Ганебний провал
В м. Луганську відбулась чергова гра  на першість країни з футболу між командами класу "Б" - "Трудові резерви" (Луганськ) - "Колгоспник" (Полтава).
В першому таймі полтавці пропустили в свої ворота два м'ячі. Замість того, щоб мобілізувати свої сили, сквитати цей рахунок і перемогти, "Колгоспник" погіршив гру і в нападі і в захисті. Тільки внаслідок цього господарі поля забили гостям ще 5 м'ячів.
7:0 - який ганебний провал! Болільники занепокоєні такою поганою грою. Страший тренер т.Дуганову слід зробити певні висновки. Адже далі так грати не до лиця команді "Колгоспник".
"Зоря Полтавщини".

ПОБЕДА ЛУГАНЧАН
Вчера на стадионе им. Ворошилова луганская команда "Трудовые резервы" принимала футболистов полтавского "Колгоспника". К этой очередной встрече на первенство страны обе команды провели по четырнадцати игр. Полтавские спортсмены выступают в текущем сезоне не совсем удачно и занимают во второй зоне одно из последних мест.
Матч начался по свистку судьи Всесоюзной категории А.М. Цаповецкого (Киев). Почти весь первый тайм ни той и ни другой команде не удалось открыть счет. Но вот на 42 минуте мяч оказался у Центрального нападающего луганской команды Александра Гулевского. Следует удар и вратарю гостей Степану Которе пришлось вынуть мяч из сетки. Через две минуты второй гол в ворота полтавчан забил В. Гусев.
После перерыва луганчане возобновили натиск. Семь раз луганчане заставляли вратаря "Колгоспника" вынимать мяч из сетки. Такого результата в этом сезоне добились только одесские армейцы во встрече с горловским "Шахтером".
Теперь у луганских футболистов 17 очков, соотношение мячей 20:14.
"Луганская правда".

ПОБІЛЬШЕ Б ТАКИХ ПЕРЕМОГ!
Вчора в Луганську на стадіоні імені Ворошилова відбулася чергова календарна зустріч на першість країни з футбола. Місцева команда класу "Б" "Трудові резерви" приймала полтавський "Колгоспник".
Перші 40 хвилин матчу проходять в гострих обопільних атаках. Лише перед перервою господарі поля заволодівають ініціативою. На 42-й хвилині нападаючий "Трудових резервів" Анатолій Родін, обвівши кількох захисників, б'є по воротах. Воротар "Колгоспника" Степан Котора упускає м'яч, і центр нападу Олександр Гулевський добивав його в сітку. 1:0.
Гол ніби надав сил луганським футболістам. Вони знову кидаються в навальний штурм. На 44-й хвилині Валентин Гусєв з подачі того ж Родіна подвоює рахунок.
Після відпочинку на полі повністю домінують гравці "Трудових резервів". Вже на 2-й хвилині другого тайму Дмитро Костенко головою забиває третій м'яч.
Полтавські спортсмени розгубились, послабили опір. Це дало змогу луганським футболістам вільніше розігрувати комбінації, частіше турбувати воротаря "Колгоспника" Івана Деменка, який у другому таймі замінив Степана Котору. Протягом двох хвилин нападаючі Гулевський і Швець доводять рахунок до 5:0 на свою користь. На 73-й хвилині Анатолій Родін, одержавши чудову подачу від Швеця, забиває шостий гол. Великий успіх своєї команди закріпив Гулевський, який через дві хвилини ще раз примусив гостей почати гру з центра.
Фінальний свисток судді всесоюзної категорії Цаповецького (Київ) зафіксував перемогу луганців з рекордним рахунком 7:0.