Неиспользованные возможности
"ЗАРЯ" - "ОКЕАН" - 2:0
Уже на третьей минуте матча ворошиловградской "Зари" и керченского "Океана" гости нарушили правила недалеко от своей штрафной площадки, и судья назначил свободный удар. Кистень отбросил мяч Малышенко, и тот сильно и точно пробил по воротам - 1:0.
Хозяева поля имели игровое преимущество на протяжении всего первого тайма. Однако футболисты "Океана" сдерживали атаки наших земляков. При этом они использовали любую возможность, чтобы прорваться к штрафной площадке "Зари". Однако результат в первом тайме не изменился.
Второй начался с приятной неожиданности для ворошиловградских болельщиков. На 47-й минуте Гусейнов пробил в сторону ворот гостей. Мяч описал дугу и... оказался в сетке - 2:0.
В середине второго тайма игра по существу выровнялась.
("Ворошиловградская правда).

Перемогли без проблем
"ЗОРЯ" - "ОКЕАН" 2:0
"Зоря": Золотницький, Волотьок, Грицина, Ярмолич, Тарасенко, Галустов, Беліченко, Малишенко, Карачун, Кистень (Фокін), Гусейнов.
"Океан": Лосєв, Грачов, Волков, Сосько, Диковець, Бєлозерський, Родченков, Гончаров, Черних, Подугоров, Андрейченко.
Судді: В. Старовойт, В. Засуха, О. Урсу (всі м. Київ).
Голи: Малишенко (3 хв.), Гусейнов (47 хв.).
Після осічки в Нікополі, де "Зоря" програла місцевому "Колосу" 1:3, ворошиловградці знову здобули два очка впевнено перегравши керченський "Океан". Вже в самому дебюті матчу рахунок відкрив Олександр Малишенко, а тільки-но розпочався другий тайм, як відзначився Тимур Гусейнов. Якщо згадати, що Віктор Карачун не реалізував пенальті, то стане ясно, що "Зоря" не мала якихось особливих проблем.
Керченські футболісти виглядали відверто слабше господарів поля. Ворошиловградці провели не кращий свій матч, але і вимагати від них яскравої гри, мабуть, було б недоречно, бо з самого початку гри стало зрозуміло, що суперники не в змозі чинити особливий опір.
Експрес-інтерв'ю після матчу. Володимир Машгін, майстер спорту: "Коментувати такий матч важко, бо сили були явно нерівні. Хочеться лише сказати, що стає прикро від того, що "Зоря" заграла у хороший футбол дещо пізнува-то. Невиправдано багато очок було втрачено у першій половині чемпіонату. І їх не вистачає зараз. А в ситуації, коли надії залишається мало, дуже і дуже важко настроїтися на справжню боротьбу. І все ж, думаю, команда боротиметься до кінця.
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

В ПОГОНІ ЗА ЛІДЕРАМИ
Українські команди другої ліги (шоста зона) минулого четверга провели ігри 48-го туру чемпіонату країни. Найбільшу увагу, як і раніше, привертали матчі з участю лідерів. Луцька "Волинь" після осічки в попередньому турі почала цикл поєдинків на своєму полі і впевнено обіграла у себе вдома маріупольський "Новатор" - 3:0. А чернівецька "Буковина" на виїзді записала до свого активу два очки, взявши гору над житомирським "Поліссям" - 2:1.
Ворошиловградська "Зоря" на своєму полі приймала керченський "Океан". Матч проходив з явкою ігровою перевагою господарів поля, яких відзначали більш висока техніка в обробці м'яча, вищі швидкості, краща організація атакуючих і оборонних дій. Вже на третій хвилині зустрічі господарі поля повели в рахунку: гол забив Олександр Малишенко.
Аналогічно почався і другий тайм. На 47-й хвилині Тімур Гусейнов довів рахунок до 2:0. Болільники очікували, що футбольний корабель Керчі взагалі сяде на мілину під поривами гольового шторму. Однак легкість, з якою ворошиловградці забили два голи, викликала в них неоправдане заспокоєння, переоцінку своїх сил. І навіть тоді, коли гості порушили правила в своєму штрафному майданчику і арбітр зустрічі показав на одинадцятиметрову позначку, рахунок в матчі не збільшився: Віктор Карачун, який пробивав пенальті, влучив у бокову штангу.
Отже, за вісім турів до фінішу "Зоря" з розривом у п'ять очок продовжує погоню за двома лідерами - "Волинню" та "Буковиною", які продовжують крокувати в ногу. Чи зможе вона наздогнати їх, покажуть останні матчі на фінішній прямій.