Грають майстри класу "Б"
ХАРКІВ. (По телефону). 27 травня тут відбулося чергова календарна зустріч на першість країни з футбола. Місцеві торпедівці приймали в себе лідера другої української зони - луганську команду "Трудові резерви".
Знаючи стрімкість нападу луганців, харків'яни посилили оборону. В захист відтягнулися півзахисники, часто на допомогу своїм охоронцям воріт приходили і торпедівські форварди. І все ж це не дало господарям поля можливості уникнути поразки. На початку першого тайму луганці забили гол у ворота харків'ян.
Почавши з центру поля, місцеві футболісти кинулися у наступ. Вони прагнули будь-що зрівняти рахунок. Але захист луганської команди виявився на висоті. Хоч і багато йому довелось потрудитись, але ж недарма. Ворота "Трудових резервів" так і лишилися недоторканими.
Після перерви гра набуло ще більш гострого характеру. Обидві команди доклали багато зусиль, щоб змінити рахунок. Однак м'яч більше не побував у воротах. Зустріч, яка пройшла у швидкому темпі, закінчилася перемогою луганських футболістів з рахунком 1:0. "Трудові резерви", маючи 21 очко, продовжують очолювати турнірну таблицю зони.
ОДЕСА. (По телефону). Другий призер зони одеська команда спортивного клубу Армії провела матч з сєвєродонецьким "Хіміком". Змагання закінчилися перемогою одеситів з рахунком 6:0.
КАДІЇВКА. (Наш кор.). Зустріч "Шахтаря" з ждановською командою "Азовсталь", що відбулася тут у суботу, привернула увагу тисяч болільників. Глядачі були свідками захоплюючого спортивного поєдинку. Гра була насичена багатьма гострими моментами. І все ж ігрову і територіальну перевагу більше мали господарі поля.
У першій половині матчу нападаючий команди гірників В. Котиченко забив гол у ворота суперників. До перерви рахунок 1:0 на користь "Шахтаря" не змінився.
Після відпочинку той же Котиченко провів у ворота ждановської команди ще один м'яч.
Змагання закінчилось з результатом 2:0 на користь "Шахтаря".