Призери зони визначились
15 жовтня луганське команда класу "Б" "Трудові резерви" провела в Севастополі останній календарний матч нинішнього сезону. Гра проходила у важких умовах. Перед змаганням дощ сильно розмочив поле. У першому таймі ініціатива повністю була на боці луганців. На 18-й хвилині лівий крайній нападаючий "Трудових резервів" І. Балаба з хорошої подачі Є. Волченкова, який виступав під № 8, забив красивий гол у ворота моряків.
Рахунок 1:0 тривав до 77-ї хвилини зустрічі. А потім луганську команду спіткала невдача. Після удару одного з форвардів севастопольців м'яч рикошетом влетів у ворота "Трудових резервів". Не встигли гості отямитися від несподіванки, як господарі поля вдруге примусили їх почата гру з центру.
Прикра поразка на фініші розвіяла останні надії луганських болільників на зональну перемогу своєї команди. "Трудові резерви" лишилися на другому місці. Абсолютним лідером стали армійці Одеси, які 12 жовтня виграли в авангардівців Жовтих Вод з рахунком 2:1. Трете місце займають спортсмени Жовтих Вод. 15 жовтня вони здобули перемогу над краматорським "Авангардом" - 2:1.
"Прапор перемоги", Луганськ.

Рейтинг@Mail.ru