"ТРУДОВЫЕ РЕЗЕРВЫ" будут играть в классе "А"
Вчера на центральном стадионе г. Киева состоялся второй переходной матч чемпионов республики по футболу нынешнего и прошлого годов. Снова встречались команды "Трудовые резервы" (Луганск) и "Черноморец" (Одесса). Это был особенно напряженный матч, ведь он подводил окончательный итог борьбы двух сильнейших команд Украины.
Первая половина игры не дала результата. Несмотря на отчаянные попытки одесских футболистов, стремившихся взять реванш, им не удалось открыть счет. Не смогли переиграть "Черноморца" и "Трудовые резервы" - 0:0.
Второй тайм был еще более острым. Все-таки сильнее оказалась команда "Трудовые резервы". В самом начале отлично сыграл Г. Середняков, забивший первый мяч в ворота соперников. Второй гол забил И. Балаба. Как ни старались футболисты "Черноморца", им пришлось признать поражение.
Итак, второй матч выиграли "Трудовые резервы" - 2:0.
Теперь луганская команда "Трудовые резервы" получила право играть в будущем сезоне в классе "А". Хороший подарок луганчанам к празднику!
"Луганская правда".

Луганські "Трудові резерви" - в класі „А"!
Вчора луганська команда "Трудові резерви" провела в Києві другу перехідну гру за право виступати в наступному році в класі "А". Чемпіон республіки 1962 року знову вийшов переможцем, завдавши футболістам одеського "Чорноморця" поразки а рахунком 2:0. Таким чином, за дві гри "Трудові резерви" забили в ворота суперників 5 м'ячів, пропустивши в свої лише 1.
Героєм учорашнього матчу знову був Геральд Середняков, який на дев'ятій хвилині другого тайму став автором першого гола (в попередній зустрічі він забив два м'ячі). Автор другого гола - Ігор Балаба.
Луганські любителі футбола щиро поздоровляють свою рідну команду з успішним фінішем і бажають їй вдалого дебюту в класі "А".
"Прапор перемоги" (Луганск).

КИЇВ АПЛОДУЄ ЛУГАНСЬКУ
На повторну гру з "Чорноморцем" "Трудові резерви" вийшли з бойовим запалом, прагненням довести, що не випадково вони завоювали в нинішньому сезоні звання чемпіона республіки. Твердий намір узяти реванш за попередні два програші луганцям (28 жовтня і 2 листопада) був у одеситів. На другий перехідний матч вони переставили свої бойові порядки, ввели двох свіжих гравців.
"Трудові резерви" не стали експериментувати. 5 листопада команда вступила в змагання у тому ж самому складі, в якому вона грала проти "Чорноморця" два дні тому. Це - воротар Г. Джафаров, захисники О. Котенко, Ю. Приймак і В. Гурєєв, півзахисники І. Терлецький і В. Галустов, нападаючі Г. Середняков, Д. Костенко, В. Першин, Є. Волченков і І. Балаба.
І хоча "Чорноморець" готувався взяти реванш за поразку, луганці зруйнували всі його плани в першому таймі, а потім, як кажуть, стали диктувати одеситам свою волю. Цей матч багато в чому був схожий на попередній. Як і в першому перехідному поєдинку, луганці знову показали високе мистецтво захисту і неабияке вміння навіть малими силами гостро атакувати.
Найбільше ж розкрили вони свої здібності в другому таймі. Після перерви луганці стали повновладними господарями поля. Їх прориви були дуже гострими, небезпечними.
На 54-й хвилині м'ячем оволодіває Г. Середняков, який змістився на лівий край. Його удар метрів з восьми був настільки сильним, що в сітці одночасно опинилися і м'яч, і воротар "Чорноморця" Г. Городенко.
Новий шквал атак. "Трудові резерви" безперервно штурмують ворота суперників. Кияни, які встигли за короткий час полюбити футболістів Луганська, гаряче підтримують команду. Тривалий натиск кінець кінцем завершується другим голом у ворота "Чорноморця". Сталося це на 74-й хвилині матчу. Перебуваючи в оточенні кількох гравців одеської команди, Є. Волченков відпасував м'яч управо, куди вчасно перемістився І. Балаба. Лівий крайній нападаючий "Трудових резервів" не став довго роздумувати: блискавично пробив по воротах. Парирувати сильний і несподіваний низовий удар воротар "Чорноморця" не зміг. На світловому табло з'явилася цифра 2.
Та й на цьому луганці не заспокоїлися. Вони продовжували атакувати до кінця гри. І ось пролунав фінальний свисток судді всесоюзної категорії І. Літвінаса (Вільнюс). Луганці кинулись обіймати один одного.
Гравці "Трудових резервів" здобули право на присвоєння їм почесного звання майстрів спорту. Високо оцінені і заслуги спортивних наставників луганських футболістів. Старшому тренерові команди Г.С. Зоніну і його колезі Г.Ф. Балабі присвоєне звання заслужених тренерів УРСР. Г.С. Зонін призначений тренером збірної української команди майстрів класу "Б", яка відстоюватиме спортивну честь республіки у традиційних змаганнях із збірною другого ешелону Російської Федерації.
...Отже, кількарічна гегемонія одеситів порушена. На республіканський п'єдестал футбольної слави піднялася нова команда, ім'я якій - "Трудові резерви". Хай і далі супутником вашим, футболісти орденоносного Луганська, завжди буде тільки успіх!
В. СМАГА, наш спеціальний кореспондент.
ТЕПЛА ЗУСТРІЧ
Тепло зустріли вчора луганські любителі футбола чемпіона України 1962 року команду "Трудові резерви", яка повернулася з Києва. На Радянській площі зібралося кілька тисяч чоловік. Кожному гравцеві команди була вручена червона стрічка чемпіона республіки. Від імені команди любителів футбола тепло подякували старший тренер команди Г.С. Зонін, члени команди В. Першин, Ю. Приймак, Г. Середняков, І. Бала ба, Г. Джафаров.