ГРА В СУМАХ
СУМИ. (По телефону від нашого спец. кор.). 14 травня місцева команда класу "Б" - "Авангард" приймала на своєму полі лідера розиграшу другої української зони - "Трудові резерви" (Луганськ). Гра почалася атаками гостей. Вони намагались у перші ж хвилини взяти ворота авангардівців. Та це їм не вдалося.
Відбивши натиск луганських футболістів, господарі поля самі перейшли в наступ. Біля воріт "Трудових резервів" раз у раз створюються гострі моменти. Ось на штрафний майданчик луганської команди прорвався лівий крайній "Авангарду" Б. Воєводін. Він сильно б'є по воротах. Трибуни завмерли. Гол здається неминучим. Але воротар гостей І. Бубличенко в акробатичному стрибку бере цей важкий м'яч. З рахунком 0:0 команди пішли на відпочинок.
Після перерви частіше атакують луганські спортсмени. Хоча цього разу "Трудові резерви" виступали без кількох провідних гравців, вони продемонстрували великі вольові якості.
На 35-й хвилині, на штрафному майданчику "Авангарду" зібралось багато гравців. М'яч кілька хвилин не виходить з цієї зони. Воротар сумської команди необачно залишає своє місце і м'яч, що його відбивав захисник, ударившись об спину луганського футболіста, вкочується в порожні ворота. З результатом 1:0 перемогли "Трудові резерви".
"Прапор перемоги", Луганськ.

Рейтинг@Mail.ru