МАТЧ НЕИСПОЛЬЗОВАННЫХ ВОЗМОЖНОСТЕЙ
17 сентября в Ленинграде, Луганске и Минске состоялись игры 28-го тура чемпионата страны по футболу между командами первой группы класса "А".
В последних матчах в составе луганской "Зари" играют в основном молодые футболисты. Они быстро перемещаются по полю с мячом и без него, угрожая воротам соперников то на одном, то на другом фланге, решительно проходят по центру на ударные позиции.
Не испугались луганчане своих грозных соперников - динамовцев Тбилиси и в прошедшем матче. С первых минут встречи они повели решительное наступление на ворота тбилисцев. Весь первый тайм хозяева поля владели инициативой. Только лишь неумение завершать атаки не позволило им открыть счет. После перерыва грузинские футболисты заиграли активнее, однако и они не смогли добиться успеха. Все атаки хозяев поля и гостей оказались безрезультатными.
Матч закончился вничью - 0:0.
Матчем неиспользованных возможностей можно назвать также встречу и в Ленинграде, где "Зенит" принимал спартаковцев столицы. Успешно завязывая хитроумные комбинации в середине поля, соперники долгое время не могли поставить завершающие "точки" в штрафной площади. Однако на 76-й минуте ленинградец Г. Вьюн забил единственный мяч в ворота москвичей. Этого оказалось достаточно для победы "Зенита".
Динамовцы Минска с результатом 2:0 победили московский "Локомотив".
"Луганская правда".

"Зоря" наступає
Цікавим був матч луганської футбольної команди "Зоря" з тбіліськими динамівцями. Майже весь поєдинок спортсмени тепловозобудівного заводу імені Жовтневої революції провели у наступі. В атаки часто підключалися не тільки півзахисники, а й гравці оборони.
Напружений поєдинок закінчився нульовою нічиєю. "Зоря" посідає зараз чотирнадцяте місце.
Команди виступали такими складами: "Зоря" - Ткаченко, Шульженко, Ращупкін, Абрамов, О. Журавльов, Б. Журавльов, Назаров, Мусієнко, Стрельцов, Литвинов, Кузнецов (Сатаєв); "Динамо" - Урушадзе, Дзодзуашвілі, Кантеладзе, Хурцілава, Мачаїдзе (Кутівадзе), Петріашвілі, Іліаді, Асатіані, Гавашелі, Нодія (Метревелі), Месхі.
17 вересня відбулося ще два матчі двадцять восьмого туру. Ленінградський "Зеніт" з рахунком 1:0 виграв у московських спартаківців. Мінські динамівці здобули перемогу - 2:0 над столичним "Локомотивом".
"Прапор перемоги" (Луганськ).

Нічия, що дорівнює перемозі
Сьогодні матчем "Арарат" (Єреван) - "Шахтар" (Донецьк) закінчився 28 тур XXX чемпіонату країни з футбола серед команд майстрів класу "А". В Москві столичні армійці приймали одеську команду "Чорноморець". Матч закінчився з нічийним рахунком - 2:2. Бакинська команда "Нефтчі" з результатом 2:1 перемогла торпедівців Кутаїсі. Алма-атинський "Кайрат" провів у ворота автозаводців столиці лише один м'яч, який і приніс казахським футболістам перемогу. З таким же рахунком ташкентський "Пахтакор" завдав поразки куйбишевським "Крилам Рад". Нульовою нічиєю закінчилась зустріч динамівців Кіровабада і армійців Ростова.
Минулий тур був невдалим для одного з лідерів чемпіонату - московського "Спартака". Спартаківці програли в Ленінграді місцевому "Зеніту" з рахунком 1:0. Порадували своїх болільників футболісти мінського "Динамо". Приймаючи на своєму полі московський "Локомотив", вони провели у ворота гостей - 2 "сухі" м'ячі.
Цікавим був поєдинок луганської "Зорі" з динамівцями Тбілісі.
Тренер луганської команди В. Гурєєв виставив проти тбілісців такий склад: Ткаченко, Шульженко, Ращупкін, Абрамов, О. Журавльов. Б. Журавльов, Назаров, Мусієнко, Стрельцов, Литвинов, Кузнецов (Сатаєв).
У тбілісців вийшли на поле Урушадзе, Дзодзуашвілі, Кантеладзе, Хурцилава, Мачаідзе (Кутівадзе), Петріашвілі, Іліаді, Асатіані, Гавашелі, Нодія (Метровелі), Месхі.
З перших хвилин господарі поля захопили ініціативу і мали територіальну перевагу. Литвинов, Мусієнко, Стрельцов, Кузнецов кілька разів били по воротах, які захищав Урушадзе. Але жоден удар не досяг мети.
На жаль, наші нападаючі, атакуючи ворота гостей користувалися лише високими передачами, і Урушадзе легко вдавалося їх перехоплювати.
Гості організували лише кілька контратак. Наприкінці 1-го тайму форвард тбілісів Месхі сильно ударив по воротах "Зорі". Однак воротар Ткаченко - врятував команду від неминучого гола.
Другий тайм вніс мало змін в хід гри. "Зоря" продовжувала атакувати. Тбіліські футболісти намагалися збити високий темп господарів поля і спрямувати гру в таке русло, де б вони сповна могли використати свою майстерність в індивідуальній роботі з м'ячем. Але це їм не вдалося. Ні швидкий Месхі, ні тактичний Метревелі, який замінив у другому таймі Нодію, ні Хурцилава, що завжди славиться своїми рейдами через усе поле, не змогли вплинути на хід гри. Наприкінці другого тайму арбітр матчу Ю. Черніков вивів з поля Кутівадзе за грубість. За 6 хвилин до кінця зустрічі луганський форвард Сатаєв головою послав м'яч у ворота суперників, однак Урушадзе зумів ліквідувати цю загрозу. Атаки нападаючих "Зорі" так і не принесли успіху. Динамівці зуміли зберегти в недоторканості свої ворота. Матч закінчився нульовою нічиєю. Однак ця нічия для луганських футболістів дорівнює перемозі.
Слід сказати, що в останніх турах "Зоря" набрала 5 очок з 6 можливих. А це вже добра заявка на успіх в наступних іграх. Луганські болільники сподіваються, що матчі у Ростові і Кутаїсі футболісти тепловозобудівники проведуть на високому спортивному рівні.
В. ПІВНЕНКО "Молодогвардієць" Луганск.

НИЧЬЯ, РАВНАЯ ПОБЕДЕ
17-го сентября "Заря" принимала на своем поле  футболистов тбилисского "Динамо". Грозный и многоопытный противник не смутил наших футболистов. С первых минут они решительно и настойчиво атаковали ворота тбилисцев. Весь первый тайм прошел при игровом и территориальном преимуществе "Зари".
Во втором тайме гости предприняли несколько острых атак на ворота Ткаченко, но результата не добились. Вратарь играл безукоризненно.