоря": Золотинцький, Волотьок (Фокін), Грицина (Ярошенко), Ярмолич, Тарасенко, Галустов, Беліченко, Малишенко (Трухан), Карачун, Кистень (Коробченко), Гусейнов (Лук'янчук).
"Закарпаття": Васютик, Гуменяк, Петрушка (Домокош), Мигович, Ковач, Романчук, Ловска, Михальчук, Курильцо, Еней, Мартиненко.
Судді: В. Шевченко, С. Дзюба, С. Татулян (всі м. Київ).
Голи: Гусейнов (4), Беліченко (39), Ярошенко (75) - у "Зорі"; Еней (58) - у "Закарпаття".
Зустріч з ужгородським "Закарпаттям" очікувалася з якимось подвійним почуттям. З одного боку - "Зоря" на підйомі, і місця для хвилювань начебто не було. А з Іншого... Чи зуміла вона за два дні відновити сили після надзвичайно напруженого матчу з "Буковиною"?
Відразу хочеться зазначити, що цього разу команда грала не так красиво. Але, відверто і суперник був нижче за класом, ніж попередній.
Мабуть, розуміючи, що два матчі підряд провести в шаленому темпі неможливо, наші земляки постаралися довести перевагу в дебюті зустрічі. І це їм вдалося, як кажуть, на всі сто. Вже на 4-ій хвилині господарі повели в рахунку. Ледве не з центру поля закарпатці відбили м'яч на кутовий і... були покарані. У високому стрибку Гусейнов головою відправив м'яч у сітку воріт Васютика. За шість хвилин до перерви майже такий гол забив Беліченко. Тільни цього разу передача була з правого флангу.
Між голами події розвивалися теж досить неординарно. Запам'яталися кілька дальніх сильних ударів Малишенка, ледве не забив м'яч у власні ворота Гуменяк. Були слушні моменти і у "Закарпаття". Розгубився один проти воріт Петрушка. На 30-й хвилині невдало зіграв Золотницький - мяч від його рук влучив у перекладину і ледве не влетів у ворота.
Наш голкіпер взагалі цей матч зіграв якось невпевнено. Саме через його просто-таки неймовірну помилку гостям вдалося скоротити рахунок. Удар Еней наніс здалеку, несильно, з якоюсь, навіть приреченістю, бо атака не мала продовження. Золотницький спокійно нахилився, підставив руки, а м'яч просковзнув повз нього у нижній кут воріт.
Треба віддати належне господарям, їх такий хитрий рахунок не влаштовував і вони досить швидко відновили перевагу у два м'ячі. Це зробив Ярошенко, який вийшов на заміну. Після цього гра якось втратила смисл. "Зоря" не перетруджала себе, а гості змирилися з поразкою, розуміючи, що шансів відігратися у них просто немає.
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

ВЗЯТ РЕВАНШ
"ЗАРЯ" - "ЗАКАРПАТЬЕ" - 3:1
В первом круге ворошиловградская "Заря" уступила в Ужгороде местному "Закарпатью" со счетом 1:3. Понятно, что принимая на своем поле соперников, наставники команды главный акцент сделали на надежность обороны и более результативные действия нападения. Ведь в Ужгороде ворошиловградцы проиграли именно вследствие того, что неустойчивость состава создавала неуверенность в действиях как отдельных игроков, так и линий. Ниже своих возможностей сыграла защита, а игроки нападения не смогли использовать моменты для взятия ворот.
Давая установку на матч, главный тренер "Зари" А. Байдачный основной упор делал на активные действия полузащиты - Беличенко - Грицина на флангах, а также подключения к нападению игроков - Ярмолича, Тарасенко, Галустова, Волотека.
На первый взгляд, команда не спешила идти вперед. Футболисты неторопливо разыгрывали мяч, как бы что-то высматривая, потом картина резко изменилась.Развязка наступила уже на 4-й минуте. Карачун подал угловой.
Вратарь гостей Васютик не смог дотянуться до мяча, и Гусейнов головой направил его в ворота - 1:0.
Подключение к нападению игроков защиты также принесло свои положительные результаты. Проход Тарасенко по правому краю, навес на вратарскую площадку - и Беличенко головой направляет мяч в ворота гостей - 2:0. Это произошло на 39-й минуте.
С таким результатом и закончился первый тайм. Во втором тренеры "Зари" сделали пять замен. На поле вышли Ярошенко, Трухан, Лукьянчук, Фокин, Коробченко. Такая перестановка была оправдана. Необходимо дать отдых игрокам основного состава Волотеку, Грицине, Малышенко, Кистеню, Гусейнову. Последний месяц был для команды особенно напряженным.
"Заря", несмотря на перестановку сил, не потеряла игровой инициативы. Гол, который забил на 58-й минуте Эней, является следствием ошибки вратаря "Зари" Золотницкого, не ожидавшего удара с дальней дистанции. Команда продолжала наступление и комбинация Беличенко - Ярошенко завершилась на 75-й минуте третьим голом в ворота гостей - 3:1. До конца матча счет не изменился.
"Заря" взяла реванш за неудачу в первом круге.
("Ворошиловградская правда).

УСПІХ ПРИНОСИТЬ АТАКА
Ігри 41 туру першості країни з футболу серед команд другої ліги (шоста зона) не позначились істотно ні на стані лідерів, ні на нижніх "поверхах" турнірної таблиці - лідери дружно виграли, аутсайдери таким же чином поступилися своїм суперникам.
Ворошиловградська "Зоря", яка цього разу приймала на своєму полі ужгородське "Закарпаття", знову довела, що має найкращу лінію нападу серед усіх колективів своєї зони. Форварди господарів поля, цього разу тричі вразивши ворота суперників, довели загальний рахунок забитих м'ячів до 70, що на 10 більше, ніж у ..Волині", яка займає друге місце по цьому показнику.
Події у зустрічі розвивалися стрімко, як і самі атаки футболістів "Зорі". І вже на 4-й хвилині після подачі В. Карачуном кутового Т. Гусейнов у стрибку головою посилає перший м'яч у ворота "Закарпаття".
Гостям й надалі доводилося думати тільки про захист власних воріт. Але ця тактика себе не виправдала, і на 39-й хвилині після відмінного проходу по правому флангу В. Тарасенка Ю. Бєличенко, одержавши від нього передачу, забиває другий, дуже ефектний гол.
Навіть після того, як на 58-й хвилині воротар "Зорі" Ю. Золотницький необачно далеко вийшов з площі воріт і гості відквитали один м'яч, запал господарів поля не потух. Їх наполегливі атаки ще раз увінчались успіхом на 75-й хвилині: зусилля товаришів по команді вдало завершив Ю. Ярошенко, який перед цим вийшов на поле замість Т. Гусейнова.
Отже, "Зоря" перемогла - 3:1, взявши реванш за поразку з таким же рахунком у першому колі.