"КАРПАТИ" - "ЗОРЯ" - 2:1
"Карпати" (Львів) - "Зоря" (Ворошиловград). 2:1 (2:1).
Суддя Н. Аміреджібі (Тбілісі). 3500 глядачів.
"Карпати": Расулов, Гамалій, Сівєрін, Гунько, Буняк, Антоненко (Никитюк, 75), Кулішевич, Бандура, Рафальчук, Лендєл, Дикий (Гий, 89).
"Зоря": Ткаченко, Славинський, Лук'янчук, Чередниченко, Робочий, Гамула (Юрченко, 50), Ярошенко, Малишенко, Колесников, Куксов, Бобков.
Голи: Гамалій (12), Лендєл (33), Малишенко (43).
Дублера - 1:1.
КОМАНДИ порадували вмілим розігруванням стандартних положень. Спочатку Сівєрін точною передачею знайшов у штрафному майданчику Гамалія, який с ходу спрямував м'яч у дальній від Ткаченка кут воріт. Потім Лендєл пробив зі штрафного хоч і не сильно, зато точно, покаравши гостей за невміння швидко та надійно будувати "стінку". Наприкінці першого тайму Куксов дотепно перекинув м'яч через "стінку" на вихід Малишенку, який потужним ударом змусив капітулювати Расулова.
Цей успіх додав "Зорі" сил, і після перерви, знайшовши в обороні господарів вразливе місце на лівому фланзі захисту, гості весь час атакували.
Вони мали чимало нагод відігратися. Найвірнішу втратив Колесников на передостанній хвилині, коли вийшов сам на сам з Расуловим, але пробив неточно.
Наш кор. "Спортивна газета" Киев.
Рейтинг@Mail.ru