НАСТОЙЧИВОСТЬ ПРИНОСИТ УСПЕХ
"Торпедо" - "3аря" - 1:2
В очередном туре футболисты ворошиловградской "Зари" играли в Запорожье против местного "Торпедо". Гости с первых минут матча оказались... хозяевами положения. Они захватили игровую инициативу и начали штурм ворот соперников. Торпедовцы упорно защищались. Изредка использовали контратаки. Во время одной из них на 27-й минуте матча судья Савчук усмотрел в действиях защиты гостей нарушение правил и назначил пенальти. Сааков реализовал его - 1:0. В счете повели хозяева.
Но гости не остались в долгу. Уже через четыре минуты отличился Кистень. сильным ударом издалека послав мяч в ворота "Торпедо" - 1:1.
Во втором тайме ворошиловградцы имели также игровой и территориальный перевес. Они более изобретательно действовали в нападении, постоянно поддерживали быстрый темп, и на 77-й минуте матча Гусейнов забил второй мяч в ворота хозяев.
До конца встречи счет не изменился. "Заря" победила - 2:1.
("Ворошиловградская правда).

НА ПОЧАТКУ ТУРНЕ - ПЕРЕМОГА
Після трьох перемог на своєму полі ворошиловградська "Зоря" вирушила у турне, під час якого має провести три зустрічі. Перша з них відбулася у Запоріжжі з місцевим "Торпедо" - командою, яка вважається міцним горішком для лідерів. Вона зараз перебуває серед тих команд, які, за певних обставин, можуть претендувати на місце у першій десятці. Матч пройшов з явною перевагою гостей. Незважаючи на це, перший м'яч все ж побував у воротах "Зорі". На 27-й хвилині зустрічі господарі поля реалізували призначений у ворота гостей одинадцятиметровий. Але вели вони в рахунку недовго. Через чотири хвилини після стрімкого проходу Олександр Кистень зробив рахунок нічийним.
Розв'язка у цьому матчі настала на 77-й хвилині, коли, завершуючи багатоходову комбінацію своїх товаришів, Т. Гусейнов послав другий м'яч у ворота господарів поля. Так "Зоря" реалізувала свою відчутну перевагу над суперником. Правда, у час, що залишився до кінця матчу, "Торпедо" спробувало зрівняти рахунок, але у ці хвилини вдало зіграв захист "Зорі" на чолі з воротарем Ю. Золотницьким.
Наступну зустріч наші земляки проведуть 11 вересня у Маріуполі з місцевою командою "Новатор".
Д. ІВАНЕНКО ("Прапор перемоги" Ворошиловград).