ПЕРЕДОСТАННІЙ ТУР ПЕРШОГО КОЛА
В другій українській зоні відбувся сімнадцятий тур розиграшу чемпіонату республіки з футбола серед команд майстрів класу "Б". Передостанні ігри першого кола відзначалися дуже напруженою боротьбою. Особливо гостро проходили поєдинки з участю лідерів зони.
Як повідомив нашого кореспондента старший тренер "Трудових резервів" майстер спорту Г.Ф. Балаба, зустріч луганських футболістів з "Авангардом" Жовтих Вод, який тривалий час ні перед ким не поступався третім місцем, була серйозним екзаменом для обох колективів. І слід сказати, що його успішно склали наші спортсмени, хоча вони й виступали в дещо оновленому складі. На початку матчу по флангу прорвався нападаючий "Трудових резервів" І. Балаба. У стрімкому темпі він обвів чотирьох гравців "Авангарду" і забив гол у ворота господарів поля. Згодом центр нападу луганської команди Ю. Бондар вдруге примусив авангардівців почати гру з центру.
Шквалом навальних атак відповіли на це футболісти Жовтих Вод. Та пройти нашу оборону в першому таймі їм не вдалася.
Після відпочинку спортсмени "Авангарду" вирішили будь-що уникнути поразки. Незабаром вони сквитали один м'яч. Однак рахунок 2:1 не продержався і чверть тайму. На 60-й хвилині І. Балаба забив третій м'яч у ворота "Авангарду". Як не старалися авангардівці змінити результат, зробити цього їм не вдалося.
Здобувши чотирнадцяту перемогу, "Трудові резерви" набрали 30 очок. Вони продовжують лідирувати в зоні. Друге місце, як і раніше, утримують армійці Одеси. В сімнадцятому турі вони ще поповнили своє очкове господарство, вигравши на своєму полі у сталінського "Локомотива" з рахунком 2:0. В одеситів - 29 очок.
На трете місце пересунулись футболісти севастопольської команди спортивного клубу флоту, які з результатом 3:0 перемогли дніпродзержинський "Хімік". Поразка авангардівців Жовтих Вод відсунула їх на одну сходинку нижче. Вони займають четверте місце.
П'ятірку лідерів замикає полтавський "Колгоспник". У нього - 20 очок. Стільки ж очок набрав і горлівський "Шахтар". 7 липня він зустрічався з запорізьким "Металургом". Результат цього матчу 1:1. Такий же рахунок був зафіксований у змаганні криворізького "Авангарду" з ждановською командою "Азовсталь".
Переконливу перемогу здобув сєвєродонецький "Хімік". Він завдав поразки дніпропетровському "Металургу" - 3:0. Поправили своє турнірне становище торпедівці Харкова. На своєму полі вони виграли з рахунком 3:1 у сімферопольського "Авангарду". Зустріч одноклубників Сум і Краматорська закінчилась перемогою сумського "Авангарду" - 2:1.
Зараз команди Запоріжжя, Сімферополя і Жданова мають по 16 очок і займають відповідно з сьомого по дев'яте місця. Футболісти Києва, Кривого Рогу, Краматорська, Сталіно і Сєвєродонецька набрали по 15 очок. В авангардівців Сум на одне очко менше. 12 очок у кадіївського "Шахтаря". Зараз він займає шістнадцяте місце. За ним йдуть футболісти Харкова. Останні два місця посідають дніпропетровський "Металург" і дніпродзержинський "Хімік", в активі яких по 10 очок.
Останній тур першого кола призначений на 12 липня. В цей день луганські спортсмени прийматимуть у себе команду м. Севастополя. Одеські футболісти гратимуть у Дніпропетровську з місцевим "Металургом".
"Прапор перемоги", Луганськ.

Рейтинг@Mail.ru