ВДАЛИЙ ФІНІШ
ЛУГАНСЬКА КОМАНДА ЗАВЕРШИЛА ПЕРШЕ КОЛО НА ЧОЛІ ТУРНІРНОЇ ТАБЛИЦІ
12 липня луганська команда майстрів класу "Б" провела останню календарну гру першого кола. На своєму полі вона приймала севастопольських футболістів спортивного клубу флоту. Цей поєдинок мав для обох учасників матчу принципове значення. В разі перемоги "Трудові резерви" закріплювались на першому місці. Їх суперникам виграш був конче потрібен для того, щоб утвердити почесну позицію третього призера другої української зони. Отже, обидві команди були настроєні по-бойовому.
Це засвідчив і сам матч. З перших і до останніх хвилин гри на полі точилася вперта боротьба. Луганські глядачі після великої перерви побачили справді захоплюючий спортивний поєдинок, красивий комбінаційний футбол. То біля одних, то біля других воріт часто виникали гострі моменти. З великим навантаженням довелося цього разу грати захисникам обох команд. У першій половині матчу рахунку так і не було відкрито.
В другому таймі захисники команди моряків не змогли стримати бурхливий натиск луганських форвардів. Вже через три хвилини після перерви м'яч опинився в сітці воріт гостей. Комбінацію, вдало розіграну на штрафному майданчику лівим інсайдом Ю. Рудаковим і правим півзахисником В. Глухарєвим, чітко завершив правий напівсередній В. Швець. 1:0 ведуть "Трудові резерви".
Севастопольці кидаються в атаку. Майже всією командою вони переходять у наступ. Але захисні лінії господарів поля виявились на висоті. Відбивши шалений натиск гостей, луганські футболісти знову вирушають на штурм воріт суперника. Йде 57-а хвилина матчу. Чорноморці, розряджаючи небезпечну обстановку, вибивають м'яч на кутовий. Його подає лівий крайній нападаючий І. Балаба. Слідує пас лівому захисникові В. Гурєєву, який наблизився до штрафного майданчика. Удар! Воротар севастопольської команди О. Нежид не зміг вдало парирувати його. М'яч відскакує і В. Швець головою спрямовує його в сітку.
Далі знову гра проходить в обопільногострих атаках. На 73-й хвилині успіхи своєї команди закріплює центральний нападаючий "Трудових резервів" В. Першин. Обігравши кількох своїх опікунів, він з досить незручного становища снайперським ударом забиває третій м'яч у ворота команди моряків.
Футболісти Севастополя докладали максимум зусиль, щоб відігратись, але жодна їх атака не завершилась взяттям воріт. З результатом 3:0 перемогли луганські футболісти і тим самим закінчили перше коло на чолі турнірної таблиці. У звітному матчі велику волю до перемоги продемонстрували спортсмени "Трудових резервів" Ю. Приймак, В. Галустов, В. Швець. Ю. Рудаков та І. Балаба. Тренери луганської команди цілком заслужено оцінили їх гру вищим балом - 5. Решті луганських футболістів виставлені четвірки.
Слід відзначити чітке судійство судді всесоюзної категорії М. Пінського (Харків). Команди виступали в таких складах: "Трудові резерви" - В. Басюк, Г. Дегтярьов, майстер спорту Ю. Приймак, В. Гурєєв, В. Глухарєв, В. Галустов, Д. Костенко, В. Швець, майстер спорту В. Першин, Ю. Рудаков, І. Балаба; СКФ --О. Нежид, А. Біловол, Б. Єленський, В. Сиромятников, В. Литвинов, майстер спорту О. Ананьєв (у другому таймі його замінив С. Монахов), В. Паис, В. Скрипка, М. Ільїн, майстер спорту А. Смирнов і В. Ованесов.