Долю матчу вирішує пенальті
"ТРУДОВІ РЕЗЕРВИ" (ЛУГАНСЬК) -"ГІРНИК" (КРИВИЙ РІГ) - 1:0
Цей кубковий матч ще по суті ледве встиг початися, а гол, який вирішив його долю, вже був забитий. Трапилося це так. Лівий крайній "Трудових резервів" І. Балаба, блиснувши своїми коронними фінтами, прорвався на штрафний майданчик криворізців. Захисники гостей не знайшли нічого кращого, як "знести" його біля самої лицьової лінії. Суддя зустрічі харків'янин Тюріков показав на 11-метрову відмітку. Удар В. Гурєєва був як завжди бездоганним. В цей момент секундомір встиг відрахувати лише 5 хвилин зустрічі.
Нелегко довелося в цьому кубковому поєдинку обом командам. Дощ, який пройшов незадовго до матчу, розмив грунт. Часом м'яч буквально застрявав серед поля. Це, звичайно, примусило футболістів відмовитися від технічних тонкощів і грати більш економно і точно. Треба сказати, що криворізькі футболісти непогано зорієнтувалися в обстановці. Луганські любителі футболу побачили дружний наполегливий колектив. Нелегко було захисникам "Трудових резервів" стримати наступальний порив гостей, але зрештою решт вони відстояли ворота. Непогано зарекомендував себе воротар луганчан Г. Джафаров, якого місцеві болільники побачили вперше. Грав він спокійно і ліквідував кілька небезпечних моментів біля воріт.
Знову не ладилася гра у нападаючих. Якщо дует Є. Волчонков - І. Балаба діяв на лівому крилі рішуче і вміло, то на правому краї "прогулювався" Д. Костенко. На місці центрального нападаючого дебютував Ю. Філенков. Але він не зміг стати диригентом атак. Їх зачинателем був все той же невтомний Є. Волчонков, який навіть встигав допомагати захисникам.
Луганчани мали кілька вірних можливостей збільшити рахунок. Але вони або не розуміли один одного, або діяли неточно. Показовим був епізод, який трапився на 67-й хвилині. Пройшовши по краю, І. Балаба точно відпасував м'яч у центр штрафного майданчика криворізців. Там один поруч одного стояли Д. Костенко і А. Курчавенков. Перед ними у кількох метрах - лише воротар гостей А. Ярчук. І все ж гол не був забитий, бо обидва наших нападаючих лише заважали один одному.
Лінія нападу "Трудових резервів" ще явно не стабілізувалася. Особливу тривогу викликає все гірша і гірша гра Д. Костенка. Цей здібний футболіст чомусь став робити багато технічних помилок, часто віддає м'яч просто в ноги супернику. На трибунах з подивом спостерігали, як він, одержавши м'яч у вигідній ситуації, починав вести його... назад! Треба відзначити, що його заміна у другій половині гри Г. Середняковим аніскільки не пожвавила гри.
В боротьбі за кубок у луганчан визначилися грізні суперники: армійці Одеси, які з рахунком 3:1 виграли матч в Севастополі у місцевої команди СКФ. Ясно, що, не налагодивши лінії нападу, "Трудовим резервам" важко розраховувати на успіх в цій зустрічі.
В Кадіївці місцевий "Шахтар приймав на своєму полі північнодонецький "Хімік". Гірники забили у ворота своїх суперників 3 голи, не пропустивши жодного, і здобули право продовжувати боротьбу за кубок. Тепер вони зустрінуться у себе на полі з армійцями Києва, які в Житомирі з рахунком 1:0 завдали поразки місцевій команді "Полісся".
Л. ЛЕОНІДОВ, Л. ЮР'ЄВ ("Молода гвардія" Луганськ).

На Кубок СРСР з футбола
Першу в нинішньому сезоні кубкову зустріч провела 6 травня луганська команда майстрів класу "Б" "Трудові резерви" приймали на своєму полі футболістів криворізького "Гірника". Дощ утруднив змагання. Обидві команди грали старанно, з великою волею до перемоги. Однак результат був мінімальним. Долю поєдинку вирішив єдиний гол, забитий у ворота "Гірника" лівим захисником "Трудових резерві" В. Гурєєвим з одинадцятиметрового удару.
У цей же день у Кадіївці місцеві футболісти команди "Шахтар" зустрілися в змаганні на Кубок СРСР з північнодонецьким "Хіміком". Господарі поля забили у ворота гостей три голи. "Хіміку" не вдалося сквитати жодного м'яча.
Таким чином, ще дві українські команди - криворізька і північнодонецька - вибули з розиграшу почесного спортивного трофею.
"Прапор перемоги" (Луганск).

Рейтинг@Mail.ru