Кубок СССР по футболу 1982 год.
Ворошиловградская "Заря" - выбыла из розыгрыша, заняв в зональной группе пятое место.

КАЛЕНДАРЬ ТУРНИРА

ГРУППОВОЙ ЭТАП

СЕТКА ТУРНИРА

Зональный этап.
1 зона.
19.02.1982 Динамо (Минск) - Даугава (Рига) 4:1
19.02.1982 Жальгирис (Вильнюс) - СКА Карпаты (Львов) 0:2
19.02.1982 Зенит (Ленинград) - Заря (Ворошиловград) 1:1
22.02.1982 Жальгирис (Вильнюс) - Даугава (Рига) 0:3
22.02.1982 Заря (Ворошиловград) - Динамо (Минск) 2:4
22.02.1982 Зенит (Ленинград) - СКА Карпаты (Львов) 0:1
25.02.1982 Жальгирис (Вильнюс) - Динамо (Минск) 1:6
25.02.1982 Зенит (Ленинград) - Даугава (Рига) 2:0
25.02.1982 СКА Карпаты (Львов) - Заря (Ворошиловград) 2:2
28.02.1982 Даугава (Рига) - Заря (Ворошиловград) 3:1
28.02.1982 Динамо (Минск) - СКА Карпаты (Львов) 3:0
28.02.1982 Зенит (Ленинград) - Жальгирис (Вильнюс) 4:0
03.03.1982 Даугава (Рига) - СКА Карпаты (Львов) 1:0
03.03.1982 Заря (Ворошиловград) - Жальгирис (Вильнюс) 1:0
03.03.1982 Зенит (Ленинград) - Динамо (Минск) 1:1

"Зенит" (Ленинград) - "Заря" (Ворошиловград) - 1:1 (0:1).

19 февраля 1982 года. Ленинград. СКК им. В.И. Ленина. 8000 зрителей.
Судьи: В. Бутенко, О. Чиненов, Н. Овсянников (все - Москва).
"Зенит": Бирюков, Давыдов, Степанов, Кузнецов, Веденеев, Ларионов, Усанов (Чухлов, 86), Казаченок, Брошин (Долгополов, 74), Мельников, Клементьев.
Запасные: Кузнецов, Гаврилов, Николаев
"Заря": Ткаченко, Найденко, Тарасенко, Евсеев, Рабочий, Свердлов (Демьянов, 58), Колесников (Ярошенко, 80), Малышенко, Лукьянчук, Куксов, Стульчин (Бобков, 46).
Запасные:
Чередниченко, Чистяков.
Голы: 0:1 Малышенко (44), 1:1 Веденеев (54).
Предупрежден: Найденко (70).
программка к матчупротоколпресса

НАДЕЖНОСТЬ И РЕАЛЬНОСТЬ.
Знакомые незнакомцы - так можно сказать о сегодняшнем составе ворошиловградской Зари. С нового года в клубе новые тренеры - бывшие игроки команды Ю. Ращупкин (старший тренер) и В. Глухарев. К тем, кто не один год играет в Заре - Куксову, Стульчину, Колесникову, Игнатенко, Рабочему, - добавились новобранцы, большинство из которых учились футболу в Ворошиловграде и теперь, после некоторого перерыва, вернулись в родной город.
Заря уже в первом своем кубковом матче с Зенитом показала характер. Действуя на контратаках, гости успешно завершили одну из них: в конце первого тайма гол забил Малышенко. Когда же хозяева поля на 55-й минуте сравняли счет и, поддерживаемые трибунами, организовали штурм ворот 35-летнего голкипера Ткаченко, ворошиловградцы не дрогнули, оборонялись без паники, организованно, не упуская возможности для контратаки. Словом, по сравнению с прошлым годом, когда Заря тоже выступала в ленинградской зоне Кубка, команда выглядит более солидно.
(газета "Футбол - Хоккей").

