ВСТРЕЧА С АРМЕЙЦАМИ КИЕВА
Вчера тысячи зрителей г. Луганска заполнили стадион имени Ворошилова. Здесь состоялся очередной календарный матч на первенство республики по футболу. Хозяева поля "Трудовые резервы" принимали у себя армейскую команду г. Киева.
На первой же минуте игры центр нападения луганчан мастер спорта Вячеслав Першин заставил вратаря гостей вынуть мяч из сетки. До перерыва счет 1:0 в пользу "Трудовых резервов" не изменился.
Во втором тайме нападающий луганской команды мастер спорта Александр Гулевский удвоил результат.
Со счетом 2:0 победили луганчане. Теперь у них 17 очков из 20 возможных.
"Луганская правда".

Є ПЕРШЕ МІСЦЕ!
ТРУДОВІ РЕЗЕРВИ" ОЧОЛЮЮТЬ ТАБЛИЦЮ РОЗИГРАШУ
Вчора на Луганському стадіоні імені Ворошилова відбулося чергове календарне змагання на першість республіки з футбола. Тут зустрілися команди класу "Б" - СКА (Київ) і "Трудові резерви" (Луганськ). Матч привернув увагу тисяч болільників. Гра пройшла у виключно високому темпі і закінчилася перемогою місцевих футболістів з рахунком 2:0. Голи забили майстри спорту Вячеслав Першин і Олександр Гулевський.
Після десятого туру "Трудові резерви" набрали 17 очок і вийшли на перше місце в другій українській зоні.
Найближчий суперник луганської команди - армійці Одеси в цей день грали в Жданові з "Азовсталлю". Змагання не принесло переваги жодній команді. В цьому матчі була зафіксована нічия - 0:0.
19 травня кадіївський "Шахтар" приймав у себе авангардівців Краматорська. Це змагання закінчилось з результатом 1:0 на користь кадіївських спортсменів.
Любителі футбола Сєвєродонецька були вчора свідками захоплюючого поєдинку місцевого "Хіміка" з третім призером зони - "Авангардом" Жовтих Вод. Цікава зустріч закінчилась внічию - 1:1.
"Прапор перемоги", Луганськ.

"Трудові резерви" - на першому місці
ПОЗАВЧОРА, вперше в цьому сезоні, відчинив свої ворота перед луганськими болільниками стадіон їм. Ворошилова. Тут відбулась чергова гра на першість країни по класу "Б". Луганські "Трудові резерви" приймало новачків другої української зони київських футболістів спортивного клубу Армії. В складі луганчан, після довгої перерви з-за хвороби, виступали нападаючі Олександр Гулєвський і правий захисник Олександр Котенко.
Вже на першій хвилині гри м'яч побував у сітці воріт киян. Гол забив Вячеслав Першин, який дебютував у ролі центрального нападаючого. Він вміло використав "зівок" захисників і воротаря гостей А. Клевцова.
Повернення в стрій Олександра Гулевського, який виступав на цей раз під № 10, позитивно позначилось на грі лінії нападу. Нападаючі команди стали діяти гостріше і комбінаційніше.
Маючи певну ігрову перевагу, луганчани не змогли, однак, у першому таймі збільшити рахунок. Вони часто помилялись в точності передач і особливо в завершальних ударах.
Гості робили спроби налагодити контргру, але їх дії були часто хаотичними і непродуманими. Киянам так і не вдалося зломити міцний захист луганчан.
До середини гри на полі зав'язалась тактична і психологічна боротьба. Глядачі з нетерпінням чекали другого гола. Але його не було, хоча луганчани, продовжуючи атаки, утримували ігрову ініціативу. Нарешті, на 82-й хвилині напруження розрядилось. На табло з'явилась цифра "2". Олександр Гулевський побачив коридор між двома захисниками киян і миттю ринувся вперед, чекаючи передачі Вячеслава Першина, і ця передача не примусила чекати. Довгий і точний пас партнера - і Олександр Гулевський спрямовує м'яч у ворота армійців Києва.
Рахунок 2:0 на користь "Трудових резервів" не змінився до кінця матчу.
Отже, луганчани здобули восьму перемогу і набрали 17 очок з 20 можливих. Добрий результат.
Важливе значення для розподілу місць в турнірній таблиці мав також результат зустрічі в Жданові, де місцева команда "Азовсталь" приймала армійців Одеси. Обидва колективи виступали в своїх бойових складах. І все ж зусилля їх залишились безплідними: рахунок в цьому матчі так і не був відкритий - 0:0. Одесити втратили важливе очко, і "Трудові резерви" очолили турнірну таблицю.
В Північнодонецьку в цей день зустрічались команди "Авангард" (Жовті Води) і місцевий "Хімік". Гості грали більш агресивно, однак перший гол незадовго до перерви влетів у сітку воріт "Авангарду". Його забив центральний нападаючий "Хіміка" Василь Сорокін. В другому таймі авангардівці наполегливо наступали і сквитали гол. Це перша нічия команди "Авангард".
У "Хіміка" після 9 ігор тепер 6 очок.
В Кадіївці проходив матч між місцевим "Шахтарем" і краматорським "Авангардом". Гірники продемонстрували злагоджену гру. В середині другого тайму після кутового удару біля воріт гостей захисник "Шахтаря" Олександр Денисов з розбігу забив гол. Цей єдиний м'яч і вирішив результат поєдинку на користь футболістів Кадіївки. Після двох поразок підряд "Шахтар" записав у свій актив 2 очка.
В. БОНДАРЕНКО, "Молода гвардія" (Луганск).