НА ЗАВЕРШЕННЯ ТУРНЕ - ПОРАЗКА
Минулого четверга команди шостої зони другої футбольної ліги провели черговий тур. Ворошиловградська "Зоря", завершуючи турне з трьох зустрічей на виїзді, зіграла матч у Нікополі з місцевим "Колосом" -    командою, з якою наші земляки ще торік виступали у першій лізі. Хоч нікопольці цього року не йдуть в числі основних претендентів на перемогу в зоні, але мають великий ігровий досвід, а в своєму складі - групу футболістів, які пройшли школу вищої і першої ліг. І з цим рахуються усі команди, що прибувають до Нікополя.
Очевидно, про це добре знали й наші земляки, тому першу половину зустрічі вони провели зібрано, навіть обережно. Результат на табло свідчив про це - 0:0. Другий тайм "Зоря" почала з активних дій, і на 12-й хвилині Т. Гусейнов, який результативно проводить останні матчі, забив гол у ворота господарів поля. Поки футболісти "Зорі" переживали цю радісну подію, господарі поля вже через хвилину провели стрімку контратаку і зрівняли рахунок. Певне, це було такою несподіванкою для ворошиловградців, що вони на певний час втратили нитки гри і протягом десяти хвилин примудрилися пропустити у свої ворота ще два м'ячі.
У час, що залишався до кінця гри, "Зоря" намагалася повернути собі ігрову ініціативу, і це їй вдалося. Але територіальна перевага так і не була втілена у забиті голи. В результаті прикра поразка - 1:3.
Основний конкурент наших земляків у боротьбі за третє місце - тернопільська "Нива" цього ж дня зіграла на виїзді з командою "Закарпаття" внічию (1:1), і це дозволило їй знову відтіснити "Зорю" на четверту позицію у турнірній таблиці.
Звітний тур був примітний ти,що в ньому зустрілися основні претенденти на перемогу в зоні - "Буковина" і "Волинь". Чернівчани перемогли з рахунком 2:1 і зрівнялися по очках з своїм конкурентом. Очевидно, саме ці команди й розіграють між собою чемпіонське звання, адже відрив їх від третього переслідувача зараз становить п'ять очок.
("Молодогварцієць" Ворошиловград).

ПРЕИМУЩЕСТВА... КАК НЕ БЫЛО
"КОЛОС"-"ЗАРЯ" - 3:1
Серия беспроигрышных матчей, которые проводила ворошиловградская "Заря" как у себя дома, так и на выезде, прервалась в Никополе. Местный "Колос" забил в ворота гостей три мяча и пропустил в свои лишь один.
Как же проходил поединок? В первом тайме, несмотря на атаки с обеих сторон, счет не был открыт. Но во втором картина резко изменилась. На 57-й минуте встречи Гусейнов направил мяч в ворота "Колоса" - 0:1.
И все же нашим землякам не удалось сохранить за собой преимущество. Через минуту хозяева подавали угловой. Ошибка Беличенко привела к тому, что футболисты "Колоса" сравняли счет - 1:1. Через пять минут они вновь вышли вперед. А за двадцать минут до окончания встречи закрепили свой успех, забив в ворота "Зари" третий мяч.
("Ворошиловградская правда).

Минулого четверга команди шостої зони другої футбольної ліги провели черговий тур. Ворошиловградська "Зоря", завершуючи турне з трьох зустрічей на виїзді, зіграла матч у Нікополі з місцевим "Колосом" - командою, з якою наші земляки ще торік виступали у першій лізі. Хоч нікопольці цього року не йдуть в числі основних претендентів на перемогу в зоні, але мають великий ігровий досвід, а в своєму складі - групу футболістів, які пройшли школу вищої і першої ліг. І з цим рахуються усі команди, що прибувають до Нікополя.
У час, що залишався до кінця гри, "Зоря" намагалася повернути собі ігрову ініціативу, і це їй вдалося. Але територіальна перевага так і не була втілена у забиті голії. В результаті прикра поразка - 1:3.
Основний конкурент наших земляків у боротьбі за трете місце - тернопільська "Нива" нього ж дня зіграла на виїзді з командою "Закарпаття" внічию (1:1), і це дозволило їй знову відтіснити "Зорю" на четверту позицію у турнірній таблиці.
Звітний тур був примітний тим, що в ньому зустрілися основні претенденти на перемогу в зоні - "Буковина" і "Волинь". Чернівчани перемогли з рахунком 2:1 і зрівнялися по очках з своїм конкурентом. Очевидно, саме ці команди й розіграють між собою чемпіонське звання, адже відрив їх від третього переслідувача зараз становить п'ять очок.