ФУТБОЛЬНЫЙ ЧЕМПИОНАТ
В минувшую среду во всех трех зонах розыгрыша первенства Украины среди команд класса "Б" состоялись очередные матчи. Команды области играли на своих полях. Особых перемен не произошло.
30 мая луганские "Трудовые резервы" принимали александрийских горняков. Матч прошел при явном преимуществе хозяев поля. На этот раз линию нападения возглавлял В. Першин. С его подачи Е. Волчонков забил три гола в ворота "Шахтера". Четвертый мяч послал в сетку противника центральный нападающий В. Першин. Матч окончился победой луганчан - 4:0.
После восьмого тура турнирную таблицу третьей зоны возглавили луганские "Трудовые резервы". У них десять очков. Вторым идет винницкий "Локомотив". У этой команды столько же очков, сколько и у луганчан, но в ворота соперников забито на один мяч меньше.
"Луганская правда".

ПЕРЕМАГАЮТЬ КОМАНДИ ЛУГАНЩИНИ
30 травня всі три команди майстрів класу "Б", які захищають спортивну честь нашої області, на своїх полях провели календарні матчі на першість республіки. Черговий тур приніс кожній з них по два очка. Що ж, недаремно кажуть: вдома і стіни допомагають. Як же проходили змагання?
Луганськ. Зустріч "Трудових резервів" з дебютантом класу "Б" - олександрійським "Шахтарем", що відбулася на стадіоні "Авангард", пройшла при явній перевазі більш досвідчених футболістів м. Луганська. Як і в попередньому матчі з вінницьким "Локомотивом", у цій грі найбільше відзначився нападаючий "Трудових резервів" майстер спорту Євген Волченков. У першому таймі він забив у ворота суперника два голи, а в другому - ще один.
Змагання закінчилося перемогою господарів поля з переконливим рахунком 4:0 (один гол провів у ворота "Шахтаря" Вячеслав Першин). Цей виграш дозволив луганцям вийти на перше місце в третій зоні.
Кадіївка. Грізний суперник був у кадіївського "Шахтаря" - авангардівці Жовтих Вод. Глядачі сподівались побачити захоплюючий поєдинок. І вони не помилились. З перших і до останніх хвилин на полі точилася гостра боротьба. Обидві команди продемонстрували велику волю до перемоги.
Перші 25 хвилин зустрічі не дали переваги жодному колективові. Та згодом ініціативою заволоділи гірники. На 29-й хвилині нападаючий "Шахтаря" Клещов відкрив рахунок. Гості починають навально штурмувати ворота кадіївської команди. Місцеві спортсмени часто відбивають м'яч за лицьову лівію. Авангардівці подають кілька кутових, але сквитати рахунок їм не вдається.
Після перерви гості знову наступають. Вони атакують всією командою. Та пройти захисні лінії суперника важко. В один з моментів м'яч потрапляє до лівого крайнього нападаючого "Шахтаря" Анатолія Метейка. Той, реально оцінивши ігрову обстановку, метрів з вісімнадцяти сильно пробив по воротах "Авангарду". Гол! 3 результатом 2:0 виграли футболісти Кадіївки і перемістились з четвертого на третє місце.
Команди виступали в таких складах: "Шахтар" - Нефьодов, Іванов, Кулаковський, Муханов, Медведєв, Сисоєв, Клюзов, Галоян, Милокостов, Клещов і Метейко; "Авангард" - Путятов, Юдін, Лунін, Василега, Волков, Стрижак, Мерчанський, Шпаков, Тягай, Фішер і Лесик.
Північнодонецьк. Важко дісталася перемога північнодонецькому "Хіміку", який приймав у себе чернівецьких авангардівців. У першому таймі господарі поля програли суперникові з рахунком 0:1. Однак після перерви футболісти "Хіміка" зуміли "підібрати ключ" до воріт "Авангарду". На 65-й хвилині нападаючий північнодонецької команди Альберт Маранджев зрівняв рахунок. А в кінці матчу його партнер по нападу Володимир Сєдов вивів свою команду вперед.
"Хімік" переміг з рахунком 2:1.