На футбольних полях
П'яту в нинішньому сезоні календарну зустріч провела луганська команда майстрів класу "Б". 27 квітня "Трудові резерви" приймали на стадіоні імені Леніна дніпропетровський "Металург". Матч з сильним суперником привернув увагу 14 тисяч глядачів.
Успішний виступ у попередніх іграх дніпропетровців примусив тренерів місцевої команди дещо змінити лінію нападу. Замість О. Гулевського місце центрального форварда зайняв А. Милокостов, але він грав нижче своїх можливостей.
Як же склалась гра? Одразу ж після початку матчу луганці кинулись на штурм воріт суперника. Навальні атаки господарів поля тривали до середини першого тайму. Потім ініціативою на деякий час оволодівають гості. На 32-ій хвилині їх лівий крайній нападаючий Прохоров, скориставшись необачністю захисника О. Котенка, забиває перший гол у ворота "Трудових резервів". Почавши з центра, луганці знову штурмують. Через три хвилини В. Гусєв сквитує гол (1:1).
Після перерви частіше атакують дніпропетровці. Особливо небезпечні прориви їх півсередніх Майдюка та Лапшина. Півзахисники В. Глухарєв і В. Бєльков відтягуються в захист. Лише згодом гра вирівнюється. Кілька зручних моментів для взяття воріт втрачають Д. Костенко і В. Гусєв. Дуже слабо грав В. Сальков. Він, як і в попередніх іграх, зловживав індивідуальною грою, не вступав у боротьбу за м'яч, часто віддавав його в ноги суперникам.
Луганці так і не змогли добитися кращого результату. Зустріч закінчилась внічию 1:1. Після п'яти ігор "Трудові резерви" набрали сім очок.
27 квітня в Сєвєродонецьку відбулася чергова календарна зустріч майстрів шкіряного м'яча класу "Б" нашої республіки. Місцевий "Хімік" приймав на своєму полі авангардівців Жовтих Вод. Обидва тайми пройшли в наполегливій боротьбі. Гра закінчилась нічийним результатом - 1:1.