"Волынь" (Луцк) - "Заря-МАЛС" (Луганск) - 3:1 (1:0).
Арбитры: Р. Зань, Я. Грисьо, М. Сидор (все - Львов).
"Волынь": Марчук, Бенько (Синьков, 46), Круковец (к), Михайлив, Сарнавский (Федецкий, 31), Дикий, Заваляк, Богунов, Шевчук, Вовчук, Сошко (Ломакин, 46).
Тренер: Р. Покора.
"Заря-МАЛС": Никитин (к), Микитин, Кузнецов (Бедный, 75), Ризун (Чистяков, 28), Кондратенко, Мухин, Коробченко, Шелаев, Шутов (Аносов, 42), Поцхверия, Романенко.
Тренер: В. Кобзарев.
Голы: 1:0 Дикий (39), 2:0 Ломакин (58), 3:0 Федецкий (67), 3:1 Коробченко (70, с пенальти).
На 67-й мин. Дикий не реализовал пенальти - штанга.

"Волинь" (Луцьк) - "Зоря-МАЛС" (Луганськ) - 3:1 (1:0).
5 серпня. Стадіон "Авангард". 2000 глядачів. Сонячно. 34 градуси.
Судді: Р. Зань, Я. Грисьо, М. Сидор (усі - Львів).
"Волинь": Марчук - 6, О. Бенько - 5 (Ю. Венько, 46 - 5,5), Круковець - 6, Михайлів - 5,5, Сарнавський - 5 (Федецький, 32 - 6,5), Дикий - 5,5, Заваляк - 5, Богунов - 5,5, Шевчук - 5, Вовчук - 6,5, Сошко - 5, (Лопатін, 46 - 6).
"Зоря-МАЛС": Нікітін - 5, Микитин - 5, Кузнецов - 5 (Бідний, 75 - б.о.), Резун - 5 (Чистяков, 28 - 5), Кондратенко - 5, Мухін - 5, Коробченко - 5,5, Шелаєв - 5, Шутов - 5 (Аносов, 41 - 5), Пацхверія - 6,5, Романенко - 5.
Голи: Дикий (39), Лопатін (58), Федецький (67), Коробченко (70, з пенальті).
На 67-й хвилині Дикий не реалізував пенальті.
Десь за півгодини до закінчення гри диктор по стадіону оголосив глядачам, що сьогодні у ветерана "Волині" Андрія Федецького день народження - йому виповнюється 36 років. А ще через декілька хвилин лучани здобули право на 11-метровий штрафний удар, призначений за порушення правил з боку гостей біля своїх воріт. Здавалося, що за рахунку 2:0 господарі не дадуть відзначитись імениннику. Та далі був сюрприз. До м'яча підійшов Дикий і... тихесенько відпасував м'яч Федецькому. Той, обігравши голкіпера, послав м'яч у сітку. Так у протоколі зустрічі з'явився запис про те, що Дикий не реалізував 11-метровий, а м'яч забив іменинник.
До цього моменту волинці ще двічі примушували гостей розпочинати з центра поля. У першому таймі Дикий несподівано пробив метрів з 18-ти. Після відпочинку дебютант "Волині" Лопатін технічно розпорядився м'ячем і послав другий м'яч у ворота гостей. Слід відзначити, що у цьому поєдинку новобранці волинян Беньков, Сошко, а особливо Лопатін справили досить приємне враження впевненою грою. Отже, покладання тренерів на омолодження колективу себе виправдовує.
Гол престижу гості забили з 11-метрового, призначеного за порушення правил гравцями "Волині" біля своїх воріт. Коробченко виконав його, можна сказати, бездоганно - гарматним ударом у "дев'ятку".
Роман ФЛІШАРОВСЬКИЙ, "Український футбол" Киев.

ЛУЦЬК
"Волинь" (Луцьк) - "Зоря-МАЛС" (Луганськ) 3:1 (1:0).
Стадіон "Авангард". 5 серпня. Сонячно. 31 градус. 1 600 глядачів.
Судді: Р. Зань, Я. Грисьо, М. Сидор (Львів).
"Волинь": Марчук - 5.5, Бенько - 5.5 (Синьков, 46 - 6.5), Круковець - 6, Михайлів - 6, Сарнавський - 4.5 (Федецький, 32 - 7), Дикий - 6.5, Заваляк - 5, Богунов - 6, Шевчук - 5.5, Вовчук - 6, Сошко - 5.5 (Ломакін, 46 - 6.5).
"Зоря-МАЛС": Нікітін - 5.5, Микитин - 5.5, Кузнецов - 4.5 (Бідний, 75 - 5), Різун - 6 (Чистяков, 28 - 6), Кондратенко - 5.5, Мухін - 5.5, Коробченко - 6.5, Шелаєв - 5.5, Шутов - 5 (Аносов, 42 - 5.5), Пацхверія - 6.5, Романенко - 5.
Голи: 1:0 Дикий (39, ногою, Богунов), 2:0 Ломакін (58, ногою, інд. дії), 3:0 Федецький (67, ногою, Дикий), 3:1 Коробченко (70, з пенальті).
На 67-й хвилині Дикий не реалізував пенальті (розіграв з Федецьким, після чого був забитий гол).
Навіть уявити важко, який настрій був у господарів перед цією зустріччю. В останніх трьох матчах "Волинь" грала ніби й непогано, але як підсумок - місце внизу турнірної таблиці. Особливо заклопотаним виглядав ветеран Андрій Федецький. Нині він не просто лідер, а й граючий тренер команди. Зрештою в нього були особливі підстави. Цього дня Андрієві виповнилося 36 років.
Вихід на поле Федецького був вимушеним. Бо упродовж тридцяти хвилин господарями становища були гості. Особливо гостро попереду діяв Михайло Пацхверія. І зовсім не справлявся з його опікою Ігор Сарнавський. "Волинь" усе частіше відступала до своїх воріт. Поява Федецького, а згодом двох новачків Юрія Синькова та Валерія Ломакіна відкрили для болільників ніби зовсім інший ігровий ансамбль. "Волинь" заграла розкуто, атакуючи по всій ширині поля. І першою відкрила рахунок. Федецький розпочав наступ від середньої лінії, підключивши зліва Сергія Богунова. Той помітив у центрі штрафного Дикого, і останній, отримавши м'яч, спрямував його у ворота.
Другий гол на рахунку Валерія Ломакіна, вихованця донецького футболу. А потім протягом чотирьох хвилин арбітр змушений був призначити два 11-метрових. Спочатку захисник "Зорі" Ігор Кузнецов грубим прийомом зупинив Любомира Вовчука, а згодом у своєму штрафному помилився півзахисник "Волині" Ігор Заваляк, який не дав змоги розвернутися Чистякову.
Виконувати перший пенальті приготувався Володимир Дикий, хоч болільники наполегливо вимагали доручити це Андрію Федецькому. Шостий номер "Волині" не став бити по воротах, він лише тихо переадресував м'яч уперед, першим до нього встиг саме Федецький, обіграв воротаря і змусив свого тезка Андрія Нікітіна втретє дістати м'яч із сітки. "Волинь" здобула другу дуже потрібну перемогу, і нарешті хоч трохи поліпшила своє турнірне становище.
Михайло Лапків ("Спортивна газета", Київ).

Тур

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34