НА ФУТБОЛЬНИХ ПОЛЯХ
З серпня в Луганську, Кадіївці і Сєвєродонецьку відбулися чергові матчі на першість країни з футбола. "Трудові резерви" приймали спартаківців Херсона. У першому таймі луганці мали багато можливостей для взяття воріт суперника. Але використати їх не вдалося. Дуже часто нападаючі "Трудових резервів" із зручних положень били неточно.
Не відзначались умінням завершувати атаки і гості. Після перерви гра набула більш гострого характеру. На 64-й хвилині лівий крайній нападаючий "Трудових резервів" Валентин Гусєв відкрив рахунок.
Після цього господарі поля стали наступати ще активніше. Особливо часто проривався на штрафний майданчик правий крайній нападаючий Дмитро Костенко. В один з гострих моментів він вийшов переможцем у єдиноборстві з двома захисниками і точно послав м'яч у сітку. Це сталося на 78-й хвилині. За хвилину до закінчення матчу за гру рукою суддя призначив пенальті у ворота херсонців. Одинадцятиметровий удар чітко реалізував капітан місцевої команди майстер спорту Олександр Гулевський.
Матч закінчився перемогою луганців з результатом 3:0.
В змаганні кадіївського "Шахтаря" з краматорським "Авангардом" рахунок не було відкрито. Внічию - 2:2 закінчилася зустріч сєвєродонецького "Хіміка" з авангардівцями Сімферополя.