ОНОВЛЕНА "ЗОРЯ".
Центральним матчем у ленінградській зоні на старті розіграшу Кубка СРСР була зустріч місцевого Зеніту, і ворошиловградської Зорі. Торік в аналогічних змаганнях ленінградці переконливо перемогли ворошиловградців - 4:1. Але нині гості значно оновили склад, увівши до нього зразу шістьох дебютантів, і глядачі побачили команду збалансованішу та енергійнішу ніж минулої зими.
Спочатку ігрова і територіальна перевага Зеніту була досить помітною, адже йому більш знайомі тонкощі гри на штучному полі спортивно-концертного комплексу імені В. І. Леніна. Але поступово і Зоря пристосувалася до синтетики і не тільки вперто захищалася, а й почала турбувати суперників гострими контратаками. Дві з них могли закінчитися успішно. Однак Колесников не зміг дати точну передачу Стульчину, який опинився на хоробрій позиції в штрафному майданчику ленінградців, а Свердлова випередив голкіпер господарів Бирюков.
І все ж перед самою перервою чергова атака гостей принесла успіх. Після кількох передач м'яч потрапив до Малишенка, який і відкрив рахунок. Зеніт, відпочивши, посилив темп і повів планомірний штурм воріт Зорі. В один з моментів прохід півзахисника Ларіонова завершився пасом у центр, де ворошиловградці залишили без опікунів Брошина і Веденєєва -останній відновив рівновагу. Ленінградці доклали чималих зусиль, щоб добитися більшого, але нічийний результат так і не змінився.
3оря виступала в такому складі: Ткаченко, Найденко, Тарасенко, Євсєєв, Робочий, Свердлов (Дем'янов, 59), Колесников (Ярошенко, 82), Малишенко, Лук'янчук, Куксов, Стульчин (Бобков, 46).

Важко судити про справжні можливості Карпат, які виступали проти Жальгіріса. Перше враження таке: організація захисних дій у львів'ян ще далека від належної. Так, у першому таймі їхня оборона припустилася двох однотипних помилок, які могли дорого коштувати. І це, незважаючи на те, що особливою активністю в нападі литовські футболісти не відзначалися.
Прикарпатці в атаці діяли значно змістовніше. Відкривши рахунок ще до перерви (Бабарико), вони в другому таймі повністю володіли ініціативою.
Подвоїти результат їм вдалося внаслідок швидкої і красиво розіграної комбінації. Прийнявши передачу від Кондратова, Сіверин миттєво переадресував м'яч Юрчишину. Центрфорвард, не давши м'ячу приземлитися, ударом через себе спрямував його у верхній кут воріт. Чудовий гол!
Склад Карпат був таким: Швойницький, Кондратов, Буняк, Саулевич, Бабарико (Рафальчук, 54), Дулик, Сіверин, Юрчишин, Гамалій (Томич, 78), Лендєл, Сакалов.
С. Снєгов. Ленінград (телефоном). (Газета "Спортивна газета").

"Заря" (Ворошиловград) - "Динамо" (Минск) - 2:4 (1:3).
22 февраля 1982 года. Ленинград. СКК им. В.И. Ленина. 800 зрителей.
Судьи: Г. Галиков (Ленинград), Р. Юшка, И. Мулелис (оба - Вильнюс).
"Заря": Ткаченко, Найденко, Тарасенко, Евсеев, Рабочий, Свердлов (Игнатенко, 67), Колесников, Малышенко (Ярошенко, 80), Лукьянчук (Демьянов, 46), Куксов, Стульчин.
Запасные:
Бобков, Ставка.
"Динамо": Курбыко (Вергеенко, 87), Алейников, Курненин, Янушевский, Шишкин (Трухан, 70), Прокопенко, Гоцманов (Мельников, 65), Пудышев, Румбутис, Кондратьев, Василевский.
Запасные:
Кобренков, Белов.
Голы: 0:1 Пудышев (13), 0:2 Прокопенко (21), 1:2 Куксов (23), 1:3 Кондратьев (43), 2:3 Куксов (59), 2:4 Кондратьев (63).
Предупреждены: Малышенко (32), Рабочий (78).
программка к матчупротоколпресса

СКА "Карпаты" (Львов) - "Заря" (Ворошиловград) - 2:2 (1:0).

