ПОСЛЕ ЧЕТЫРЕХ ТУРОВ
Вчера шесть сильнейших команд республики, участвующие в финальном турнире, провели очередной, четвертый тур первого круга. Луганские "Трудовые резервы" принимали запорожский "Металлург".
С первых минут встречи луганчане овладели инициативой и начали успешно атаковать ворота гостей. На десятой минуте мастер спорта Евгений Волченков с подачи полузащитника И. Терлецкого забил первый гол. Проходит еще несколько минут. Мяч у луганского форварда Г. Середнякова. Он передает его центральному нападающему В. Першину. И снова вратарь запорожцев Ю. Зинченко вынужден был вынуть мяч из сетки.
Атаки приобретают все более острый характер. Одна из них, проведенная И. Балабой, В. Першиным и Е. Волченковым, закончилась третьим голом в ворота "Металлурга". До конца первого тайма нападающий луганской команды В. Шутылев послал в сетку гостей четвертый мяч.
Но запорожцы стараются отыграться. В конце тайма их нападающий В. Коваленко отквитал один гол. Со счетом 4:1 окончилась первая половина матча.
После отдыха "Трудовые резервы" продолжали наступление. Вскоре защитник В. Гуреев довел счет до 5:1. Но "Металлург" пытается пробить брешь в обороне луганчан. Одна из их атак заканчивается успешно. Форвард гостей мастер спорта В. Гришин отквитал еще один гол. Однако последующие атаки запорожцев захлебываются.
В середине тайма В. Першин забил в ворота "Металлурга" шестой мяч. Со счетом 6:2 закончился этот напряженный поединок.
Матч отлично судила харьковская бригада в составе судьи республиканской категории А. Бутенко и боковых судей С. Резенкина (всесоюзная категория) и Ф. Тюрикова (республиканская категория).
Вчера житомирское "Полесье" принимало одесский "Черноморец". Результат - 1:1. Встреча одесских армейцев и симферопольского "Авангарда" закончилась со счетом 6:1.
"Луганская правда".

КОМАНДИ РОЗІГРУЮТЬСЯ
Дуже результативним був четвертий тур фінального розиграшу республіканського чемпіонату. В трьох матчах м'яч 17 раз побував у сітці воріт. За один тур було забито всього на один гол менше, ніж за три попередні, разом узяті. Видно, що на фініші першого кола команди розігруються.
Найбільший рахунок був зафіксований у змаганні луганських "Трудових резервів" з футболістами запорізького "Металурга". Як же проходила ця зустріч? Скажемо одразу: при явній ігровій і територіальній перевазі господарів поля. Вони переграли своїх суперників у всіх лініях. Надійний фундамент перемоги луганці заклали ще в перші тридцять хвилин матчу. За півгодини вони чотири рази примусили воротаря гостей Ю. Зінченка виймати м'яч з сітки.
Спершу добре використав промах правого захисника "Металурга" Ю. Меншикова лівий інсайд "Трудових резервів" майстер спорту Є. Волченков. Потім центрфорвард В. Першин з точної подачі свого партнера по нападу Г. Середнякова подвоїв рахунок. Ще через кілька хвилин вдало розіграна комбінація І. Балаба - В. Першин - Є. Волченков завершилась третім голом у ворота запоріжців.
Напористо і з великою користю для своєї команди грав на місці правого крайнього нападаючого Г. Середняков. В один з моментів він красиво обвів трьох суперників і відпасував м'яч правому інсайдові В. Шутильову, який опинився в центрі штрафного майданчика гостей. В. Шутильов швидко обробив м'яч і сильно пробив по воротах, його удар був невідпорним.
4:0 ведуть "Трудові резерви". А попереду ще ціла година гри. Господарі поля дещо уповільнили темп. Незадовго до перерви помилкою центра захисту Ю. Приймака і воротаря Г. Джафарова скористався правий крайній нападаючий "Металурга" В. Коваленко.
На відпочинок команди пішли при рахункові 4:1 на користь луганців. На початку другого тайму успіх своєї команди закріпив лівий захисник "Трудових резервів" В. Гурєєв. Його низовий удар з далекої відстані досяг мети. До кінця матчу суперники ще обмінялися голами. Їх забили: у ворота "Трудових резервів" правий інсайд "Металурга" В. Гришин, а у ворота гостей - В. Першин.
Остаточний рахунок матчу 6:2. Переконлива перемога луганців!
Слід відзначити висококваліфіковане суддівство харківської бригади суддів у складі арбітра О. Бутенка (республіканська категорія) та його помічників С. Резенкіна (всесоюзна категорія) та Ф. Тюрікова (республіканська категорія).