"ЛОКОМОТИВ" (СТАЛІНО) - "ТРУДОВІ РЕЗЕРВИ" (ЛУГАНСЬК) - 1:0
Вчора тисячі луганських любителів футбола дивилися телепередачу з Сталіно про календарну зустріч на першість республіки спортсменів "Локомотива" з командою "Трудові резерви". Ця гра мала дуже важливе значення для обох колективів. У разі перемоги футболісти Луганська знову виходили на перше місце в другій українській зоні. Залізничники ж прагнули взяти реванш за поразку в першому колі, що давало їм змогу значно поліпшити своє турнірне становище.
Зустріч пройшла в обопільних атаках. На шостій хвилині першого тайму захисники "Трудових резервів" допустили помилку, і футболісти "Локомотива" забили гол в їх ворота.
Рахунок 1:0 на користь залізничників не змінився до кінця матчу. Луганська команда мала багато можливостей завершити свої атаки взяттям воріт суперника, але не використала їх.