25 февраля 1982 года. Ленинград. СКК им. В.И. Ленина. 550 зрителей.
Судьи: А. Хорлин, Ю. Савченко, Ю. Верейкин (все - Москва).
СКА "Карпаты": Швойницкий, Кондратов, Буняк, Саулевич, Кочубинский, Качур (Рафальчук, 53), Дулык, Сиверин (Бобарико, 71), Лендел (Томич, 59), Гамалий, Сакалов.
Запасные:
Юрчишин, Квасников.
"Заря": Ткаченко, Найденко, Тарасенко, Евсеев, Рабочий (Свердлов, 72), Демьянов (Игнатенко, 78), Колесников, Малышенко, Бобков, Куксов, Стульчин (Ярошенко, 78).
Запасные:
Лукьянчук, Ставка.
Голы: 1:0 Сиверин (18), 1:1 Стульчин (55), 2:1 Сакалов (59), 2:2 Стульчин (62).
программка к матчупротоколпресса
І ВСЕ-ТАКИ - НІЧИЯ.
Цікаво і драматично розвивалися події в матчі ворошиловградців і львів'ян. У стартовому складі Зорі на майданчик вийшли Дем'янов і Бобков, які раніше з'являлися на полі в ході матчу. В Карпатах не було травмованого Юрчишина і дебютував Качур, що перейшов з хмельницького Поділля.
Тренер прикарпатців М. Самарін виставив на гру шістьох захисників, але саме оборона команди несе повну відповідальність за те, що львів'яни, двічі ведучи перед, так і не відсвяткували перемоги. Спочатку Зоря мала інертний вигляд, і Карпати без особливих зусиль захопили ініціативу. М'яч, забитий Сівериним після подачі кутового, був логічним завершенням подій. Де певний час перевага залишилася за львів'янами. Потім ворошиловградці почали контратакувати. Небезпечною була поява Малишенко в 5 метрах від воріт Швойницького. Форвард, проте, не влучив по м'ячу.
Все ж на початку другого тайму Стульчину вдалося завершити швидку комбінацію - 1:1. Тут же Малишенко втрачає нагоду вивести Зорю вперед. Кара не змусила на себе чекати: найкращий гравець Карпат у цьому матчі Сакалов, перебуваючи під гострим кутом до цілі, вразив її.
Недовгою, однак, була радість львів'ян - успіху вдруге добився Стульчин - 2:2. І хоч суперники ще не раз могли схилити шальки терезів на свій бік, рахунок не змінився.
С. Снєгов (газета "Спортивна Газета").
Ленінград (телефоном).
"Даугава" (Рига) - "Заря" (Ворошиловград) - 3:1 (1:1).
28 февраля 1982 года. Ленинград. СКК им. В.И. Ленина. 550 зрителей.
Судьи: А. Хорлин, Ю. Савченко, Ю. Верейкин (все - Москва).
"Даугава": Кулаков, Никишин (Березин, 62), Деглис, Алексеенко, Шевляков, Друпасс, Шитик, С. Вицеховский (Вик. Вицеховский, 46), Кокарев (Емельянов, 46), Милевский, Семенов.
Запасной:
Дворкин.
"Заря": Ткаченко, Найденко, Тарасенко, Евсеев, Лукьянчук, Свердлов, Колесников, Малышенко, Бобков, Куксов, Стульчин.
Запасные:
Игнатенко, Павлов, Демьянов, Ярошенко, Ставка.
Голы: 0:1 Стульчин (5), 1:1 Шитик (32), 2:1 Шитик (82), 3:1 Друпасс (82).
программка к матчупротоколпресса
КЛАС Є КЛАС.
Здобувши четверту перемогу підряд, динамівці Мінська достроково вийшли до 1/8 фіналу розіграшу Кубка СРСР. Щоправда, початок їхнього матчу з Карпатами був сумбурним, проходив у жорсткій силовій боротьбі. Однак поступово білоруські футболісти налагодили організацію атак, напрямок яких вдало маскували, що створювало для оборони прикарпатців додаткові труднощі. Спочатку львів'янам усе ж удавалося стримувати натиск соперників, але незадовго до перерви прохід Курненіна завершився передачею у штрафний майданчик, і Прокопенко відкрив рахунок.
Карпати перебудували захисні порядки, відрядивши в оборону досвідченого Дулика. Гра вирівнялася, і львів'яни навіть створили кілька небезпечних моментів. Але згодом знову дався взнаки вищий клас динамівців, які забили ще два м'ячі.
