ЗАПОРОЖЬЕ
"МЕТАЛЛУРГ" (Запорожье) - "ЗОРЯ" (Ворошиловград) 2:1 (1:1).
Судья А. Горин (Кишинев). 11 500 зрителей.
Голы: Шахов (17), Шарипов (68) - у "Металлурга"; Ярошенко (38) - у "Зари".
Дублеры - 2:4.
"Советский спорт".

"МЕТАЛУРГ" - "ЗОРЯ": Чистяков, Славинський, Тарасенко, Гриценко, Рабочий, Гамула, Ярошенко, Малишенко, Юрченко (Зінченко), Куксов, Бобков.

ОЧЕРЕДНАЯ НЕУДАЧА
До нынешнего сезона ворошиловградская "Заря" и запорожский "Металлург" на уровне первой лиги провели между собой шесть встреч. В пяти из них побеждали тепловозостроители. Ныне "Металлург" сумел переиграть наших земляков и в гостях, и дома. Матч в Запорожье начался атаками хозяев. И вскоре Шахов открыл счет. До конца первого тайма Ярошенко провел ответный мяч. Во второй половине встречи лучший снайпер "Металлурга" Шарипов принес победу своей команде - 2:1.
Уже семь туров "Заря" не знает побед. А вот душанбинский "Памир" выиграл шестой матч подряд. На этот раз он переиграл "Кубань" в Краснодаре - 2:1.
Н. НИКИШИН "Ворошиловградская правда".

З ВЕЛИКИМ ВІДРИВОМ
Ігри 35-го туру чемпіонату СРСР з футболу серед команд першої ліги, що відбулися минулої неділі, були бідними на голи. В одинадцяти матчах м'ячі влітали в сітку лише 23 рази (з початку другого кола менше було забито голів лише в 25-му турі). Однак це говорить не про послаблення бойовитості форвардів, а про посилення захисних редутів команд, для них з наближенням фінішу все більше зростає ціна здобутих очків. Особливо це стосується тих десяти колективів, які перебувають у небезпечній зоні.
Алма-атинський "Кайрат", який у попередніх двох матчах забив у ворота суперників 9 м'ячів, тепер втратив очко в зустрічі із смоленською "Іскрою" на її полі - 1:1. А ось ростовські армійці, які наступають на п'яти алма-атинцям, зуміли завоювати перемогу на виїзді, у зустрічі з ризькою "Даугавою" - 2:1. Отже, два головні претенденти на путівки до вищої ліги продовжують лідирувати з великим очковим відривом від найближчих суперників.
Ворошиловградська "Зоря" зустрічалася в Запоріжжі з місцевим "Металургом". У попередніх двох чемпіонатах наші земляки двічі обігравали запоріжців у їх "рідних стінах". Однак у нинішньому чемпіонаті команди ніби помінялися ролями. В першому колі "Металург" обіграв "Зорю" у неї вдома - 2:1. Ворошиловградці, звісно, прагнули реваншу в повторному матчі, але не підкріпили своє прагнення енергійними діями на полі. Рахунок відкрив нападаючий господарів поля Шахов. Правда, після точного удару Юрченка рахунок зрівнявся. Однак гості не зуміли втримати нічийний рахунок: на 68-й хвилині головний бомбардир "Металурга" Шаріпов провів переможний гол у ворота "Зорі" - 2:1. Нагадаємо, що це був сьомий матч підряд, в якому ворошиловградці не можуть добитися перемоги. В цій серії, яка триває з 19 серпня, "Зоря" набрала лише два очки з чотирнадцяти можливих (дві нічиї і п'ять поразок).
Несподіваним виявився результат матчу у Львові, де місцеві армійці з рахунком 1:2 поступилися перед аутсайдером - "Гурією" з Ланчхуті.
Слід відзначити, що в цьому турі була зафіксована перша понадлімітна нічия - могильовський "Дніпро" не одержав очка за 13-й мирний результат у матчі з армійцями Хабаровська - 0:0.
"Прапор перемоги" Ворошиловград.
Рейтинг@Mail.ru