Умейте властвовать собой
"Судостроитель" - "Заря" - 1:1
Болельщики думали, что ворошиловградская "Заря" сумеет довольно легко расправиться с "Судостроителем". И, правда, в первом тайме футболисты "Зари" имели преимущество как в скорости, так и в комбинационных действиях. Уже на третьей минуте матча защита "Судостроителя" допустила нарушение правил в своей штрафной площадке, и арбитр встречи Вакуленко назначил пенальти. Но главный бомбардир нашей команды Карачун ударил слабо, и вратарь парировал мяч.
А через десять минут хозяева заставили гостей начать игру с центра поля. Николаевцы полавали угловой, Золотницкий ошибся, и Зинченко вместе с мячом влетел в ворота "Зари".
Следует эаметить, что забитый гол не повлиял на атакующий стиль ворошиловградцев. Нападение "Зари" проходило защиту "Судостроителя" легко и свободно, как нож проходит сквозь масло. Но лишь однажды, на 39-й минуте, Кистень сильно пробил по воротам, мяч угодил в одного из защитников и рикошетом влетев в ворота. До конца первого тайма и всего поединка счет не изменялся.
Хочется обратить внимание на такой факт. В первом тайме между игроками обеих команд возникали потасовки. Надо уметь сдерживать свои эмоции, грубость не является доказательством правоты.
("Ворошиловградская правда).

З ПЕНАЛЬТІ - МИМО ВОРІТ
На фінішній прямій чемпіонату країни з футболу серед українських команд другої ліги (шоста зона) нелегко даються очки четвірці лідерів, які значно відірвалися від інших колективів і ведуть суперечку за перше місце. Це підтвердив і 49-й тур, ігри якого відбулися минулого вівторка: квартет лідерів загалом набрав лише чотири очка з восьми можливих.
Ворошиловградська "Зоря" зустрічалася в Миколаєві з місцевим "Суднобудівником". Ворошиловградці почали зустріч такими енергійними атаками, що господарі поля розгубилися і вже на третій хвилині порушили правила в своєму штрафному майданчику. Арбітр матчу В. Вакуленко (Ровно), не вагаючись, показав на 11-метрову позначку. Однак Віктор Карачун, який виконував пенальті, послав м'яч мимо воріт. До речі, на рахунку "Зорі" вже чотири нереалізовані пенальті: по два рази "відзначилися" Малишенко і Карачун.
І тут спрацювала стара футбольна аксіома: якщо ти не забиваєш - забивають тобі. На 12-й хвилині після розиграшу кутового, форвард "Суднобудівника" Володимир Зінченко, який не так давно виступав у складі "Зорі", послав м'яч у ворота колишніх своїх колег. Миколаївці, забивши гол, усі зусилля зосередили насамперед на обороні. Однак утримати переможний рахунок їм не вдалося. На 39-й хвилині відмінним ударом Олександр Кистень встановив рівновагу - 1:1.
Цей результат протримався до кінця зустрічі, хоча в другому таймі обидві команди могли збільшити його. Нічия в Миколаєві вивела "Зорю" на третє місце в турнірній таблиці, бо тернопільська "Нива" поступилася на виїзді перед херсонським "Кристалом" - 1:2.