Невдачі зазнала Зоря в матчі з Даугавою. Ворошивградці швидко відкрили рахунок, і рижанам довелося докласти чимало зусиль, щоб зрівняти його. До 80 хвилини велася вперта і рівна боротьба, але протягом 90 секунд захисники наших земляків зробили підряд кілька помилок, дві з яких закінчилися голами.
Зоря вже не має шансів продовжити боротьбу за хришталевий приз, у Карпат вони ще залишилися.
С. Снєгов (газета "Спортивна Газета").
"Заря" (Ворошиловград) - "Жальгирис" (Вильнюс) - 1:0 (0:0).
3 марта 1982 года. Ленинград. СКК им. В.И. Ленина. 800 зрителей.
Судьи: Г.Галиков, В.Фадеев, А.Румянцев (все - Ленинград).
"Заря": Ткаченко, Найденко, Тарасенко (Павлов, 46), Евсеев, Лукьянчук, Свердлов (Малышенко, 52), Колесников, Ярошенко, Бобков, Куксов, Стульчин (Демьянов, 82).
Запасные:
Игнатенко, Ставка.
"Жальгирис": Юркус, Вилимас, Латожа, Малкявичюс, Янонис, Каспаравичюс, Данисявичюс (Мацкявичюс, 46), Тамулявичюс, Якубаускас, Даугела (Баранаускас, 46; Тамулявичюс, 73), Красавцев.
Запасные:
Турскис, Рамошка.
Гол: 1:0 Стульчин (74).
программка к матчупротоколпресса
Команда И В Н П М О
1 Динамо (Минск) 5 4 1 0 18 - 5 13
2 Даугава (Рига) 5 3 0 2 8 - 7 9
3 Зенит (Ленинград) 5 2 2 1 8 - 3 8
4 СКА Карпаты (Львов) 5 2 1 2 5 - 6 7
5 Заря (Ворошиловград) 5 1 2 2 7 - 10 5
6 Жальгирис (Вильнюс) 5 0 0 5 1 - 16 0
2 зона.
20.02.1982 Днепр (Днепропетровск) - СКА (Одесса) 4:0
20.02.1982 Таврия (Симферополь) - Металлург (Запорожье) 2:0
20.02.1982 Черноморец (Одесса) - Нистру (Кишинев) 1:0
23.02.1982 Днепр (Днепропетровск) - Нистру (Кишинев) 1:0
23.02.1982 Металлург (Запорожье) - Черноморец (Одесса) 1:0
23.02.1982 Таврия (Симферополь) - СКА (Одесса) 1:0
26.02.1982 Нистру (Кишинев) - Металлург (Запорожье) 2:1
26.02.1982 Таврия (Симферополь) - Днепр (Днепропетровск) 1:0
26.02.1982 Черноморец (Одесса) - СКА (Одесса) 2:0
01.03.1982 Днепр (Днепропетровск) - Металлург (Запорожье) 1:1
01.03.1982 СКА (Одесса) - Нистру (Кишинев) 2:0
01.03.1982 Таврия (Симферополь) - Черноморец (Одесса) 2:2
04.03.1982 Днепр (Днепропетровск) - Черноморец (Одесса) 1:0
04.03.1982 СКА (Одесса) - Металлург (Запорожье) 2:2
04.03.1982 Таврия (Симферополь) - Нистру (Кишинев) 0:0
Команда И В Н П М О
1 Таврия (Симферополь) 5 3 2 0 6 - 2 11
2 Днепр (Днепропетровск) 5 3 1 1 7 - 2 10
3 Черноморец (Одесса) 5 2 1 2 5 - 4 7
4 Металлург (Запорожье) 5 1 2 2 5 - 7 5
5 Нистру (Кишинев) 5 1 1 3 2 - 5 4
6 СКА (Одесса) 5 1 1 3 4 - 9 4
3 зона.
20.02.1982 Металлист (Харьков) - СКА (Киев) 4:0
20.02.1982 Нефтчи (Баку) - Ротор (Волгоград) 2:2
20.02.1982 СКА (Ростов-на-Дону) - Памир (Душанбе) 2:0
23.02.1982 Металлист (Харьков) - Памир (Душанбе) 2:1
23.02.1982 Нефтчи (Баку) - СКА (Киев) 2:0
23.02.1982 СКА (Ростов-на-Дону) - Ротор (Волгоград) 3:2
26.02.1982 Нефтчи (Баку) - СКА (Ростов-на-Дону) 0:2
26.02.1982 Памир (Душанбе) - СКА (Киев) 3:1
26.02.1982 Ротор (Волгоград) - Металлист (Харьков) 0:0
01.03.1982 Нефтчи (Баку) - Памир (Душанбе) 1:0
01.03.1982 Ротор (Волгоград) - СКА (Киев) 1:0
01.03.1982 СКА (Ростов-на-Дону) - Металлист (Харьков) 1:1
04.03.1982 Нефтчи (Баку) - Металлист (Харьков) 1:0
04.03.1982 Памир (Душанбе) - Ротор (Волгоград) 1:0
04.03.1982 СКА (Ростов-на-Дону) - СКА (Киев) 1:0
Команда И В Н П М О
1 СКА (Ростов-на-Дону) 5 4 1 0 9 - 3 13
2 Нефтчи (Баку) 5 3 1 1 6 - 4 10
3 Металлист (Харьков) 5 2 2 1 7 - 3 8
4 Памир (Душанбе) 5 2 0 3 5 - 6 6
5 Ротор (Волгоград) 5 1 2 2 5 - 6 5
6 СКА (Киев) 5 0 0 5 1 - 11 0
4 зона.
20.02.1982 Арарат (Ереван) - Колос (Никополь) 1:0
20.02.1982 Пахтакор (Ташкент) - Звезда (Джизак) 3:0
20.02.1982 ЦСКА (Москва) - Динамо (Киров) 2:1
