Футбольный чемпионат
Первого июля прошли календарные встречи между командами второй украинской зоны на первенство страны по классу "Б". Луганские футболисты встречались на стадионе им. Ворошилова с кадиевским "Шахтером". Почти весь первый тайм матча не был открыт счет. Опасные острые положения создавались то у одних, то у других ворот. Только на 32-й минуте команде "Трудовые резервы" удалось забить первый мяч. Это сделал центральный нападающий А. Гулевский. Последовала ответная атака кадиевчан и их нападающий Ю. Клюзов сравнял счет. Почти перед самым свистком нападающий гостей В. Иванников забил второй мяч.
Вторая половина состязания была еще более напряженной. На 16-й минуте луганчане сравняли счет, а затем, несмотря на самоотверженную игру центрального защитника "Шахтера" А. Белых, забили еще два гола.
Таким образом, последний матч первого круга окончился со счетом 4:2 в пользу луганской команды "Трудовых резервов".
Северодонецкий "Химик" первого июля играл в Полтаве, где встречался с местным "Колгоспником". Выиграли футболисты "Химика" - 1:0. У них остался еще один матч, который они проведут 6 июля с "Локомотивом" Сталино.
Результаты остальных встреч: СКА Одесса - "Химик" Днепродзержинск 3:1, "Металлург" Днепропетровск - "Авангард" Жданов 1:1, "Металлург" Запорожье - "Авангард" Желтые Воды 1:2, "Спартак" Херсон - СКЧФ Севастополь 1:1, "Торпедо" Харьков - "Авангард" Сумы 1:0, "Авангард" Кривой Рог - "Шахтер" Горловка 1:1.
"Луганская правда".

Перше коло завершено!
Поєдинок земляків
Зустрічаються луганські і кадіївські футболісти. Матчі між давніми спортивними суперниками - "Трудовими резервами" і "Шахтарем" - завжди викликають великий інтерес у донецьких болільників. І не випадково. Поєдинки земляків, як правило, носять бойовий, наступальний характер, відзначаються високим ігровим напруженням.
Цього разу інтерес до "двоборства" команд нашої області ще більше посилився. Адже обидва колективи проводили завершальне змагання першого кола. Кожному з них виграш давав можливість поліпшити своє турнірне становище. Конкретніше, перемога для луганців - це заявка на можливий вихід у п'ятірку лідерів другої української зони. Кадіївським же спортсменам виграш дозволяв лишити позад себе хоча б ще одну команду.
І ось обидва колективи майстрів класу "Б" вийшли на поле стадіону імені Ворошилова. Перший удар по м'ячу роблять гості. І вже на початку матчу стає ясно: по-бойовому настроєні кадіївці. Стрімкі їх прориви, небезпечні атаки. "Шахтар" прагне будь-що відкрити рахунок в перші хвилини змагання. Гості безперервно штурмують ворота "Трудовик резервів". Чверть години тривав їх навальний натиск. А на табло все не з'являються цифри. Стійко захищаються оборонці луганської команди, серед яких кращим був Віктор Бєльков.
Кажуть, атака - кращий вид оборони. І ніби згадавши про це, гравці "Трудових резервів" самі переходять у наступ. Тепер уже і кадіївському воротареві Вікторові Посмітному стає "жарко". Олександр Гулевський, Володимир Швець, Валентин Гусєв здалека і зблизька тривожать його досить небезпечними ударами. Та страж воріт гостей - на місці.
На 32-й хвилині по центру проривається правий інсайд "Трудових резервів" Анатолій Родін. Він виходить один на один з воротарем. Удар! В одчайдушному кидку В. Посмітний відбивав м'яч. Але центр нападу О. Гулевський уже встиг обрати зручну позицію. Він і забив перший гол. 1:0 - ведуть луганці.
Та цей рахунок продержався всього чотири хвилини. Лівий крайній нападаючий кадіївців Вячеслав Дорофєєв чудово подає кутовий. Форвард гостей Юрій Клюзов головою направляє м'яч у сітку воріт "Трудових резервів". На 43-й хвилині чітко реалізував штрафний удар лівий інсайд гостей Вячеслав Іванников.
На відпочинок кадіївці пішли, маючи в резерві один забитий м'яч. За будь-яких умов утримати перемогу - такою була настанова тренера "Шахтаря". У захист відтягнулись півзахисники, сюди перейшли навіть нападаючі. Воротар В. Посмітний обрав інший далеко не спортивний спосіб закріпити успіх - затягування гри.
Та захисний варіант не виправдав себе. Спершу центрфорвард О. Гулевський, а потім півзахисники Вячеслав Глухарєв і Валерій Галустов довели рахунок до 4:2 на свою користь.
Перемігши в цьому змаганні, "Трудові резерви" записали в свій актив ще два очка. Всього ж вони набрали в іграх першого кола 21 очко з 36 можливих. Вісім зустрічей луганці виграли, п'ять звели на нічию і стільки ж програли. За результативністю команда вийшла на трете місце в зоні. У неї - 30 забитих голів. Пропущено ж 19.