ПРИЧИН ДЛЯ УНЫНИЯ НЕТ
Когда раздался финальный свисток судьи, на световом табло центрального стадиона Луганска были цифры 0:2. Горловчане покинули поле с сухим счетом, но отнюдь не сухими. Дело в том, что минут за 15 до матча по прихоти природы над районом стадиона хлынул проливной дождь...
Уже на 28 минуте мяч затрепетал в сетке ворот горловчан, а на тридцатой минуте второй половины игры счет удвоился. И в этом вины Анатолия Халиулина нет. Он мужественно защищал ворота, не раз спасал команду от верного гола. А о линии защиты «Шахтера» этого сказать нельзя. Борис Захоженко, Владимир Курдупов и
Борис Соколов отдавали игре все свои силы, но действовали без взаимосвязи друг с другом. Часто они нерасчетливо продвигались к центру поля и возвращались к своим воротам только на «хвосте» нападающих луганчан. Это и предопределило исход встречи.
А теперь о нападении. О нем можно сказать только хорошее. Быстрые проходы по краям Владимира Полянского и Владимира Зобнина, самоотверженные усилия центра (Евгения Сарычев, Борис Байтман и Валентин Майдюк) создавали опасные ситуации у ворот противника.
И, пожалуй, единственный игрок команды — Гурам Дарсмелидзе заслуживает упрека. Правда, он выступал в несколько необычной для себя роли -под № 11. Но и это его не оправдывает. Гурам был излишне вежлив с противником, без борьбы уступал им мяч.
Итак, поражение. Но нельзя забывать, что луганчанам предстоит выдержать еще в этом сезоне бой с «Шахтером» на нашем поле. Исход его нельзя предсказать но горловчане верят в свою команду.
А. ЕГОРОВ,
А. КАЛМЫКОВ.
Газета г.Горловка.

ЛІДЕР ЗОНИ ПРИЙМАЄ ГОРЛІВСЬКОГО "ШАХТАРЯ"
7:7. Таким був загальний баланс забитих і пропущених м'ячів у чотирьох зустрічах на першість країни між командами майстрів класу "Б" Луганська і Горлівки. В першому крузі сезону 1959 року дебютант другого ешелону - "Шахтар" не зміг протистояти більш досвідченому турнірному бійцеві - "Трудовим резервам" і програв матч з рахунком 1:2. Зате в заключному змаганні горлівські футболісти піднесли досить неприємний сюрприз своїм суперникам. Забивши у ворота луганської команди три голи, а в свої пропустивши один "Шахтар" позбавив "Трудові резерви" можливості зайняти трете призове місце.
Цей же результат - 3:1 на свою користь горлівські спортсмени повторили і рівно рік тому, причому на полі луганчан. У другому крузі "Трудові резерви" зуміли взяти реванш. Вони перемогли "Шахтар" з рахунком 3:0.
Вчора відбулася п'ята календарна зустріч між цими командами. Луганські спортсмени дуже старанно готувались до цього відповідального поєдинку. Воно й зрозуміло. І в нинішньому році "Шахтар" - дуже серйозний суперник. Він першим взяв очко у змаганні з таким визнаним футбольним колективом, як СКА (Одеса). В його запасі перемоги над севастопольською, полтавською, дніпропетровською, харківською, сєвєродонецькою командами, кілька нічиїх і лише дві поразки. Серед 19 колективів зони "Шахтар" займає сьоме місце.
На матч з горлівчанами тренери "Трудових резервів" посилили окремі ланки команди. Замість воротаря С. Басюка і правого крайнього нападаючого А. Маранджева, які гріли в попередньому змаганні (з харків'янами), на поле вийшли І. Бубличенко і В. Ложков. Свій основний склад виставив і "Шахтар".
Як же проходила гра?
В першому таймі на полі домінували футболісти "Трудових резервів". На 24-й хвилині на штрафний майданчик гостей прорвався правий півсередній луганської команд В. Швець. Удар! і м'яч опинився в сітці воріт. 1:0 ведуть "Трудові резерви". Цей рахунок не змінився до перерви.
Після відпочинку активніше заграли спортсмени "Шахтаря". Але всі їх намагання сквитати рахунок виявились марними. На 75-й хвилині центр нападу луганчан майстер спорту О. Гулевський з чудової подачі В. Швеця забиває другий гол у ворота "Шахтаря".
Цікава зустріч закінчилась перемогою "Трудових резервів" з рахунком 2:0. Луганська команда продовжує лідирувати в другій українськії зоні.
"Прапор перемоги", Луганськ.

Рейтинг@Mail.ru