23.02.1982 Арарат (Ереван) - Звезда (Джизак) 1:0
23.02.1982 Пахтакор (Ташкент) - Динамо (Киров) 1:0
23.02.1982 ЦСКА (Москва) - Колос (Никополь) 1:0
26.02.1982 Арарат (Ереван) - Динамо (Киров) 1:0
26.02.1982 Колос (Никополь) - Звезда (Джизак) 4:0
26.02.1982 Пахтакор (Ташкент) - ЦСКА (Москва) 1:1
01.03.1982 Арарат (Ереван) - Пахтакор (Ташкент) 0:0
01.03.1982 Динамо (Киров) - Колос (Никополь) 1:0
01.03.1982 ЦСКА (Москва) - Звезда (Джизак) 1:1
04.03.1982 Арарат (Ереван) - ЦСКА (Москва) 0:0
04.03.1982 Динамо (Киров) - Звезда (Джизак) 2:1
04.03.1982 Пахтакор (Ташкент) - Колос (Никополь) 1:0
Команда И В Н П М О
1 Пахтакор (Ташкент) 5 3 2 0 6 - 1 11
2 Арарат (Ереван) 5 3 2 0 3 - 0 11
3 ЦСКА (Москва) 5 2 3 0 5 - 3 9
4 Динамо (Киров) 5 2 0 3 4 - 5 6
5 Колос (Никополь) 5 1 0 4 4 - 4 3
6 Звезда (Джизак) 5 0 1 4 2 - 11 1
5 зона.
20.02.1982 Динамо (Москва) - Гурия (Ланчхути) 1:0
20.02.1982 Факел (Воронеж) - Торпедо (Москва) 1:0
20.02.1982 Шахтер (Донецк) - Шинник (Ярославль) 3:1
23.02.1982 Динамо (Москва) - Факел (Воронеж) 1:0
23.02.1982 Торпедо (Москва) - Шинник (Ярославль) 1:0
23.02.1982 Шахтер (Донецк) - Гурия (Ланчхути) 2:0
26.02.1982 Динамо (Москва) - Шахтер (Донецк) 1:0
26.02.1982 Торпедо (Москва) - Гурия (Ланчхути) 1:0
26.02.1982 Факел (Воронеж) - Шинник (Ярославль) 3:0
01.03.1982 Динамо (Москва) - Шинник (Ярославль) 1:0
01.03.1982 Торпедо (Москва) - Шахтер (Донецк) 3:1
01.03.1982 Факел (Воронеж) - Гурия (Ланчхути) 3:1
04.03.1982 Торпедо (Москва) - Динамо (Москва) 2:0
04.03.1982 Факел (Воронеж) - Шахтер (Донецк) 2:0
04.03.1982 Шинник (Ярославль) - Гурия (Ланчхути) 1:1
Команда И В Н П М О
1 Факел (Воронеж) 5 4 0 1 9 - 2 12
2 Торпедо (Москва) 5 4 0 1 7 - 2 12
3 Динамо (Москва) 5 4 0 1 4 - 2 12
4 Шахтер (Донецк) 5 2 0 3 6 - 7 6
5 Гурия (Ланчхути) 5 0 1 4 2 - 8 1
6 Шинник (Ярославль) 5 0 1 4 2 - 9 1
6 зона.
25.02.1982 Кайрат (Алма-Ата) - Локомотив (Москва) 2:1
25.02.1982 Кубань (Краснодар) - Торпедо (Кутаиси) 1:0
28.02.1982 Кубань (Краснодар) - Кайрат (Алма-Ата) 2:0
28.02.1982 Локомотив (Москва) - Торпедо (Кутаиси) 3:2
01.03.1982 Кайрат (Алма-Ата) - Торпедо (Кутаиси) 1:1
01.03.1982 Локомотив (Москва) - Кубань (Краснодар) 0:0
Команда И В Н П М О
1 Кубань (Краснодар) 3 2 1 0 3 - 0 7
2 Локомотив (Москва) 3 1 1 1 4 - 4 4
3 Кайрат (Алма-Ата) 3 1 1 1 3 - 4 4
4 Торпедо (Кутаиси) 3 0 1 2 3 - 5 1
7 зона.
26.02.1982 Искра (Смоленск) - Спартак (Кострома) 2:0
26.02.1982 Спартак (Москва) - СКА (Хабаровск) 2:0
01.03.1982 Спартак (Кострома) - СКА (Хабаровск) 1:1
01.03.1982 Спартак (Москва) - Искра (Смоленск) 0:1
04.03.1982 СКА (Хабаровск) - Искра (Смоленск) 3:1
04.03.1982 Спартак (Москва) - Спартак (Кострома) 3:1
Команда И В Н П М О
1 Искра (Смоленск) 3 2 0 1 4 - 3 6
2 Спартак (Москва) 3 2 0 1 5 - 2 6
3 СКА (Хабаровск) 3 1 1 1 4 - 4 4
4 Спартак (Кострома) 3 0 1 2 2 - 6 1
1/8 финала
14.03.1982 Днепр (Днепропетровск) - СКА (Ростов-на-Дону) 1:0
14.03.1982 Искра (Смоленск) - Динамо (Минск) 1:5
14.03.1982 Кубань (Краснодар) - Факел (Воронеж) 0:1
14.03.1982 Пахтакор (Ташкент) - Нефтчи (Баку) 1:1 д.в.,пен. 3:2
14.03.1982 Таврия (Симферополь) - Арарат (Ереван) 2:1
14.03.1982 Торпедо (Москва) - Даугава (Рига) 1:0
1/4 финала
21.03.1982 Динамо (Киев) - Динамо (Минск) 1:0
21.03.1982 Динамо (Тбилиси) - Таврия (Симферополь) 4:1
21.03.1982 Пахтакор (Ташкент) - Торпедо (Москва) 1:1 д.в.,пен. 5:6
21.03.1982 Факел (Воронеж) - Днепр (Днепропетровск) 1:2
1/2 финала
10.04.1982 Днепр (Днепропетровск) - Торпедо (Москва) 0:2
29.04.1982 Динамо (Киев) - Динамо (Тбилиси) 2:0
Финал

