БЕЗ ИЗМЕНЕНИЙ В ТУРНИРНОЙ ТАБЛИЦЕ
"ЗАРЯ" - "ЧАЙКА" - 6:1
Последнюю точку в матче ворошиловградской "Зари" и севастопольской "Чайки" поставил семнадцатилетний А. Коробченко, который во втором тайме вышел на замену. За несколько секунд до финального свистка молодой футболист забил шестой мяч в ворота соперников. Кстати сказать, это был первый гол А. Коробченко в составе "Зари".
В этом поединке ворошиловградцы имели явное преимущество над севастопольцами. Хозяева переигрывали гостей на всех участках поля. На 25-й минуте Грицына открыл счет - 1:0. Но через четыре минуты гости установили равновесие - 1:1.
Однако футболисты из Севастополя нарушают правила в своей штрафной площадке, и Карачун реализует пенальти- 2:1.
Во втором тайме дважды отличился Беличенко. На 50-й и 65-й минутах он заставляет гостей начать игру с центра поля - 4:1. А затем вышедшие на замену Лукьянчук и Коробченко доводят счет до 6:1.
Столь внушительная победа не внесла изменений в турнирную таблицу. "Заря" имеет в своем активе 61 очко, сколько и тернопольская "Нива", и занимает 4-е место. На первом "Волынь" - 66 очков, на втором "Буковина" - 64 очка.
Сейчас лидером "Зари" по количеству забитых мячей стал Карачун. Он 26 раз поразил ворота соперников.
("Ворошиловградская правда).

Голи, голи, де ваш солодкий смак?
"ЗОРЯ" - "ЧАЙКА": 6:1
ВОРОШИЛОВГРАДСЬКА "Зоря" продовжує дивувати результативністю. 23 вересня вона виграла у Севастопольської "Чайки" з розгромним рахунком 6:1. Голи забили Грицина, Карачун - з пенальті, Беліченко (2), Лук'янчук і Коробченко. Причому двоє останні відзначилися, вийшовши на заміни.
Після цього матчу у графі "забиті м'ячі" у "Зорі" стоїть цифра "84". У другої за результативністю "Волині" тільки "70". Але в активі волинян 66 очок, а ворошиловградців - 61. Дистанцію у п'ягь очок скоротати ніяк не вдається. І це в якійсь мірі робить голи наших земляків не такими "солодкими", як могло б бути, якби не втратили дорогоцінних очок у першій половині чемпіонату.
Сьогодні "Зоря" приймає херсонський "Кристал".
Ю. БИСТРЮКОВ ("Молодогварцієць" Ворошиловград).

ШІСТЬ ГОЛІВ ДЛЯ "ЧАЙКИ"
У севастопольської "Чайки" морський колорит не тільки в назві команди. Синьо-білі кольори на смугастих футболках теж нагадують про чорноморські хвилі, над якими ширяють красиві птахи. В матчі першого кола "Чайка", нагадаємо, "перелітала" ворошиловградську "Зорю" (2:1).
І в матчі другого кола синьо-білі перших п'ятнадцять хвилин ні в чому не поступалися перед футболістами в червоній формі. І навіть тоді, коли молодий, але швидкий і технічно підкований Юрій Грицина на 29-й хвилині відкрив рахунок, гості не стушувалися. Через чотири хвилини одну з контратак вони завершили голом.
Однак цей гол роздратував футболістів "Зорі", мов червоний плащ матадора - бика на кориді. Червоними хвилями одна за одною накочувалися атаки на ворота "Чайки" і синьо-білі редути тріщали по швах. На 39-й хвилині гості збили з ніг у штрафному майданчику Юрія Грицину. І пенальті реалізував Віктор Карачун. Після перерви картина не змінилася. Знову добре проявив себе юний Грицина (для нього це був кращий матч сезону), але на цей раз - в ролі диспетчера, прорвавшись лівим флангом, він видав філігранний пас Юрію Бєличенку, що набігав у центрі, і останній в падінні забив головою гол-красень.
Це трапилося на 50-й хвилині зустрічі. А ще через десять той же Бєличенко в такому ж стилі забив свій другий гол у цьому матчі - 4:1. Синьо-білі зовсім розгубилися. Тож не дивно, що й Ігор Лук'янчук і зовсім юний Олексій Коробченко, які вийшли на зміну під завісу матчу, теж встигли внести свою лепту в перемогу з великим рахунком - 6:1.