"Заря" (Ворошиловград) - "Бустон" (Джизак). 4:0 (2:0).
Голы: Теннак (2), Галустов (42), Павлов (66), Малышенко (82, с 11-метрового).

"ЗОРЯ" - "БУСТОН" 4:0
"ЗОРЯ": Ставко, Павлов, Малигін, Теннак, Рабочий, Шевлюк (Зубенко), Лук'янчук (Іванов), Малишенко, Колесников, Куксов (Галустов), Стульчин.
"БУСТОН": Філатов, Байметов, Ширін, Могильний; Кузьмін (Мірсадиков), Баканов, Антонов, Шохін (Сєростанов), Бакієв, Цибін (Есембаєв), Христофоріді.
СУДДІ: В. Бєлоусов (м. Волзьке), В. Лукін (м. Москва), Л. Сирдюков (м. Саратов).
ГОЛИ: Теннак (2), Галустов (42), Павлов (66), Малишенко (82, з одинадцятиметрового).
Незважаючи на програш дома "Таврії", ворошиловградська "Зоря" останнім часом показує непогану гру. Після поразки вона зробила по-справжньому бойову нічию (3:3) у Нікополі з "Колосом", але вдома, не змогла переграти "Дніпро".
А ось матч з "Бустоном" ворошиловградці провели сильно і впевнено, немов їм набридло роздарювати очки. Важко сказати, що передумовило такий великий рахунок - відмінна гра господарів, чи надто слабка - гостей. Але не треба забувати правило, що спортсмени помиляються тоді, коли їх примушують на це суперники. В даному разі "Зоря" почала зустріч настільки активно, що примусила узбецьких футболістів помилятись з перших же секунд матчу.
Центральний захисник господарів Ігор Теннак вже на другій хвилині відкрив рахунок. А до цього принаймні двічі мав можливість зробити це Малишенко. То ж зустріч почалася під "диктовку" "Зорі" і так продовжувалася до фінального свистка.
Гольові моменти, які виникали біля воріт Філатова, важко навіть перелічити. Захист "Бустона" явно не справлявся з своїми подопічними, але і ворошиловградці занадто часто помилялись у завершальній стадії атаки. І все ж відчувалося, що голи ще будуть.
Малюнок гри не змінився і тоді, коли на 20-й хвилині з поля пішов головний диспетчер команди Куксов. Господарі діяли гостро і напористо. Хотілось би відзначити двох ветеранів команди В. Малигіна і В. Шевлюка, яких ми вже довго не бачили на полі. Обидва вони зіграли добре, довівши, що їх майстерність ще не раз зможе принести користь колективу.
Оскільки гості були зайняті переважно захистом власних воріт, оборонним порядкам "Зорі" особливої роботи не було і вони з задоволенням допомагали передній лінії.
За три хвилини до перерви півзахисник Галустов забиває другий гол. А після перерви на 66-й хвилині в атаку підключився Павлов і рахунок став 3:0.
Так, що обидва наші стоппери - і Теннак, і Павлов стали авторами голів.
Останню крапку поставив Малишенко, який реалізував пенальті після грубої гри проти Стульчина.
Загалом же, ще принаймні п'ять - шість разів ворошиловградці мали нагоду збільшити рахунок (Колесников, Малишенко, Стульчин).
За чотири хвилини до кінця матчу господарі провели комбінацію, яка хоч і не завершилась взяттям воріт, але доставила болільникам справжню насолоду.
Колесников на швидкості віддав пас Стульчину, той перекинув м'яч на хід партнеру. Колесников дістав його майже на лінії воріт і головою переправив у воротарський майданчик, де Павлов, знову ж таки головою, пробив по воротах. Філатов якимось чудом зреагував на удар.
Ю. БИСТРЮКОВ (Газета "Молодогвардієць" Ворошиловград).

Убедительная победа
В последних играх первенства страны среди команд первой лиги "Заре" не удавалось одержать победу над соперниками. В очередной встрече 39-го тура с командой "Бустон" из Джизака, которая проходила в нашем городе, ворошиловградцы, наконец, добились убедительного перевеса над соперником, забив в ворота футболистов "Бустона" 4 безответных мяча.
Вот как проходил поединок. Уже в начале встречи на второй минуте после розыгрыша углового, выполненного В. Шевлюком, защитник ворошиловградцев И. Теннак ударом головой заставил вратаря соперников В. Филатова достать мяч из сетки ворот. Окрыленные успехом, футболисты действовали вдохновенно, чередуя игру на флангах с острыми проходами по центру. Незадолго до перерыва В. Галустов, заменивший травмированного И. Лукьянчука, также ударом головой забил второй мяч. В обоих случаях при взятии ворот сказалось преимущество игроков "Зари" в умении бороться за верховые мячи.
После перерыва отдельные попытки гостей переломить ход встречи к успеху не привели. Вратарь ворошиловградцев лишь изредка вступал в игру, чего не скажешь о его коллеге из Джизака, которому хватало работы. На 66-й минуте счет становится 3:0. Подключившись к атаке, А. Павлов получил пас от Ю. Колесникова и направил мяч в сетку ворот.
В конце матча за грубую игру против В. Стульчина был назначен одиннадцатиметровый удар. Его безукоризненно выполнил А. Малышенко. После одержанной победы у "Зари" 41 очко, она занимает 9-е место в таблице и имеет второй показатель по числу забитых голов.
Ю. СИПУНОВ. инженер. "Ворошиловградская правда".

"ЗОРЯ": ПЕРЕМОГА З ВЕЛИКИМ РАХУНКОМ
Ігри 39-го туру чемпіонату країни з футболу серед команд першої ліги, що відбулися в п'ятницю, не внесли істотних змій у турнірну таблицю. Принциповий характер носив хіба що матч у Харкові, де зустрілись команди з лідируючої четвірки - місцевий "Металіст" і душанбинський "Памір". З рахунком 0:3 гості поступилися господарям поля і тепер відстають на 2 очки від своїх основних суперників у боротьбі за путівку до вищої ліги.
Команда "Таврія" - лідер першості - записала у свій актив ще одне очко, зігравши внічию (0:0) у Воронежі з місцевим "Факелом". Футболісти "Дніпра", як і раніше, утримують за собою другий рядок у турнірній таблиці. На цей раз вони добилися перемоги над командою "Гурія" - 2:1.
У Ворошиловграді футболісти "Зорі" приймали команду "Бустон" з невеликого узбецького міста Джизак. Якби не сусідство цих команд у турнірній таблиці, глядачам, які були присутні на стадіоні, важко було б повірити, що в цей вечір зустрілися колективи одного класу. Гра, як кажуть, йшла в одні ворота. І навіть остаточний великий рахунок (4:0 на користь господарів поля) не відтворює тієї переваги, що її мала протягом усього матчу "Зоря". Удари по воротах гостей завдавали всі польові гравці ворошиловградців, м'ячі забивали представники усіх ігрових ліній команди - захисники І. Теннак та А. Павлов, півзахисник В. Галустов, нападаючий О. Малишенко.
Незважаючи на легко досягнуту перемогу, господарі поля заслуговують серйозного докору за невміння доводити до логічного завершення багатоходові комбінації, швидко приймати правильні тактичні рішення, використовувати вигідні моменти для взяття воріт суперника. Все це мають взяти до уваги ворошиловградці в наступному матчі, адже їх суперником буде один з лідерів першої ліги - "Памір".