"Торпедо" (Москва) - "Динамо" (Киев) 0:1 (0:1).

9 мая 1982 года. Москва. Центральный стадион имени В.И. Ленина. 51200 зрителей.
Судьи: Р. Юшка, И. Мулелис (оба - Вильнюс), В. Браун (Рига).
"Торпедо": Вяч. Чанов, Пригода, Пивцов, Гостенин, Шавейко (Соловьев, 25), Полукаров, Петраков, Раденко, Галайба (Петренко, 60), Суслопаров, Редкоус (Васильев, 79).
"Динамо": Вик. Чанов, Сорокалет, Балтача, Журавлев, Демьяненко, Лозинский, Буряк (Думанский, 90), Баль, Евтушенко, Веремеев (Бойко, 46), Блохин (Хлус, 86).

Гол: 0:1 Балтача (34).
Предупреждены: Пивцов, Соловьев, Евтушенко.

 

Состав команды Заря (Ворошиловград).

Ф.И.О. д. р. игры голы
Ткаченко Александр Николаевич 24.01.1947 5 -10
Евсеев Василий Аркадьевич 30.08.1962 5 -
Найденко Сергей Николаевич 10.02.1960 5 -
Рабочий Юрий Петрович 01.03.1949 3 -
Тарасенко Виталий Иванович 29.07.1961 5 -
Павлов Анатолий Андреевич 10.09.1953 1 -
Колесников Юрий Васильевич 11.03.1956 5 -
Куксов Анатолий Яковлевич 21.11.1949 5 2
Лукьянчук Игорь Иванович 02.02.1961 4 -
Свердлов Юрий Альбертович 01.01.1961 5 -
Ярошенко Юрий Николаевич 05.01.1961 4 -
Игнатенко Александр Викторович 12.12.1951 2 -
Бобков Юрий Николаевич 09.02.1955 4 -
Малышенко Александр Викторович 30.06.1960 5 1
Стульчин Виктор Юрьевич 02.02.1956 5 4
Демьянов Владимир Григорьевич 11.02.1956 4 -
1981 Чемпионат СССР-1982 Итоги сезона 1983
Чемпионат СССР-1982 Первый круг
Чемпионат СССР-1982 Второй круг

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru