ЛІДЕРИ ЗМІЦНЮЮТЬ СВОЇ ПОЗИЦІЇ
10 липня відбувся перший тур змагань другого кола серед футбольних команд майстрів класу "Б" другої української зони. Всі три спортивні колективи нашої області грали на своїх полях.
Луганськ. На стадіоні імені Ворошилова "Трудові резерви" приймали авангардівців Жданова. Матч проходив у напруженій спортивній боротьбі Господарі поля мали багато зручних моментів для взяття воріт суперника. Однак через неточність ударів більшість їх не була використана. З вигідних позицій кілька раз били мимо воріт центр нападу луганської команди О. Гулевський, нападаючі Д. Костенко і В. Швець.
На початку другої половини гри гості відкрили рахунок. Згодом гравці "Трудових резервів" зрівняли результат. Більшого не вдалося добитися жодній команді. Зустріч закінчилась внічию - 1:1.
Северодонецьк. "Хімік" зустрічався з армійцями Одеси. Сєвєродонецькі футболісти не змогли гідно протистояти лідерові зони і програли матч з рахунком 0:1.
Кадіївка. У черговому матчі, що відбувся на стадіоні "Перемога", зустрічалися місцева команда "Шахтар" і запорізький "Металург". Гра пройшла з явною перевагою гостей і закінчилася з рахунком 1:0 на користь "Металурга".
"Прапор перемоги" Луганск.

Атаки не досягають мети
Йшли останні хвилини матчу. Глядачі на трибунах здивовано розводили руками:
- Невже знову нічия?
Та ось погляди присутніх звернулися до лівого флангу. Нападаючий "Трудових резервів" А. Родін, оволодівши м'ячем, прорвався до воріт авангардівців Жданова і вже на штрафній площадці добре відпасував м'яч Д. Костенку. Але останній з вигідного положення, п'яти метрів, пробив вище воріт. Рахунок 1:1, як і нічия (0:0) в першому крузі в м. Жданові, не робить честі одному з лідерів зони - футболістам "Трудових резервів" м. Луганська.
В цей же день, 10 липня, команда сєвєродонецького "Хіміка" приймала лідера зони - армійців Одеси. Напружений поєдинок закінчився поразкою місцевих спортсменів з рахунком 0:1. З таким же результатом гірники Кадіївки на своєму полі програли запорізькому "Металургу".
А. ЛЕОНІДОВ, "Молода гвардія" Луганск.

Рейтинг@Mail.ru