ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА "ГІРНИКА"
Багатолюдно було 24 травня на стадіоні нашого рудника. Тисячі болільників прийшли подивитися черговий матч першості СРСР з футболу серед майстрів класу "Б" між командами "Трудові резерви" (Луганськ) і "Гірник" (рудник імені Дзержинського). З перших хвилин гра набрала гострого характеру і весь час проходила у швидкому темпі. На п’ятій хвилині центр на-паду "Гірника" Анатолій Яровой проривавться з м'ячем вперед і, вміло використавши влучний момент, забиває гол. Луганці не розгублюються і посилено штурмують ворота хазяїв поля, біля яких виникають небезпечні  ситуації. Ось центр нападу "Трудових резервів" Олександр Гулевський проривається і сильно б'є. Воротар нашої команди Віктор Шпіленко відбиває м'яч. В інший момент, коли боротьба розгорнулась на штрафній площадці "Гірника", лівий захисник Анатолій Гаркуша, опинившись безпосередньо на воротах, грудьми відбиває удар. Все ж гостям вдається забити гол. Рахунок зрівнюється. Гострота гри не знижується. Незадовго до кінця першого тайму дзержинці забивають другий гол. У другому таймі гра продовжується з тією ж напруженістю. Гості  нерідко прориваються до воріт "Гірника". Але завдяки  злагодженості дій нашого захисту зрівняти рахунок їм не вдається. На 15-й хвилині крайній правий нападу дзержинців Володимир Резнік пройшов по правому краю поля і подав м'яч Анатолію Яровому, який точним ударом забиває третій гол. Невдовзі луганці змушують вийняти з наших воріт другий м’яч. Наближається кінець  матча, але темп гри залишається високим. І за 10 хвилин до закінчення зустрічі Анатолій Безбожний з подачі правого напівсереднього нападаючого "Гірника" Гургенідзе забиває   ще  один четвертий гол.
  Рахунком 4:2 на  користь  "Гірника", який свідчить   про зрослу майстерність криворізьких футболістів,  закінчився  матч. Слід побажати нашим майстрам шкіряного м'яча, щоб вони не захоплювались успіхом, вдосконалювали спортивну майстерність і в такому ж виграшному стилі, продовжували боротись за перемогу на футбольних полях.
А. РАДІН "Радянський гірник", Кривой Рог.

ТАК ТРИМАТИ!
Близько 15 тисяч болільників заповнили трибуни стадіону рудника Дзержинського, де відбулася чергова зустріч на першість країни з футбола команд класу "Б". Зустрілися криворізький "Кривбас" і "Трудові резерви" (Луганськ). Гру з центра поля розпочали господарі. Вони з перших же хвилин стрімко кинулися а атаку. Біля воріт гостей виникають гострі ситуації. Центральний нападник дзержинців Анатолій Яровий, використавши влучний момент, відкриває рахунок. На 10-й хвилині центральний нападник гостей Олександр Гулевський проривається до наших воріт і сильно б'є. Однак воротар "Гірника" Віталій Шпіленко самовіддано парирує удар. Луганці безперервно штурмують ворота господарів поля. Лівий захисник криворізьців Анатолій Гаркуша грудьми відбиває здавалося б неминучий гол. Гості грають напористо, енергійно і їм вдається відквитати гол.  Рахунок стає 1:1. Невдовзі дзержинці реалізують технічну перевагу і доводять рахунок до 2:1. Після перерви гості намагаються будь-що ліквідувати розрив. В один з небезпечних моментів Володимир Швець ("Трудові резерви") сильно б'є до воротах, Віталій Шпіленко бере і цей м'яч. На 15-й хвилині другої половини гри по правому краю пройшов правий крайній нападник Валентин Рєзнік. Він подає м’яч Анатолію Яровому і той з  ходу  красиво забиває третій м’яч. Незабаром луганці скорочують розрив. Рахунок 3:2. За 10 хвилин до кінця   зустрічі Анатолій Безбожний після красивої комбінації і з подачі правого напівсереднього нападника Гургенідзе  забиває й четвертнй м'яч у ворота "Трудових резервів". Треба зазначити, що гості допускали грубість, за що їхнього гравця вивели з поля. Переконливу перемогу з рахунком 4:2 одержав "Гірник", бажаємо йому й надалі так тримати.
 І. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, член ДСТ "Авангард" "Червоний гірник", Кривой Рог.

Рейтинг@Mail.ru