Важливі перемоги
- Такого захоплюючого матчу ще не було в нашому місті.
Подібні відгуки про поєдинок сєвєродонецького "Хіміка" з армійцями Одеси, що відбувся 6 вересня у Сєвєродонецьку, можна було почути від багатьох глядачів.
І справді, змагання було на рідкість гострим, темпераментним, бойовим. На цей матч одесити виставили свій кращий склад гравців. За армійців виступали шість майстрів спорту: воротар А. Каракозов, лівий захисник Е. Масловський, нападаючі В. Клінчев, В. Москаленко, Д. Подлєсний, В. Бліндер. Вони разом з своїми партнерами по команді досвідченими футболістами М. Єрмоленком, В. Метельським, В. Бардешиним, В. Кулагіним і О. Щупаковим грали з повною віддачею своїх сил і уміння. І все ж армійці покинули поле переможеними.
Спортсмени "Хіміка", у складі якого грали А. Папаскірі, Р. Козенков, О. Расторгуєв, О. Кучеренко, В. Соколов, Ю. Звьоздкін, В. Нестеров, Р. Аванесов, В. Сорокін, А. Маранджев і Г. Кобахідзе, зуміли не тільки вчинити одчайдушний опір лідерові зони, але й добитися перемоги. Вона хоч і мінімальна - 1:0 (гол забив у першому таймі півзахисник Ю. Звьоздкін з подачі нападаючого В. Нестерова), зате заслужена. Вся команда "Хіміка" цього разу грала самовіддано, старанно, напористо.
Слід відзначити чітке судійство арбітра матчу судді республіканської категорії А. Васильєва (Харків).
Виграш у одеситів дуже важливий для сєвєродонецьких футболістів. Він дозволив їм наблизитись до лідируючої п'ятірки.
Луганська команда "Трудові резерви" в цей же день здобула перемогу над харківськими торпедівцями - 5:2. Стрімкі атаки своїх партнерів по команді завершили майстри спорту Є. Волченков і Д. Костенко, які забили у ворота торпедівців по два голи, та Ю. Бондар. Футболісти Луганська знову відтіснили на друге місце одеситів, очоливши таблицю розиграшу.
Кадіївський "Шахтар" 6 вересня з рахунком 0:1 програв на своєму полі матч з ждановською командою "Азовсталь".
"Прапор перемоги", Луганськ.

Рейтинг@Mail.ru