ПОД ЗАНАВЕС - ПОБЕДА
"ЗАРЯ" - "ШАХТЕР" - 1:0
Развязка наступила в середине первого тайма, когда Фокин сильно пробил по воротам. Мяч отрикошетил от защитника, изменил направление и влетел в сетку.
Однако дальнейшие события матча показали, что футболисты Павлограда не думали уступать. Они избрали тактику игры от обороны, используя для прохода к воротам "Зари" контратаки. Кроме того, в конце первого тайма уже чувствовалась физическая усталость футболистов "Зари". И, как следствие этого, в действиях спортсменов появилось много технического брака - неточными стали передачи, не всегда удавались заключительные удары по воротам. В итоге счет до конца матча не изменился.
"Заря" победила. Однако эти два очка, завоеванные в последнем поединке, не смогли повлиять на турнирное положение команды. Ворошиловградцы завершили чемпионат, имея в активе 68 очков. Команда прочно обосновалась на четвертом месте.
("Ворошиловградская правда).

"ЗОРЯ" ЛИШЕ ЧЕТВЕРТА
Розгромний рахунок в матчі з армійцями Одеси на їх полі (1:5) тренери "Зорі" пояснювали насамперед тим, що замість травмованого С. Золотницького ворота захищав молодий і не досить досвідчений Ю. Малигін. В 52-му турі чемпіонату ворошиловградці грали повним бойовим складом з харківським "Маяком", командою, яка на момент зустрічі мала найменше забитих голів у шостій зоні - 29. І все-таки не уникли прикрої осічки, пропустивши в свої ворота два "сухі" м'ячі. Матч у Харкові був передостаннім для "Зорі". І вже було ясно, що наші земляки не зможуть ні піднятися вище четвертого місця, ні опуститися нижче нього.
Отож останній поєдинок "Зорі" в нинішньому чемпіонаті на своєму полі 17 жовтня мав, можна сказати, формальний характер. Але тільки не для її суперника - павлоградського "Шахтаря", який відчайдушно бореться за те, щоб не опинитись на останньому місці в турнірній таблиці. І не залишити другу лігу. Для гостей це був матч на виживання в ешелоні майстрів.
"Зоря" наполегливо атакувала протягом усього матчу, створювала один за одним гострі моменти в штрафному майданчику "Шахтаря". Але захист гірників і воротар зводили нанівець зусилля господарів поля. І лише одного разу, на 23-й хвилині, одна з численних атак ворошиловградців завершилася успішно: гол забив Ігор Фокін. В результаті "Зоря" набрала 68 очок і зайняла четверте місце в чемпіонаті.
Останній, 54-й тур чемпіонату серед команд шостої зони відбудеться 20 жовтня. І тільки в ньому будуть з'ясовані два головні питання: хто займе перше місце і хто - останнє.
("Прапор перемоги" Ворошиловград).
Рейтинг@Mail.ru